2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

IMG_20231212_173351.jpg
kizlar merhaba rica etsem yüklediğim resime bakarmisiniz dondurulmuş 5. Gün embriyosu bu gün 5. Günüm testin birini dün yaptım birini az önce

Benim 5 aralıkta 3. gün embriyosu oldu normalde 18 de test günüm ama sizin o kadar güzel haberlerinizi alınca insan bi cesarete geliyor 😇😇😇🥰 yarın yapasım var amaaaaaa bende hiç belirti yok sadece sağ ayakta boydan boya biraz agrı var korkuyorum erken yapıpta çıkmazsa diye hayatının en guzel haberini almak için of of beklemek çok zor :KK43: :KK43:
Ben de 4 Aralık'ta 3. gün transferi oldum. 11. gün yani 15 Aralık cuma günü kan vermemi istedi doktorum. Gerçekten beklemesi ayrı bir zor Allah hepimize pozitif sonuçlar nasip etsin hayırlısı ile 🤲

ilaybelis ilaybelis nerelerdesiiiiinnnn kuşum?
Sesin çıkmadı bugün 🌸
Kızzzz burdayım ya hep kutlamalara katıldım 😋😋🤭🤭 yarın senin transfer günün dimiiiiiiii 😍😍😍 ay pınar bak bi şişe suya Meryem suresi oku üfle bu aksam transfere gidene kadar ara ara iç çıkınca da o sudan iç bittikçe az kaldıkça üstüne ekle çoğalt ben hala o suyu içiyorum rahatlatıyor psikolojik olarak bide yolda salavat çek giderken 🩷🩷🩷🩷

3.denemem ilk denememi 23 yasında yaptım bir kızım var.
Dinleniyorum sadce ihtiyaclarım için kalkıyorum evde yavas yavas arada yürümeye kalkıyorum.zatn kan akısı olsun dye coraspin ve iğne kullanıyoruz. İlk denememde kan sulandırıcı iğne yoktu sanırım yas aldıkça bişeylet değişiyor.27 yasındayım sizim nasıl gidiyor
Benimde ilk denemem olumsuz oldu tek embriyo koydular ikinci denemem Şuan 2 embriyo koydular .yaşım 26 1,5 yılı geçti çocuk düşünüyoruz polikistik over var bende ..Nasip bakalım bu sefer tutmuştur inşallah.Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin çok zor süreç

X