2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Selamm hanımlar 🥰🌺
Bende üç gündür gonalf ile yumurta büyütmeye başladım ama benim bi sorunum var ya😔 reglin 2.günü hormon için kan verdim prolaktin 69 küsür çıktı doktorum bişey demedi ama bu bir sorun olur mu ya benim kafama takıldı
Polikistik over var bende bu arada 4 yıldır gebelik olmadı son çare tüp bebek artık

merhaba yasim 28 ilk tüp bebek denememiz ve 5. gün embriyosu 1 aadet yerleştirilicek 16/11 de adet oldum ilaçlara başlıyoruz ve tahmini rahim duvarı kalınlıgına göre aralık 4-5 yerleştirme yapılıcak. listeye eklemenızı rica ederim. :)
Geleceğin güzel anneleriii 💕 çalıştığım için anca bakabiliyorum kusura bakmayın nolur. Transfer yapıldıktan sonra net tarihleri yazsam daha derli toplu olur sanki tablomuz. Siz ne dersiniz bu fikrime 🤩

Selamm hanımlar 🥰🌺
Bende üç gündür gonalf ile yumurta büyütmeye başladım ama benim bi sorunum var ya😔 reglin 2.günü hormon için kan verdim prolaktin 69 küsür çıktı doktorum bişey demedi ama bu bir sorun olur mu ya benim kafama takıldı
Polikistik over var bende bu arada 4 yıldır gebelik olmadı son çare tüp bebek artık
merhaba bende pocs var ve süt hormonu arada yüksek çıkıyor ama doktorum bir sıkıntı görmemişti. toplamadan önceki sonuçlarıma baktım sınırda imiş yani bir sorun olucagını sanmıyorum ama tabi en iyi hekim bilir. gönlünüzü ferah tutun bende tup bebek tedavisinin yarısındayım. allahın izniyle inşallah sizde bu yolda bebek sahibi olursunuz :)

Bugün kahverengi lekelenme şeklinde kanamam geldi canım yarına regl olucam demektir. Doktoruma yazdım hiç sorun değil dedi öyle yazınca içim rahatladı benimde. Peki regl den sonra transfer ne zaman oluyor biliyor musun
Bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ :)
Rahim duvarı kalınlığına göre karar veriyorlar sanırım canım. Ben daha ikinci regl dönemimi bekliyorum. Bu arada ben o çok korktuğum Zoladex iğnemi oldum dün. Korkulacak bir şey yokmuş :) benim gibi korkanlara bilgi vereyim 💕

Geleceğin güzel anneleriii 💕 çalıştığım için anca bakabiliyorum kusura bakmayın nolur. Transfer yapıldıktan sonra net tarihleri yazsam daha derli toplu olur sanki tablomuz. Siz ne dersiniz bu fikrime 🤩
Estağfurullah bende çalışıyorum vakit buldukça giriyorum. ben biraz kopya çektim diğer yerlerden tam tarih değil de ay falan yazılan var bence yaklaşmadığı surece belli olmaz diye düşünüyorum yani rahim duvarı kalınlığı ne zaman uygun olur herkeste değişir bence. kaba taslak listeyi oluşturunca yaklaştıkça durum güncelleriz olmadı.

Canım naptın nasıl geçti ☺️☺️
14 yumurtam toplandı hayatımda ilk defa uyutuldum ama asla korkulacak endişelenecek birşey yok gözümü bi açtım bitmiş herşey. Yumurta sayısından dolayı biraz hafif ağrım oldu ilk uyanırken ama regl ağrısı gibi hiç sıkıntı çekmedim hatta bursaya döndük bile. Tabiki ufak tefek ağrılar oluyor ama yarına geçer muhtemelen bir kaç damla kanamam var o da normalmiş. Kimse endişelenmesin çok kolay bir operasyon 💕💕💕 yarın embriyomuz olcakmı acaba şu an sadece onu düşünüyorum ☺️

Merhaba... Ben Aralık'ta transfer olacağım.. Brüksel tüp bebek merkezinde bu üçüncü denemem olacak. Normalde ilk iki denememi Brüksel'de yücel hoca ve Hüsamettin hocanın organizesiyle olmuştum. Şimdi Brüksel merkeze yeni gelen cem celik de var. Acaba önceki doktorumla devam mi edeyim yoksa cem hocaya mi randevu alayim ? lütfen bana fikir verin ne olursunuz:KK43: bu saydığım doktorlar aynı merkezde sadece cem Çelik hocaya hiç gitmedim çünkü o yeni geldi . Siz olsanız ne yapardınız .
Aynı kişilere takılo kalmayın diyorlar ama sen bilirsin canım. Farklı bi bakış açısı iyi gelebilir

