2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlaaaar ne güzel pozitifler gelmeye başlamıışşş😍😍😍🎉🎉🎉🎉🌸🌸maşallah inşallah kalan herkes de pozitifleri görür sağlıkla ilerler süreçlerimiz🙏🏻 benim de test günüm perşembe nasıl dayancam bilmiyorum 😂 E Esra2015 ahh nasıl haklısın ben daha önce öyle bir şey yaşadığım için pozitif görsem kese görsem kalp duysam bile bi süre sevincimi yine yaşayamam sanırım hep şu da geçsin hep bu da geçsin stresi sarıyor.

Amin inşallah canım ya sağlıklıca tutunsun da unutacaz bugünleri. Progestan dex de yapıyorum günde iki. Göbüşte yer bulamıcam bu gidişle 😅
Amin canım inşaAllah 🤲Ben de aynı hem progestan hem oksapar baslarda klinikte yaptırdım hep morardı içi beze gibi sertleşti göbeğimin bir tarafı sonra kendim yapmaya başladım artık kendim yapıyorum

Kızlaaaar ne güzel pozitifler gelmeye başlamıışşş😍😍😍🎉🎉🎉🎉🌸🌸maşallah inşallah kalan herkes de pozitifleri görür sağlıkla ilerler süreçlerimiz🙏🏻 benim de test günüm perşembe nasıl dayancam bilmiyorum 😂 E Esra2015 ahh nasıl haklısın ben daha önce öyle bir şey yaşadığım için pozitif görsem kese görsem kalp duysam bile bi süre sevincimi yine yaşayamam sanırım hep şu da geçsin hep bu da geçsin stresi sarıyor.
Öle malesef canım yani kucağımıza alana kadar hep bu stresi yaşayacağız malesef herkes gibi aaa hamileyim diyip normal hayata devam edemiyoruz hep zor buda bizim imtihanımız 😓

Biliyorum bitanem bilmem mi inşallah sağlıkla ilerlesin süpriz gibi bişey yaptın mı bende test yaparsam anlamlı bi şekilde söylemek istiyorum. Anı kalır diye 🥰🥰 onları düşünmeye başladım şimdi 😝😝
İlk gebeliğimde yapmıştım ama bunda sonucumu benden önce kendisi almış o bana yaptı çiçek alıp bence biz daha çok hakediyoruz pozitif sonucla süprizi 🤣🤣🤣

Doğru dedin valla 😝😝 benim ilk ya ondan işte türlü hevesler 😍😍
Sen sölemeden yap testi bencede video çek hatta biz hala izleyip ağlıyoruz o hallerimize ne acılar cektik diye hem mutluluk oluyor hem hüzün çok güzel anı kalıyor ama inş canım benim o güzel haberi bol kahkahalı olarak eşine vermek nasip olsun inş 🙏🙏🙏🙏🙏

Kızlar bugün benim test günümdü, 12. gün ve değerim 396 çıktı, çok şükür 🥰🥰🥰
Pozitif sonuç alan diğer arkadaşlar sizin içinde çok sevindim. Herkesin değeri kat kat katlansın inşallah. Transfer olacak arkadaşlara hayırlı transferler diliyorum, inşallah pozitifi görürsünüz. Bekleyenlerde inşallah çok güzel haberler alırlar. 🙏🏻🌸💕

Sen sölemeden yap testi bencede video çek hatta biz hala izleyip ağlıyoruz o hallerimize ne acılar cektik diye hem mutluluk oluyor hem hüzün çok güzel anı kalıyor ama inş canım benim o güzel haberi bol kahkahalı olarak eşine vermek nasip olsun inş 🙏🙏🙏🙏🙏
Ayy cnm kızlarıma (ikizler) bakınca duygulandım onlara ne kadar zor kavuştum (9.yıl hamileliğimi öğrendim) ne kadar çok bekledim şimdi bir bebek gelecek ve belki kızlarım onun yüzünden üzülüp kıskanacak 🤭 saçma sapan bi duygusallığa düştüm
Kızlarım 6yaşında onlar da hep çok istedi bi bebeğimizin olmasını ama ya üzülür kıskanırlarsa ya da bebek yüzünden istemsizce onların kalbini kırarsam birgün diye düşünmeye başladım :KK43: ayy çok saçma ama onlara bakınca o geldi aklıma
İlgi hep onlarda doğduklarından bu yana bizim hatta bütün ailenin gözdesiydiler dile kolay 10.yıl evimize neşe getirdiler 🥰
Sen ne düşünüyorsun nasılsın ?

Pozitif sonuç alan diğer arkadaşlar sizin içinde çok sevindim. Herkesin değeri kat kat katlansın inşallah. Transfer olacak arkadaşlara hayırlı transferler diliyorum, inşallah pozitifi görürsünüz. Bekleyenlerde inşallah çok güzel haberler alırlar. 🙏🏻🌸💕
Heyy maşallah ne güzel bi değer 🧿🌼🥰 İkiz olabilir mi benim kızlarım da böyle yüksek çıkmıştı 🤩Allah kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
N nazlidrc 4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK🙏
@pinar783413 ARALIK🙏
E Esra2015 5 ARALIK:anneadayı:
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
F flower00 30 KASIM🙏
@Htc10598 ARALIK🙏
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo🙏
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK🙏
M Maviboncuk58 9 ARALIK🙏
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo🙏
@ffffffff6 ARALIK🙏
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:anneadayı:
L Lilaa91 5 ARALIK🙏
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK🙏
@Ebkebk25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
@Efo20237 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK🙏
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK🙏
pastakek pastakek 4 ARALIK🙏
Mrs-cicek Mrs-cicek 4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
Benide yazın)

Heyy maşallah ne güzel bi değer 🧿🌼🥰 İkiz olabilir mi benim kızlarım da böyle yüksek çıkmıştı 🤩Allah kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻
Amin canım çok sağol. Allah seninde bebeğini kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallah.
Tek embriyo transfer edildi.
Senin değerinde çok güzel gününe göre 🥰 Benim kızımda 14. gün 98 çıkmıştı. Bu kez bana da değerim biraz yüksek geldi.

Ayyy ne güzel bi değer canım maşallah çok sevindim hayırlı olsun 🥳🥳🥳🥰🥰

X