2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doğru diyorsun kuzum. Kimi yerler çok ilgili, kimisi çok ilgili. Ben de doktoruma güvenmek istiyorum. Yoksa süreç herkes için daha da zor olacak. İnşalah daha fazla zorlanmadan bu yolculuğu tamamlarız

Rica ederim güzel haberlerle gel

Ay hiç bilmiyorum ki kuzum. Yarın kesin adet olacak mısın acaba? Yada oldun mu? Hormon testleri için adetin 2. Yada 3. Günü gel diyorlar genelde ben çok sorun olabileceğini sanmıyorum. Sonuçta adet bitimi başlanıyor tedavilere.

Bugün kahverengi lekelenme şeklinde kanamam geldi canım yarına regl olucam demektir. Doktoruma yazdım hiç sorun değil dedi öyle yazınca içim rahatladı benimde. Peki regl den sonra transfer ne zaman oluyor biliyor musun

Merhaba canım bende seninle aynı durumdayım aralıga yetişir m bilemiyorum henüz tam doktorada karar verebilmiş olamadım doktorundan memnun musun
Evet memnunum canim bende doktor cok arastirdim prof.dr gürkan arıkanda karar verdim heyet raporuda cikartacak bize ayrica bugun adet oldum cok sukur

Ben de hsg ye ojeyle girmiştim. Anesteziliydi. Kimse de uyarmadı kuzum. Sıkıntı olmaz bence de. Stres olma hiç
Sağolunnn bu arada buldum bir yer çıkarttırdım. yola çıkıcaz birazdan dua edin bize lütfen yarın sperm bulunsun teseye gerek kalmasın çözülen spermler yaşasın embriyolarımız oluşsunnnnnn sanırım ufaktan heyecan başladı

İnşallahhhhh 14 gibi vardı ama bakalım kısmet ne olcak sonuç kendime gelince anlatırım size zaten neler yaşanıyor çok fena heyecanlıyımmmmm

Çok sağolll bir yer buldum çıkarttım neyseki rahatladım. Yani bende anlamadım açıkcası be alaka ama vardır bir sebebi dedim artık. Opu nasıldı şimdi iyisindir inşallah şu an sadece içimde heyecan var umut var …

Canııııım herşey gönlünüzce olsun inşallah Allah kolaylıkla nasip etsin

Çok teşekkür ederim canım benimde listemde o var aret kamar Serdar koç gonca yetkin öznur dündar bülent urman arası gidip geliyorum
Evet memnunum canim bende doktor cok arastirdim prof.dr gürkan arıkanda karar verdim heyet raporuda cikartacak bize ayrica bugun adet oldum cok sukur

Gözün aydınnn ne zaman peki yumurta toplamanişlemi transferin ne zaman belli mç

Merhaba... Ben Aralık'ta transfer olacağım.. Brüksel tüp bebek merkezinde bu üçüncü denemem olacak. Normalde ilk iki denememi Brüksel'de yücel hoca ve Hüsamettin hocanın organizesiyle olmuştum. Şimdi Brüksel merkeze yeni gelen cem celik de var. Acaba önceki doktorumla devam mi edeyim yoksa cem hocaya mi randevu alayim ? lütfen bana fikir verin ne olursunuz bu saydığım doktorlar aynı merkezde sadece cem Çelik hocaya hiç gitmedim çünkü o yeni geldi . Siz olsanız ne yapardınız .

Kızlağğğğrrr tablomuz hazır. Şimdi bana yazın bakalım tek tek :))
merhaba yasim 28 ilk tüp bebek denememiz ve 5. gün embriyosu 1 aadet yerleştirilicek 16/11 de adet oldum ilaçlara başlıyoruz ve tahmini rahim duvarı kalınlıgına göre aralık 4-5 yerleştirme yapılıcak. listeye eklemenızı rica ederim. :)

Ben olsam aynı doktorla denemezdim cem çelikten memnun olanları görmüştüm

Canım naptın nasıl geçti

merhaba yasmin ilacı yumurtalarımızın dinlenmesini saglamak ve istemsiz okadar hormaon sayesinde hamile kalmamamız için veriliyor mesela bende pcos var yumurtaların kendince çok büyüyüp yorulmasın diye bi nevi beni normal bayan hormonlarına çekmek için verdiller, bide yasminle ben lucrin ignesi vuruldum ikiside birbirinden zıt işlevli ilaçlardı ama şimdi normal zamanında adet oldum 4. günü kan testi verip sonuca göre ilaçlara başlayacagız.

Ben
İşlemin tamamlandı mı merak ettim. Daha iyisindir inşallah. Benim ağrılarım biraz devam ediyor. Ama herkeste aynı olmuyor etkiler. Mesela bende ohss den çok korkuldu ama bugün doktorum ohss yok sadece hafif iç kanamaların var dedi. Herkeste başka başka etkiler oluşuyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Anladım canım açıklaman için çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…