2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar doktor adetin 3. Günü 4 folikül görüyorum dedi. Gonal-f ler sayesinde opuya kadar yumurta sayım artar mı ? İlk kontrol pazartesi oldum, İkinci kontrol cumartesi. Kaç yumoşum var merak içindeyim.

Kızlar merhaba nasılsınız
Bugün hsg çekildim çok şükür sorunsuz geçti bu sefer
Sonucunda 4*3 mm polip var yazıyor sonomedde bir doktora sordum ama et beni gibi düşün rahmin asagisinda baya dedi sizce sorun olur mu transfer icin
Hiçç duymadım bnu sevindim ama acısız geçmesine söylemiştimcanım 🙏🏻

Bendede polip var gittigim bir iki yer alalım dedi şmdi daha konusunda uzman kişilerle görüşücem ama araştırdıgım kadarıyla bebeğin tutunması zor oluyormuş alınması gerekiyormuş hatta okudugum yorumlarda alındıgında dogal yolla hamile kalanlar vardı
Canim çok haklısın ama boyutları kafami karıştırdı benim 4çarpi 3 mm boyutunda eğer 1 cm ve fazlasıyla ameliyat şart deniliyor ama 12 mm den küçükse gerek duyulmuyor yazıyordu 🥺

Kızlar doktor adetin 3. Günü 4 folikül görüyorum dedi. Gonal-f ler sayesinde opuya kadar yumurta sayım artar mı ? İlk kontrol pazartesi oldum, İkinci kontrol cumartesi. Kaç yumoşum var merak içindeyim.
Tabikiiii hem kalitesi hemde sayısı oldukça fazlalaşır merak etme düzenli beslenmeye dikkat et 💓

İnşallah canımmm gerek kalmaz ama kalırsada sanırım basit bir operasyonmuş bende aynı dertten muzdarip durumdayım
Öyle miiii bugün doktorum aradı ameliyat günü icin aricaz seni yarın dedi 🥹 birden bire nereden çıktı bu polip olayı insallah Aralık transferimi engellemez

Son düzenleme:
Benim arttı ilaçlarla bence artacaktır sizinde stres yapmayın hiç . Yarın opu var çok değişik hissediyorum bende heyecanmı nedir anlamadım içimdeki duyguyu ☺️

Arkadaşlar size sorum var yarın opu var şimdi hemşire aradı oje vs olmaması gerekiyor anestezi olacağı için dedi. Elimde kalıcı oje var birazdan yola çıkıcaz bursada yaşıyoruz biz istanbulda akşam otelde kalıp sabah hastaneye gidecektik bide 2 dklık bişey değil ki nerde nasıl çıkarttırayım şimdi, ayakta yoksa yine olabilir falan dedi ama canım sıkıldı. Hiç bahsetmediniz dedim böyle bir şeyden şimdi söylüyorsunuz. Hiç kalıcı ojeyle giren oldumu opuya ne yapıcam şimdi bilmiyorum sinirim bozuldu.

Benim arttı ilaçlarla bence artacaktır sizinde stres yapmayın hiç . Yarın opu var çok değişik hissediyorum bende heyecanmı nedir anlamadım içimdeki duyguyu ☺️
Sağol kuzum ❤. Ayy senin için Çok heyecanlı 😍❤ inşallah çok güzel geçecek canım. Ben de kendi opumu düşünüp heyecanlanıyorum. Günü bile belli değil henüz. İnşallah güzel güzel kaliteli yumoşların toplanır. Güzelce hepsi döllenir kuzum. Kaç yumoşun görünüyor?

Merhaba kızlar. Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını versin inşallah. Zorlaştırmasın kolaylaştırsın. Ben bugün yumurta toplattım. Gonal f ile her gün 300 vurularak 4 kutu bitiminde İstanbuldayım. Çok ağrılı bir dönemdi. Hala ağrılarım var. Ohss riskinden korkuldu ama hafif atlatıyorum sanırım. 43 yumurta toplandı. Yarından itibaren embriyolarla ilgili bilgi vermeye başlayacaklar. dua edin. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Bugün aradilar beni haftaya persembe günü icin tarih verdiler ve fiyatı 35 bin dediler çok üzgünüm ne yapacağımı bilmiyorum
Fiyatı da çokmuş. Ama kuzum bak üzülme. Şerdeki hayır gibi düşün. Allah korusun döllensen sonra düşüğe sebep olsa veya döllenmene engel olsa o daha kötü. Demek ki böylesi hayırlı. Nolur kendini üzme.

Arkadaşlar size sorum var yarın opu var şimdi hemşire aradı oje vs olmaması gerekiyor anestezi olacağı için dedi. Elimde kalıcı oje var birazdan yola çıkıcaz bursada yaşıyoruz biz istanbulda akşam otelde kalıp sabah hastaneye gidecektik bide 2 dklık bişey değil ki nerde nasıl çıkarttırayım şimdi, ayakta yoksa yine olabilir falan dedi ama canım sıkıldı. Hiç bahsetmediniz dedim böyle bir şeyden şimdi söylüyorsunuz. Hiç kalıcı ojeyle giren oldumu opuya ne yapıcam şimdi bilmiyorum sinirim bozuldu.
Ben bugün sabah yumurta toplattım. Oje için uyarı bile yapmadılar. Alakasını çözemedim. Benim de saçlarım dağılmasın diye örmüştüm minik lastiklerle bağladım, onları çıkarttırdılar mesela. Boşver takılma. Stres en kötü düşmanımız şuan. Çözüm yoksa çıkarman için, tırnaklarını sökecek değiller ya. Hijyen içinse eldiven taktırsınlar ama sen sakın stres yapma. Kolaylıkla atlatırsın inşallah. Rabbim yardımcın olsun.

Merhaba kızlar. Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını versin inşallah. Zorlaştırmasın kolaylaştırsın. Ben bugün yumurta toplattım. Gonal f ile her gün 300 vurularak 4 kutu bitiminde İstanbuldayım. Çok ağrılı bir dönemdi. Hala ağrılarım var. Ohss riskinden korkuldu ama hafif atlatıyorum sanırım. 43 yumurta toplandı. Yarından itibaren embriyolarla ilgili bilgi vermeye başlayacaklar. dua edin. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Maşallah kuzum çokça olmuş yumurtan. İnşallah çoğu döllenir. Pcos var mı sende canım? Dua edeceğim senin için, hepimiz için 🙏😍 Meleklerimize kavuşalım inşalah. Ben de 300 kullanıyorum. Dördüncü günüm. Düşük amh sebebi ile yüksek doz başlandı.

X