2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bir sorun olacağını sanmıyorum bence rahat ol eldiven takarsın en kötü bana da takılarınızı çıkarın dediler bende piercing var kulaklarımda ben kendim çıkaramıyorum dedim tamam sorun değil dediler bone taktım girdim

Ben de hsg ye ojeyle girmiştim. Anesteziliydi. Kimse de uyarmadı kuzum. Sıkıntı olmaz bence de. Stres olma hiç

İlk adeti oldum bitti. İkinciyi bekliyorum. Tahminim aralığın 15 i 20 si arası olurum gibi sanki. Doktorumda öyle dedi ama bakalım. Rahim duvarının kalınlaşmasına bağlı oluyormuş bu transfer işleri.
Merhaba bir şey sorabilir miyim ? 6 kasımda Opu oldum yarın adetimin ilk günü olacak. Doktorum 2.günü gel demişti kontrole ama hastanede değilmiş 4. Gününe randevu alabildim o yüzden . Bu sürecin akışını değiştirir mi transfer öncesi iğne ilaç vs verecek sanırım ilk denemem olacak süreç hakkında tecrübesizim bilgi verirseniz çok sevinirim

Pcos var evet. Amh değerim 6.28 çıktı. Çok folikül oluştu dediler. Çok zor geçirdim. Şuanda da kasılmalarım var karnımda omuzlarımda. Normaldir inşallah. Gittiğim merkez çok ilgisizdi. Benimle doktorlar değil hemşireler ilgilendi sadece. Ohss riskine karşı merkezde tutulmam gerekirken hemen gidebilirsiniz dediler. Taburcu olduğuma dair işlem bile yapılmadı. Son kontrol bile yapılmadan öylece çıktım kapıdan. Onlara muhtaç olmasam şikayet edilecek çok konu var ama sabırla transferimi bekleyeceğim.

Çok çok çok teşekkür ediyorum evet doktor sıvı gördü hsg çekildim polip çıktı vardır bundanda bi hayır Aralıktaki transferimi etkilemezmiş doktorum öyle soyledi

Canım emin misin bana biraz yüksek geldi
Evet canım 2.700 TL’si polip icin biyopsiye gönderilecek dedi toplam 35 bin dedi bütçe olarak çok fazla geldi bize de dedim karar veremedim bi an doktorumun asistanı ise bu fiyat maalesef dedi farklı sayfa var kasım ayının transfer edilecek sayfasına yazdım bi arkadaş da olmuş 28 bin e

Hangi şehirdesin kuzum? Ya bana da şuan merkezde konuştuğum herkes dolandırıcı gibi geliyor. Doktorum bana da asla bilgi vermiyor. Çok kısıtlı bilgi alabiliyorum ama hemşireler ilgili gibi. Şükür deyip oturuyorum. Bu süreç böyle bi süreç sanırım kuzum, sabır sabır sabır

Geçmiş olsun bana şampuanla bile yıkanma 1 gün önce yıkan demişti doktorum parfüm falan hiç bir kimyasal yok demişti

Kızlar bugün doktora gittim düşük olmuştu benim ilk transferim ilaçlardan dolayı kist oldu ilaç kullandım kist geçmemiş e2 istedi yüksek değilse başlayacağız dedi ama moralim çok bozuldu üzüldüm eğer sıkıntı yoksa aralık 1-ya da 2 de transfer dedi kan sonucumu bekliyorum

Öncelikle geçmiş olsun çok şükür ki dondurulmuş embriyon varmış aralikta ki transferinde güzel sonuçlar alırsın Allah’ın izniyle moralini yüksek tut zorlu bi süreçten geçiyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun

İnşallah sıkıntı yoktur kuzum sürecin uzun olması da insanı yıpratıyor. Hemen olsun bitsin istiyoruz ama belki böylesi daha hayırlı, geç olsun güç olmasın inşallah. Umarım aralıkta olursun tranferini

Ben daha gonal-f ın 4. Günündeyim canım. Cumartesi kontrolüm var. Çok merak ediyorum kaç yumoşum oldu diye. İnşallah tek seferde bebeklerimize kavuşuruz
Amiiiin insallah canım güzel kaliteli yumoşcuklarin olsun inşallah dahaaa durrr her adım bi stres yumurta toplanınca hele şu 5gun var ya geçmek bilmiyor döllendi mi kaç yumurta kaldı kaliteleri nasıl tez zamanda güzel haberler alırsın dilerim ki bir de genelde kalitesini 5. Gün söylüyorlar haberin olsun 5. Gün aradıklarında şu kadar yumurtan var şu kalite diyorlar ama AA AB sınıflandırılmasını pek söylemiyorlar sen sorunca söylüyorlar aklında bulunsun

Ben Çanakkale'de başladım tedaviye. Oradaki doktorum çok iyi ilgileniyor ve her şeyi detaylı anlatıyor zaten. İstanbul'da birlikte çalıştığı doktora geldim opu için ama herşey çok saçma ilerledi. Eşim için bile bilgi vermediler. Sonuçta tüp bebek için iki tarafın da sağlıklı örnekler vermesi gerekiyor.

Oy kuzum çok sağol inşallah yumoşlarım güzel güzel döllenirler. Çok heyecanlı gerçekten her bir adımı. Dediğin iyi oldu sorayım ben aa mı Ba mı not aldım kuzum sağol. Benimki kesin söylemez. Ben sormasam amh değerimi bile söylemiyordıu. Sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…