2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde ilk denemem olumsuz oldu tek embriyo koydular ikinci denemem Şuan 2 embriyo koydular .yaşım 26 1,5 yılı geçti çocuk düşünüyoruz polikistik over var bende ..Nasip bakalım bu sefer tutmuştur inşallah.Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin çok zor süreç
İnşALLAH hayırlısı ile tutunmuştur🙏

Kızlar transferin olduğu gün benim rahim duvarı kalınlığı 14.5 tü sanki yaaa çok mu kalın sanki.

Daha önce folikul takibi yaptırdığım zaman çatlama zamanı 13.5 14 gibi biseydi.
Sizinkiler nasıldı. Tutunması için etkili mi kalınlık ?

Beklerken geçmiyor ama beklemezken günlere yetişemiyor insan..
Canım beniiiim 🤩 bende çok sevindim. Ay içim bir garip. Heyecanlıyım çok 🥹 Aradılar işte bahçeciden takı toka parfüm yok. Yolda gelirken iki üç bardak su için dediler. Devamını hemşirelerimiz burada takip edecek dediler.
Ayyy haberdar et Allahim güzel sonuçlar alacağız Allah’ın izniyle canım benim 🙏💓💓

Kızlar transferin olduğu gün benim rahim duvarı kalınlığı 14.5 tü sanki yaaa çok mu kalın sanki.

Daha önce folikul takibi yaptırdığım zaman çatlama zamanı 13.5 14 gibi biseydi.
Sizinkiler nasıldı. Tutunması için etkili mi kalınlık ?
Benimki hep 11 12 canım hiç bilmiyorum hep inceden yana sorun yaşadığım için ama kalın olması iyi birşey benve

kuşum eşine söyledin mi ne tepki verdi 🙈😍😍😍
Çok sevindi şaşırdı hatta baya ne kadar negatife alıştırdıysam🤣🤣 canım sadece bu süreç daha zorlu olduğu için bi taraftanda herşeye hazırlıklı olalım modunda kesesi beta yükselmesi kalp atışı Allah hepimizin yardımcısı olsun herşekilde tam anlamı ile sevinme yaşayamıyoruz o kalp atışına kadar 😓😓

İdrarda pozitif çıkması için kanda kaç değerinde HCG görmek lazım bilen var mı :) heralde 50 lerde görünmüyor :)

Çok sevindi şaşırdı hatta baya ne kadar negatife alıştırdıysam🤣🤣 canım sadece bu süreç daha zorlu olduğu için bi taraftanda herşeye hazırlıklı olalım modunda kesesi beta yükselmesi kalp atışı Allah hepimizin yardımcısı olsun herşekilde tam anlamı ile sevinme yaşayamıyoruz o kalp atışına kadar 😓😓
Biliyorum bitanem bilmem mi inşallah sağlıkla ilerlesin süpriz gibi bişey yaptın mı bende test yaparsam anlamlı bi şekilde söylemek istiyorum. Anı kalır diye 🥰🥰 onları düşünmeye başladım şimdi 😝😝

Çok tebrik ederim 🥰 inşallah bundan sonra kese kalp atışı rutin kontrol herşey muazzam ilerler 🙏🙏

X