2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar gece gece test yaptım 10.günüm dondurulmuş emrio normalde 12.gün kan vermem lazım test ikinci çizgi silik çıktı hamile olabilir miyim
IMG_20231213_005425.jpg

Kızlar bir şeyi merak ediyorum. Mesela aynı gün aynı klinikte 5.gün embriyosu transfer olduk iki kişi diyelim ki. Ve 7.gün aynı saatte kan verdik benim 30 onun 60 çıktı diyelim. Bu durumun nedeni nedir normal midir herkeste beta farklı mı ilerler acaba 30 olan üzülmeli midir😅😅
Kuzum bu tek mi çift mi ona göre mesala bnm 30 çıkmıştı arkadaşımın 800 falandı ben senin ki ikiz dedim yok kız tek dedi cinsiyette ikiz çıktı ben anliyom yani🤣

Kızlar bugün benim test günümdü, 12. gün ve değerim 396 çıktı, çok şükür 🥰🥰🥰
Pozitif sonuç alan diğer arkadaşlar sizin içinde çok sevindim. Herkesin değeri kat kat katlansın inşallah. Transfer olacak arkadaşlara hayırlı transferler diliyorum, inşallah pozitifi görürsünüz. Bekleyenlerde inşallah çok güzel haberler alırlar. 🙏🏻🌸💕
Hayirli olsun cnm ♥️

Kızlar gece gece test yaptım 10.günüm dondurulmuş emrio normalde 12.gün kan vermem lazım test ikinci çizgi silik çıktı hamile olabilir miyim
Eki Görüntüle 3351193
Canım valla gördüm bende 🐣🐣🐣 Allahim saglicakla tutunmasını nasip etsin çok sevindim ne güzel bir topik oldu böyle 🤰🏻💓 sonucunu haber ettttt ve de sabah ilk idrarla daha koyu çıkabilir belki daha çok erken canım bu kadar silik olması bile çok iyi mucizen insallah seninledir dualarimdasin 🙏

Bana şuan yasak değil ilişki serbest dedi bende anlamadım hatta eşim bana baktı şaşırdı transfere kadar dedi halbuki ilk kızım da tüp bebekden önce bile perhiz verip ilişki yasağı yapmıştı değişik 🤣
Aaaa bende bilgilendirilmedim transferden sonrası evet normal yasaktır da öncesini merak ettim şimdi 😅

Canimlarrrr transfer olan bekleyen arkadaşlarım bir şey sormak istiyorum sizlere transfer hazırlığında adet oldunuz bitince transfer aşamasına kadar ve de transferden sonra da iliski yasağı var degil mi bu konu hakkında bilgilendirilme yapmadılar da bana 🙊😅
Cnm şuan transfere hazırlık aşamasındayım ilişki serbest dedi bana doktor hatta eşimle birbirimize baktık çünkü ilk kızımda 1 ay öncesi ilişki yasağı koymuştu🤣

Kuzum senle aynı gidiyoruz benimde cuma kontrolum var bende çok korkuyorum isallah kalınlaşır büyük ihtimalle 20 25 arası bnm de trasfer
canım benim anladığım, östrojene karşı bi direnç yoksa rahimde kalınlaşıyor. yani benimki inceydi normalde, bende bile bu kadar etkiliyse korkma🥰

belki transferi aynı gün oluruz o zaman🥹

Son düzenleme:
Bana şuan yasak değil ilişki serbest dedi bende anlamadım hatta eşim bana baktı şaşırdı transfere kadar dedi halbuki ilk kızım da tüp bebekden önce bile perhiz verip ilişki yasağı yapmıştı değişik 🤣
bana da transfer gününe kadar serbest, transfer sonrası da sadece 3 gün yasak, sonra yine serbest dedi

X