Ben

İşlemin tamamlandı mı merak ettim. Daha iyisindir inşallah. Benim ağrılarım biraz devam ediyor. Ama herkeste aynı olmuyor etkiler. Mesela bende ohss den çok korkuldu ama bugün doktorum ohss yok sadece hafif iç kanamaların var dedi. Herkeste başka başka etkiler oluşuyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Yarım saat kadar sürdü sanırım yolunda gitti herşey☺️ yumurta sayım biraz fazla diye takip etmek istediler ama gayet iyiyim biraz ağrım oldu ama şmdi iyiyim. Çok az bi kaç damla kanamam oldu. Sanki ağrılarım çok hafif 1-2 gün olurmuş gibi ama şu an bile çok iyi hissediyorum ağrılar pek rahatsız etmeyecek gibi. Ben şimdi embriyo haberlerimi bekliyorum yarına heyecanla 💕 meraktan uyuyamayacağım gibi 😂😂😂 inşallah hepimiz burada mutlu haberlerimizi konuşuruz bir kaç aya 🙏🏻

Selamm hanımlar 🥰🌺
Hoşgeldin kuzum ❤ bence tüp bebekte prolaktin önemli olmayabilir. Ben de gonal-f ın 5. Günündeyim. İlk denemem olacak. Merak içindeyim. Dondurulmuş tranfer olacak benim. Senin nasıl olacak belli mi

14 yumurtam toplandı hayatımda ilk defa uyutuldum ama asla korkulacak endişelenecek birşey yok gözümü bi açtım bitmiş herşey. Yumurta sayısından dolayı biraz hafif ağrım oldu ilk uyanırken ama regl ağrısı gibi hiç sıkıntı çekmedim hatta bursaya döndük bile. Tabiki ufak tefek ağrılar oluyor ama yarına geçer muhtemelen bir kaç damla kanamam var o da normalmiş. Kimse endişelenmesin çok kolay bir operasyon 💕💕💕 yarın embriyomuz olcakmı acaba şu an sadece onu düşünüyorum ☺️
Ay hadi güzel haberlerini alalım inşallah kuzum. Bakalım kaç tanesi döllenecek 🙏🥰 yumurta sayın çok güzel çıkmış. Yarın da benim kontrolüm var. Kaç yumoş görünecek çok merak ediyorum 😍

Ay hadi güzel haberlerini alalım inşallah kuzum. Bakalım kaç tanesi döllenecek 🙏🥰 yumurta sayın çok güzel çıkmış. Yarın da benim kontrolüm var. Kaç yumoş görünecek çok merak ediyorum 😍
İnşallah 🙏🏻 çok sağolun 🌸 stres olmamaya çalışın gerçekten etkiliyor hormonlarımızı oluruna bırakalım herşeyi kısmet birazı da, peş peşe verelim güzel haberlerimizi 💕💕💕 aslında sayının bir önemi yok 1 tanesi lazım bize ne çıkarsa çıksın asla etkilenmeyin nolur 🌸

Yarın da yaz mutlaka kuzum. Bakalım kaç tanesi döllenmiş olacak 🥰

İnşallah 🙏🏻 çok sağolun 🌸 stres olmamaya çalışın gerçekten etkiliyor hormonlarımızı oluruna bırakalım herşeyi kısmet birazı da, peş peşe verelim güzel haberlerimizi 💕💕💕 aslında sayının bir önemi yok 1 tanesi lazım bize ne çıkarsa çıksın asla etkilenmeyin nolur 🌸
Evet sayı önemli değil. Önemli olan döllenme yumoş lar. Bi tane olsa bile yetiyor 😍❤ taze transfer mi olacaksın kuşum

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-17-17-34-35-115_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-11-17-17-34-35-115_com.instagram.android.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 62
Evet sayı önemli değil. Önemli olan döllenme yumoş lar. Bi tane olsa bile yetiyor 😍❤ taze transfer mi olacaksın kuşum
Benim dondurulmuş olcak kesin diyebilirim☺️ kısmetse aralık en kötü ocak dedi doktorum. Şu an tek endişem embriyom olcak mı kısmı 😕 evet 1 tane olsun bizim bebişimiz olsun ☺️osman hocayamı gidiyorsun sanki az önce öyle bir ek gördüm

