2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

yumurta toplamadan beri ilişki yasagı var bizde ama okuyorum bazılarında hiç oyle birsey yok

Merhaba arkadasm cvp için teşekkürler oncelikle inşallah yavrun seninledir
Evet aşılama da ucuz değil fakat tüp için şuan durumumuz yok
Aşılama için 20 bin tüp için 90 bin dediler
Başta hep sebepsiz demişlerdi bana cnm çok sonra yumurta kalitesinde sorun var dediler tedavi yaptırdıkça sorunlar çıkıyor birazda ortaya
Ben zaten 2 ay tedavi gördüm canm klomen ve çatlatma iğnesi kullandm , olmaynca aşılama deneyelim dedik:)
Masallah hem azminize hem sabrınıza
Ne güzel çabalamışşsnz ve evlatlarınıza kavuşmussunuz dilerim herkes bu güzel duyguyu tadar..
Şuan için benimde maddi durumum yok , aşılama daha az maliyetli diye bi denemek istedik acıkcası

Canım belli bir yaş üstüne tüp bebek tedavisi ücretsiz olabiliyor. Yani devlette üç defa hakkınız var bide kaç yıllık evlisiniz

Oyyy başım felaket ağrıyor bir tane parol içtim şimdi
Göğüs hassasiyetim geçti yalnızca uçları kaşınıyor bende şuan. Korkuyorum her şeyden anlayacağın
Dua edip beklemekten başka bir şey gelmiyor elimizden Allah yardımcımız olsun

7 Aralık çift 3. Gün embriyosu dün bacağımı sürükleyerek gezdim o derece ağrıdı damarlarım çekildi hep bugün hiçbişey yok sabah adet ağrısı gibi hafif ağrı vardı giyindim işe geldim bişey yok aklım benle oyun mu oynuyor anlamadım

Canım düzenli besleniyor musun. Ben kilo olarak 72den 74 en yükseldim şimdi de 76 oldum. Yemek yapan kimse yok benim malzemelerim de ya en altta ya da en üstte kendimi zorlamak istemiyorum. Kahvaltılık vs idare ediyorum eşim gelince birlikte yapıyoruz.
Kabak çekirdeği yiyorum bide fındık. Meyve yiyorum arada bir. Ama açlığım gitmiyor. Bir kere daha böyle oldum ama bb12 düşüktü ondandı. Ayağı kalkıp evi topluyorum çamaşır seriyorum bulaşık yıkıyorum vs ama evi süpürmedim hiç. Sürekli yatamam ya öyle aklıma gelince arada bir uzanıyorum o kadar.
Sen nelere dikkat ediyorsun. Baş ağrısı geçmesi için ılık bir duş al. Başka parol içme canım. Aç kalma.duzenli beslen

Canım senin ilk deneme mi? Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi. Benim 4aa 5 gün embriyosu. 19 Aralık test günü olarak verildi. Aynı miyiz?

Kızlar benim son adet tarihim 11 Aralık dun transfer hazırlıklarına başladık en son benim mi transferimmm? Benden sonra yılbaşına kadar transfer olacak var mıı?? Ben de tam ne zaman transfer oluyorum bilmiyorum

Ayyy cok güzel

Bugün bende de bir şey yok. Test tarihi ne zamandı sizin

Bugün bende de bir şey yok. Test tarihi ne zamandı sizin
Canım ben de 7 sinde transfer oldum. İlk iki gün kasık batmalarım oldu sonra geçti. Bazen gün içinde hiçbir şey hissetmiyorum. Ama dün akşam yine sol kasığımda batmalar oldu. Adet sancım yok henüz. Sadece arada gelen kasık batması yaşıyorum.

Ayy çok heyecanlıyım ya gününde mi yapsak yoksa öncesinde yaparsak üzülür müyüz
Valla ben 17 sinde kan vermeyi düşünüyorum iki gün evvel pazar günü en azından negatif olursa da hafta sonu kafamı dağıtacak bişeyler yaparım idrar testi de çıkacağını bilsem şimdi yaparım ama erken diye düşünüyorum erken gebelik alsam çıkar mı acaba yoksa onuda yapcam az kaldı bide beklicem diyordum

Ayy çok heyecanlıyım ya gününde mi yapsak yoksa öncesinde yaparsak üzülür müyüz
Benim eşim kesinlikle gününden önceye izin vermiyor. Hemen yakınımda tıp merkezi var bazen diyorum gidip vereyim ama enabızdan falan kesin görür. İlk transferimde acillik olup erkenden yaptırmıştık pozitif çıkmıştı çok sevinmişti eşim, sonra değer düşünce yıkıldı. Şimdi de bırak test günü öğrenelim üzülürsek bi kere üzülürüz diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…