2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşALLAH hayırlısı ile tutunmuştur

Kızlar transferin olduğu gün benim rahim duvarı kalınlığı 14.5 tü sanki yaaa çok mu kalın sanki.

Daha önce folikul takibi yaptırdığım zaman çatlama zamanı 13.5 14 gibi biseydi.
Sizinkiler nasıldı. Tutunması için etkili mi kalınlık ?

Ayyy haberdar et Allahim güzel sonuçlar alacağız Allah’ın izniyle canım benim

Benimki hep 11 12 canım hiç bilmiyorum hep inceden yana sorun yaşadığım için ama kalın olması iyi birşey benve

kuşum eşine söyledin mi ne tepki verdi
Çok sevindi şaşırdı hatta baya ne kadar negatife alıştırdıysam canım sadece bu süreç daha zorlu olduğu için bi taraftanda herşeye hazırlıklı olalım modunda kesesi beta yükselmesi kalp atışı Allah hepimizin yardımcısı olsun herşekilde tam anlamı ile sevinme yaşayamıyoruz o kalp atışına kadar

İdrarda pozitif çıkması için kanda kaç değerinde HCG görmek lazım bilen var mı :) heralde 50 lerde görünmüyor :)

Biliyorum bitanem bilmem mi inşallah sağlıkla ilerlesin süpriz gibi bişey yaptın mı bende test yaparsam anlamlı bi şekilde söylemek istiyorum. Anı kalır diye onları düşünmeye başladım şimdi

Çok tebrik ederim inşallah bundan sonra kese kalp atışı rutin kontrol herşey muazzam ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…