2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bende bu konuda bilgisizim biraz ilk deneme olacak ya , yumurta toplandığı gün sperm alıyorlar sanırım hemen işlem yapılıyor ya , yumurta toplamadan kaç gün önce ilişkiye girmemiz gerekiyor yani cinsel perhiz yapılıyor mu yumurta toplamadan önce herhangi bir gün var mı en son ne zaman ilişki olmalı bana söylemedi doktorum bunları

Whiterabbit ve ebkebk kızlar bana estrofem den hariç oxitide iğne verdi karnımdan vuruluyorum iki güne bir siz öyle bişey kullanıyor musunuz
Canım bana oxitide vermedi sadece
estrofem günde 3 defa
Coraspin günde 1 defa
Agrifertil vitamin günde 3 defa
Ve bir tane bant verdi onu da kontrole gitmeden 2gun önce yapıştıracağım
Oxitide zaten yumurta çatlamasın diye verilen bi iğne yumurta toplama öncesi kullanmıştım bende

Canım bize en az 2 en fazla 5 gün olması gerekiyor demişti bu önemli dikkat et canım buna genelde bu şekildedir ama sen sor istersen doktoruna yine de

Vallahi eşimle uzağız 10 gündür birlikteliğimiz olmadı en son pazartesi gittim en büyük 15 mm di cetrovite de verdi iğne kendiliğinden çatlamasın diye yarın tekrar gideceğim mesela tabiki sperm taze olmalı yumurtaları topladığı gün sonuçta direk birleştirme oluyor sanırım hiç te bilgim yok ha doktorumun da söylemesi gerekirdi ilişki yada en son şu kadar gün önce meni tazelenmesi gerekir demedi içime dert oldu şimdi uykum kaçtı

Yok canım üzülme sen zaten opu tarihi verecek ya o zaman o şekilde de ayarlayabilirsin veya yarın sor mutlaka

Anladik kuzum insllah bu sefer pozitif olur dualarım seninle

Amin inşaAllah ağzından bal damlıyor 9 yıldır uğraşıyorum bu teste bile sevinemiyorum içimde ki bu endişe korku içime işlemiş. Umarım hepimizin değerleri kat kat artsın
Aaa ilk mi ? Çok duygulandım adına çok sevindim ben de ilk gebeliğimi 9 yıl bekledim
Sabrın sonu selamettir o bebek gelecek Allah’ın izniyle

Aaa ilk mi ? Çok duygulandım adına çok sevindim ben de ilk gebeliğimi 9 yıl bekledim
Sabrın sonu selamettir o bebek gelecek Allah’ın izniyle
Evet ya yaşayan bilir Amin Allah razı olsun sözlerin içime umut oldu bugün kan vereyim diyorum ama eşim illa cuma gününü bekle diyor

Evet ya yaşayan bilir Amin Allah razı olsun sözlerin içime umut oldu bugün kan vereyim diyorum ama eşim illa cuma gününü bekle diyor
Bence de bekle az çıkınca bu defa artar mı telaşı yaşıyorsun 23 çıktı ya benim dünden beri artar mı acaba yoksa kimyasal mı diyorum
Ama düşününce seninki iyi çıkar gibi geliyor erken tutunmuş evde çıktığına göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…