2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ben yaptırdım canım. kesinlikle ikisini birden arasan çıkart, hem de transfere daha hazır girmiş olursun. histeroskopi rahmi uyarıyor neticede ve aklında soru işareti kalmıyor rahmin durumu ile ilgili.

ben ilk transferim tutmazsa, 2. denemeden önce yine yaptırırım doktorum hayır demezse
Aa ben bilmiyordum önemli birşey o zaman hiteroskopi. Bugün doktor söyleyince duydum daha araştırma fırsatım da olmamıştı hiç 💕 çok teşekkür ederim 🌸 inşallah ilk transferin tutar peşindende bizlerin güzel haberleri gelir ☺️☺️☺️

Herkese merhaba ben merve bugun doktorumla konuştuk aralıkta tedaviye başlıyoruz çok sükür transfer aralığa getisir mi bilmiyorum ama başlığı görünce yazmak istedim esimde enfeksiyon çıktı ve benim adetim geçikmisti düzenleyici antibiyotik vitamin kan sulandirici vs yazdi. Bu bile beni heyecanlandirdi 1 yildir doktor doktor gezmekten cok yorulmuştuk herkese bu yolda bol şans ve bol bol dua ediyorum. Bu arada doktorum bahçelievler medikalpark doc.dr Gürkan Arikan. Ayni doktora tedavi olan varsa tanişmak isterim kizlar yada tadavi görmüş😊

Kızlar merhaba. Bugün eşim 2. kez sperm testi verdi sağdaki eski, soldaki sonuçlar yeni. Bitkisel şeyler deneyerek sonuç az da olsa değişti. Sizce tüp bebek mi düşünmeliyim yoksa bir umut denemeye devam mı etmeliyim? Bugün tüp bebek ile ilgili görüşme de yaptım 40 bin + ilaçlar dendi kararsızım kızlar :KK43:
34a1b104-f40a-4a42-bced-48812422b196.jpeg

Merhaba kızlar bugün adet oldum 2. Transferim olacak tahmini adetin kaçıncı günü dondurulmuş transfer oluyor ilk transferim taze transferdi kimyaaal gebelik olmuştu 😞

Kızlar merhaba. Bugün eşim 2. kez sperm testi verdi sağdaki eski, soldaki sonuçlar yeni. Bitkisel şeyler deneyerek sonuç az da olsa değişti. Sizce tüp bebek mi düşünmeliyim yoksa bir umut denemeye devam mı etmeliyim? Bugün tüp bebek ile ilgili görüşme de yaptım 40 bin + ilaçlar dendi kararsızım kızlar :KK43:
Eki Görüntüle 3335650
İlerleyiş olsa bile zaman kaybı da olabilir ayrıca aralıkta ilaçlara tekrar zam gelecek bilgin olsun aa birde ocakta asgari ücret artışı ile beraber tedavi fiyatınızda arttırırlar bunları da düşün

İlerleyiş olsa bile zaman kaybı da olabilir ayrıca aralıkta ilaçlara tekrar zam gelecek bilgin olsun aa birde ocakta asgari ücret artışı ile beraber tedavi fiyatınızda arttırırlar bunları da düşün
bir şey sormak istiyorum bunu gidince doktora soracağım ama. Bu 40 bin tl muayene ücreti vs hepsi dahil fiyat mıdır sizce yoksa ekstralar var mıdır ona göre bütçe ayarlayacağım malum :/

Eki Görüntüle 3335650
Canım hız kısmı iyi sanki ama morfolojiye bakılmamış. Morfoloji de önemli. Birşey demek doğru olmaz bence bu haliyle. Morfoloji de iyiyse yaşınız da gençse bir kaç ay deneyebilirsiniz sanki ama morfolojiyi bilmek lazım

bir şey sormak istiyorum bunu gidince doktora soracağım ama. Bu 40 bin tl muayene ücreti vs hepsi dahil fiyat mıdır sizce yoksa ekstralar var mıdır ona göre bütçe ayarlayacağım malum :/
Bazıları muayene için ayrıca ücret alıyor kuzum. Bazıları almıyor

