2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzum harika bi değer tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah

Selam bende 10-11 arası ıdı bildyim kadarı ıle 9-12 olması gerek

Ben daha karmaşık çünkü daha 2 yaşında benim kızım canım daha çok ilgiye ihtiyacı olacağı zamanda bebiş geldi devam ederse inş tabi neler yaşayacağız hiç bilmiyorum valla

Seninkide pozitif canım üstelik teste de çıkmış kesin hamilesin yaniii sevin artık
Ayyy amin inşaAllah canım öyle olsun ama inan ki teste hiç inanamadım ben normalde kan vermek istedim eşim ısrarla bekle diyor oda teste inanmıyor bozuktur o dedi heves falan bırakmadı umarım dediğin gibi olur

Ayyy amin inşaAllah canım öyle olsun ama inan ki teste hiç inanamadım ben normalde kan vermek istedim eşim ısrarla bekle diyor oda teste inanmıyor bozuktur o dedi heves falan bırakmadı umarım dediğin gibi olur
Teste çıkmayıp pozitif olan çokta teste çıkıp negatif olana hiç rastlamadım canım için rahat olsun

Canım benimde gurluyor karnım adet olunca olur bende yarın test vereceğim birde bende bugün beyaz akıntı geldi büyük

Hayırlı olsun canım maşallah değerin çok güzel hiç belirti vs yaşadın mı ne hissettin? Ay meraklıyım ya gün geçmiyor
Çok teşekkür ederim canım ben bugüne kadar hiçbirşey hissetmedim, sadece 8. gün pembe akıntım oldu okadar. O da zaten herkeste olacak diye birşey yok. Arada bir ateş basmalarıda oldu ama o belirti mi bilmiyorum. Bugün bel ağrılarım başladı.

Amin canım inşaAllah Ben de aynı hem progestan hem oksapar baslarda klinikte yaptırdım hep morardı içi beze gibi sertleşti göbeğimin bir tarafı sonra kendim yapmaya başladım artık kendim yapıyorum
Canım ben hep kendim yaptım. Yaptıktan sonra elimde karnımı iğne yerine bastırıp 2 3 dk sallıyorum dağılsın diye hiç beze ve morarma olmadı. Dex yapış yapış bi iğne

Ne güzel çıkmış işte canım hayırlı olsun şimdiden benim silik çıksa anında kendimi teste bulurdum maşallah size ya
Oda nasıl oldu yapdım 5 dakika bekledım bir şey yok moral gitdi ağladım 15-20 dakika sora banyo gitdim atayım testı bakdım silik 15 dakıka beklmek gerekmiş onda ama iğneler falanda silik çıkarmış deye kana kadar umutlandırmıyorum kendimi inshAllah hepmızın kan testınde güzel haber alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…