2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Artar Allah'ın izniyle geç tutunmuştur annesi içini ferah tut dualarım seninle şuanda da namaz üzerindeyim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Eşime testi gösterdim o kadar inanamiyor ki bozuktur o teste diyor inşaAllah dediğin gibidir

Allah razı olsun cümlemize Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Kıyamam çok haklı Allah sevincini arttırsın kese (ler) görmeyi de doğmasını da nasip etsin

Olmazmı resmen burdayım diyor annesi cumaya kadar dayanamazsan yarın ver kanı dayanırsxn daha iyi tabi cnm ama için rahat olsun var yani
Ay ağzından bal damlıyor Allah razı olsun inşaAllah bugün vericem de eşim illa cuma ver diye diretiyor. Bu testler negatifken pozitif çıkarmaz dimi daha önce hiç başıma gelmedi ama eşim içime kurt düşürdü

Günaydın güzel kızlar ve yeni hamişler akşam bir takım şeyler yaşanmış bazı testler yapılmış çift çizgi görenleri tebrik ediyorum kan sonuçlarınızı da paylaşın insallah en yakın zamanda beni soracak olursanız dün bir takım ağrılarla boğusuyordum herkes belirtisiz hamile olduğunu öğreniyor ben a dan z ye hepsini yaşıyorum psikolojik mi diyorum o yüzden pek dillendirmiyorum inşallah değildir de bebeğim benimledir
HADİ BAKALIM GÜZEL BİR GÜN OLSUN GELSİN YENİ POZİTİFLER

Günaydın canım
Çalışmaya başlamak sana çok iyi geldi
Benim göğüslerdeki hassasiyet geçti her ay böyle olduğunda adet oluyorum. Acaba yine mi olacağım
Allahım son 6 gün testimiz için inşallah hakkımızda hayırlısı olur

Ben hiç şahit olmadım cnm çokta takip ederim topikleri yani içini rahat tut kaçıncı günün bugün cnm

Benim de aynı tarihler kader arkadaşım
Belirti var mı sende?
Bende karın ağrısı var. Sol bacağım da ağrıyor
Benim de karnımda ara ara adet sancısı gibi his vaar ama daha çok gaz sancısı oluyor ya. İç organlarım bir tuhaf. Bacak ağrısı hiç yok. Hamile miyim değil miyim bilmiyorum çok da umitlenmek istemiyorum ama göğüslerim ağrıyor koyulaşma var uçlarında. Ama ben hep diyorum ki ilaçlar yapıyor.
Çünkü bir kez aşılama yaptırdım o zaman da aynılarını yaşadım ve negatif oldu.
Ay benim belietiler sırayla şöyle diyim aniden ateş basıyor ve bağırmak istiyorum. Çok acıkıyorum çok. Bide göğüslerim ağrıyor renk değişimi de gözlemledim. İlk başta çok uyumak istiyordum ama şimdi geçti o. Dediğim gibi bide gaz sancısı çok var.
Hepsini hemşireye anlattım bunlar ilaçların yan etkileri dedi bana

Selamlar kızlarr sebepsiz inferilite yaşayıp tüp yapan var mı aranızda acaba☺
Benim yaşm 35 bizde sebepsiz inferilite varda önce aşılama yapalım dedi doktorum
Benim sene yaş 28 doktor tüp yapalım dedi. Çünkü üç aşılama parası neredeyse bir tüp parası. Hemen hemen aynı ilaçlar kullanılıyor. Her seferinde ilaç kullanımı da zor. Pahalı ilaçlar. Bide tüp bebek de eğer şansınız varsa opu sonrası güzel embriyolarinz dondurulursa ilki tutmasa ikinci üçüncü denemeler gibi şansınız oluyor.
Benim ilk aşılama tutmadı sebepsiz bide . Aşılamadaki ilacı kullandım tüp bebek için de. Transfer oldum . Tutup tutmadığı belli değil ama tutmazsa bile şansımı diğer embriyolarimzda kullancam mesela

Günaydın canım seninde güzel haberlerini bekliyoruz canım dün gece agrım çoktu sanırım regli olucam dedim hatta sinirden agladım sonra ne olacaksa olsun diyip idrar testi yaptım ve sonucu silik ti sizlere danıştım umutlandım herkesin bünyesi farklı ben dün gece moralimi cok bozmuştum sen öyle yapma herkeste aynı şeyi yaşayacak diye birşey yok ki bebişin seninle

Benim yaşm 35 bizde sebepsiz inferilite varda önce aşılama yapalım dedi doktorum
Başta hep sebepsiz demişlerdi bana cnm çok sonra yumurta kalitesinde sorun var dediler tedavi yaptırdıkça sorunlar çıkıyor birazda ortaya

Sen hamişsin sekerim ben hissediyorum içini ferah tut

Ben canım sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim 9yıl sonra kavuştum bebeklerime..
Hiçbir sebep bulunamadı ne bende ne eşim de.
Gitmediğimiz doktor kalmadı,doğal ilaçlar da cabası.. bulunduğum şehir ve civarında da gittiğim he doktor bi sorununuz yok olur dedi desteklemek için ilaçlar aldım takip edildim hep bu ay olacak dendi,olmadı ,artık 3.yılımda aynı doktorda 2 aşılama yaptım tutmadı.

En son Ankara’da çok ünlü bi doktora da gittim boşuna paranı zamanını aşılamaya verme yıllar olmuş olsa illa bi kerede olsa tutardı direkt tüp bebek yapın ben de yapın demiyorum gidin memleketinize orda yapın ama aşılama yapmayın dedi

Tüp bebek yaptık ilki tutmadı ümidim kırıldı 1,5 yıl hiçbir şey yapmadım küstüm hastanelere doktorlara sonra 2.yi yaptık tuttu ikiz kızlarım oldu bin şükür dondurulmuş embriyomuzla da 4aralıkda bi daha denedik :)

Beni dinlersen direkt tüp yap Allah sana da hayırlı sağlıklı güzel bebekler nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
Kesinlikle işe başlayınca ben baya oyalanmaya başladım zaman zaman aklımdan bile çıkıyor benim en büyük belirtim belirtilerin bir var olup bir kaybolması olablir
ay canım inşallah bende senin gibi güzel haberi alırım benim 3.gün Embriyosu 7sinde transfer edilmişti çift n zaman idrara düşebilir acaba bende mi idrarda yapsam diyorum meraklanıyorum artık iyice
Sen hamişsin sekerim ben hissediyorum içini ferah tut
Yaaaa seni yerim ağzından bal damlıyor bal inşallah öyledir

Pozitif alan herkesi tebrik ederim bize umut oluyorsunuz Allah kucağınıza da almayı nasip etsin inşallah
7 Aralıkta transfer olanlar nasılsınız, neler hissediyorsunuz. İlk 2 3 gün ağrılarım oldu ama şimdi hiçbir şey yok istemsiz üzülüyorum tutunmadı mi acaba diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…