Dua edin benim için nolur 💕 kalbim küt küt sanki zaman geçmiyor 😀 hemennnn yazıcam
İnan ben de çok heyecanlandım senin için. İlk tecrübem olduğu için sanırım. Sanki kendim miş gibi heyecanlanıyorum. Dua edeceğim kuzum. İnşallah güzel sonuçlar göreceğiz.
Benim dondurulmuş olcak kesin diyebilirim☺️ kısmetse aralık en kötü ocak dedi doktorum. Şu an tek endişem embriyom olcak mı kısmı 😕 evet 1 tane olsun bizim bebişimiz olsun ☺️osman hocayamı gidiyorsun sanki az önce öyle bir ek gördüm
Osman hocayı takip ediyorum ama ben ahmet erdem hocada takipliyim kuzum. Benimkinin tarzı da dondurulmuş embriyo. İnşalah Aralık'ta herşey yolunda gider de Aralıkta transferlerimizi oluruz kuzum

İnan ben de çok heyecanlandım senin için. İlk tecrübem olduğu için sanırım. Sanki kendim miş gibi heyecanlanıyorum. Dua edeceğim kuzum. İnşallah güzel sonuçlar göreceğiz.

Osman hocayı takip ediyorum ama ben ahmet erdem hocada takipliyim kuzum. Benimkinin tarzı da dondurulmuş embriyo. İnşalah Aralık'ta herşey yolunda gider de Aralıkta transferlerimizi oluruz kuzum
Benimde ilk ☺️ ikimiz için hepimiz için müthiş bir ay olur aralık umarım. Dualarım sizinle benimde çok sağol 💕 benim ilk görüşmem osman hocaylaydı bizi direk erkek infertilitesi çin bir doktora yönlendirmişti iyiki karşıma çıktı osman hoca yönlendirdiği doktorumda mümemmel bir insandı böyle böyle bugünlere geldik 💕 doktorlar biliyor doğru zamanı durumumuza göre 3 ay bekle de deseler inan hiç üzülmem doğrusu ne olacaksa o olsun.

Benimde ilk ☺️ ikimiz için hepimiz için müthiş bir ay olur aralık umarım. Dualarım sizinle benimde çok sağol 💕 benim ilk görüşmem osman hocaylaydı bizi direk erkek infertilitesi çin bir doktora yönlendirmişti iyiki karşıma çıktı osman hoca yönlendirdiği doktorumda mümemmel bir insandı böyle böyle bugünlere geldik 💕 doktorlar biliyor doğru zamanı durumumuza göre 3 ay bekle de deseler inan hiç üzülmem doğrusu ne olacaksa o olsun.
Osman hocaya ben soru cevapta durumumu anlatmıştım. Bana derhal tüp bebeğe gitmemi söyledi. Ben de tüp bebeğe gittim ve amh değerimin düşük olduğunu vakit kaybetmemem gerektiğini öğrendim. Zaten dört aşılama geçmişim var. Yani o açıdan beni de çok güzel yönlendirdi. Tüp bebeğe başlama sebebimdirr kendisi.

Osman hocaya ben soru cevapta durumumu anlatmıştım. Bana derhal tüp bebeğe gitmemi söyledi. Ben de tüp bebeğe gittim ve amh değerimin düşük olduğunu vakit kaybetmemem gerektiğini öğrendim. Zaten dört aşılama geçmişim var. Yani o açıdan beni de çok güzel yönlendirdi. Tüp bebeğe başlama sebebimdirr kendisi.
Bizimde serüvenimizin başlangıç noktası oldu sağolsun. Kıymetli bir doktor ve insan osman develioğlu. Bu denemen inşallah olumlu sonuç verir 🌸

Arkadaşlar merhaba. Ben de bu ay başladım ikinci tüp bebeğe. Üç ay önce denedik ama embriyolarim 5. Güne ulaşamadilar o yüzden donduramadik. Bu ay taze transfer yapacağım dedi doktorum. Geçen tedavide olduğu gibi yine gonalf başladım günde 300 doz ile bugün 4. Gün. Bir de iki günde bir viyagra hapını fitil gibi vajinaya yerleştir dediler. Ben dört defa histeroskopi iki defa kürtaj oldum. O yüzden endometrium kalınlaşmiyor ve ben adet de göremiyorum sadece her ay 2 gün lekelenme şeklinde oluyor peceteyle siliyorum ped bile kullanmıyorum.
Geçen tedavide yine ben opuya kadar iki defa opudan sonra bir defa ovulasyon yaşadım yani üç defa yumurtam çatladı. Opuda ise altı yumurta toplandı ve malesef gelişemediler. Şimdi yine aynı dozda günde 300 ml gonalf yapıyorum. Sizin gonalf dozunuz ne kadar ve başka ilaç kullanıyor musunuz?

X