2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bnimde ilk kimyasaldi şimdi ikinciyi yapcaz ocakta doktorun ne söylemişti kimyasal hakkında farklı bir şey yaptınız mı bu transferindr
Hiçbişe söylemedi canım, benimki kimyasal da denemezdi aslında transferin 5.günü yoğun bi kusma ve ateşle acillik oldum, değerim 31 çıktı ama o günden sonra düştü. Ben iki ay ara verdim sonra normal tekrar başladık.

Benimde sırtım çok ağrı var , normal bunlar ınshAllah pozıtıf haber alınca bu ağrıları unutucağız
Amin inşallah. Cumartesi yada pazar test yapmayı düşünüyorum ben. Yeter ki tutunsunlar dediğin gibi unutulur ağrılar

Canimlarrrr transfer olan bekleyen arkadaşlarım bir şey sormak istiyorum sizlere transfer hazırlığında adet oldunuz bitince transfer aşamasına kadar ve de transferden sonra da iliski yasağı var degil mi bu konu hakkında bilgilendirilme yapmadılar da bana 🙊😅

Canimlarrrr transfer olan bekleyen arkadaşlarım bir şey sormak istiyorum sizlere transfer hazırlığında adet oldunuz bitince transfer aşamasına kadar ve de transferden sonra da iliski yasağı var degil mi bu konu hakkında bilgilendirilme yapmadılar da bana 🙊😅
Selam yumurta toplamadan sonra regl olana kadar yasakdı , transfer olduğum günden kan testı verene kadar yasakdı , yumurta toplama iğnesi yapdığımda yasakdı😂 yani genel yasak evet )))

merhaba kızlar
bugün tedavimin 6., adetimin de 9. günü.
kontrolüm vardı
rahim kalınlığı 7.8’e gelmiş. doktor çok iyi dedi. rahim kalınlaşmazsa diye çok korkuyordum, normalde biraz inceydi. ama estrofeme çok iyi cevap verdi Allah’a şükür.

18 Aralık’ta bir kere daha bakacaklar, kan değerlerimde bir sorun olmazsa 23’ü transfer dedi. 3 tane estrofeme aynen devam dedi bir de.

zaman geçmek bilmez artık.
Kuzum senle aynı gidiyoruz benimde cuma kontrolum var bende çok korkuyorum isallah kalınlaşır büyük ihtimalle 20 25 arası bnm de trasfer

X