Canım hız kısmı iyi sanki ama morfolojiye bakılmamış. Morfoloji de önemli. Birşey demek doğru olmaz bence bu haliyle. Morfoloji de iyiyse yaşınız da gençse bir kaç ay deneyebilirsiniz sanki ama morfolojiyi bilmek lazım
Bi de 1mlde kaç var onu göremedim. Ben yüzde değerlerine baktım kuzum sadece. Doktor'un daha iyi yönlendirecektir

Benim doktorum muayene dahil temmuzda 45 aldı dondurma ücreti olarak merkez 4500 ama aynı şehirde bi çok yer 1000 2000 arasında donma işlemi yapıyordu ama mecbur verdik ilaçlar benim eşim eczacı gelişinden almıştık ama o zamandan bugüne 2 kere zam geldi

teşekkür ederim yorumlarınız için… tüp bebeğe yönlendiriyorlar yaşım 27. Eşimin 34. Bakalım nasip artık :)

Benim doktorum muayene dahil temmuzda 45 aldı dondurma ücreti olarak merkez 4500 ama aynı şehirde bi çok yer 1000 2000 arasında donma işlemi yapıyordu ama mecbur verdik ilaçlar benim eşim eczacı gelişinden almıştık ama o zamandan bugüne 2 kere zam geldi
dondurma ücretine 12 bin dedi doktor ömürlük mü alıyor anlamadım 😄 yıllık alsa daha mantıklı tabi sorucam onu da

Yaa durduk yere ameliyat mı çikti şimdi. Bir kaç doktora daha mı sorsan. Gerçi kendi Doktor'un ameliyat dediyse yapacak birşey yok sanırım dimi
sorma canım ya o kadar canım da sıkıldı ki bu olaya anlatamam kafam şuna takıldı internette 1 cm üzeri polipler ameliyat şart deniliyor ama benim 4çarpi 3 mm boyutunda 12 mm den küçük poliplere gerek duyulmuyor yazıyordu hiç de istemiyorum anestezi olayını ve sizce Aralık daki transferi engeller mi sarkar mi sizce

Kızlar merhaba nasılsınız
Bugün hsg çekildim çok şükür sorunsuz geçti bu sefer
Sonucunda 4*3 mm polip var yazıyor sonomedde bir doktora sordum ama et beni gibi düşün rahmin asagisinda baya dedi sizce sorun olur mu transfer icin
Herkese merhaba ben merve bugun doktorumla konuştuk aralıkta tedaviye başlıyoruz çok sükür transfer aralığa getisir mi bilmiyorum ama başlığı görünce yazmak istedim esimde enfeksiyon çıktı ve benim adetim geçikmisti düzenleyici antibiyotik vitamin kan sulandirici vs yazdi. Bu bile beni heyecanlandirdi 1 yildir doktor doktor gezmekten cok yorulmuştuk herkese bu yolda bol şans ve bol bol dua ediyorum. Bu arada doktorum bahçelievler medikalpark doc.dr Gürkan Arikan. Ayni doktora tedavi olan varsa tanişmak isterim kizlar yada tadavi görmüş😊

Merhaba canım bende seninle aynı durumdayım aralıga yetişir m bilemiyorum henüz tam doktorada karar verebilmiş olamadım doktorundan memnun musun

sorma canım ya o kadar canım da sıkıldı ki bu olaya anlatamam kafam şuna takıldı internette 1 cm üzeri polipler ameliyat şart deniliyor ama benim 4çarpi 3 mm boyutunda 12 mm den küçük poliplere gerek duyulmuyor yazıyordu hiç de istemiyorum anestezi olayını ve sizce Aralık daki transferi engeller mi sarkar mi sizce
Benim de ilk tüp bebek denemem canım. Hiç tecrübem yok. Diğer önceki aylara ait tüp bebek topiklerinde sor bence. Oralarda baya tecrübeli kişiler var

Bendede polip var gittigim bir iki yer alalım dedi şmdi daha konusunda uzman kişilerle görüşücem ama araştırdıgım kadarıyla bebeğin tutunması zor oluyormuş alınması gerekiyormuş hatta okudugum yorumlarda alındıgında dogal yolla hamile kalanlar vardı

X