2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum bu tek mi çift mi ona göre mesala bnm 30 çıkmıştı arkadaşımın 800 falandı ben senin ki ikiz dedim yok kız tek dedi cinsiyette ikiz çıktı ben anliyom yani

Hayirli olsun cnm

Kızlar gece gece test yaptım 10.günüm dondurulmuş emrio normalde 12.gün kan vermem lazım test ikinci çizgi silik çıktı hamile olabilir miyim
Eki Görüntüle 3351193
Canım valla gördüm bende Allahim saglicakla tutunmasını nasip etsin çok sevindim ne güzel bir topik oldu böyle sonucunu haber ettttt ve de sabah ilk idrarla daha koyu çıkabilir belki daha çok erken canım bu kadar silik olması bile çok iyi mucizen insallah seninledir dualarimdasin

Aaaa bende bilgilendirilmedim transferden sonrası evet normal yasaktır da öncesini merak ettim şimdi

Cnm şuan transfere hazırlık aşamasındayım ilişki serbest dedi bana doktor hatta eşimle birbirimize baktık çünkü ilk kızımda 1 ay öncesi ilişki yasağı koymuştu

Kuzum senle aynı gidiyoruz benimde cuma kontrolum var bende çok korkuyorum isallah kalınlaşır büyük ihtimalle 20 25 arası bnm de trasfer
canım benim anladığım, östrojene karşı bi direnç yoksa rahimde kalınlaşıyor. yani benimki inceydi normalde, bende bile bu kadar etkiliyse korkma

belki transferi aynı gün oluruz o zaman

Son düzenleme:
bana da transfer gününe kadar serbest, transfer sonrası da sadece 3 gün yasak, sonra yine serbest dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…