2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de 4 Aralık'ta 3. gün transferi oldum. 11. gün yani 15 Aralık cuma günü kan vermemi istedi doktorum. Gerçekten beklemesi ayrı bir zor Allah hepimize pozitif sonuçlar nasip etsin hayırlısı ile 🤲
aminnnnnn inşallah hepimiz pozitiflerle karşılaşırız. 🥰🌸❤️❤️❤️ benim neden bu kadar geç ki anlamadım 18 az kaldı ama gunler hiç geçmiyor gibi :KK43:

Kızzzz burdayım ya hep kutlamalara katıldım 😋😋🤭🤭 yarın senin transfer günün dimiiiiiiii 😍😍😍 ay pınar bak bi şişe suya Meryem suresi oku üfle bu aksam transfere gidene kadar ara ara iç çıkınca da o sudan iç bittikçe az kaldıkça üstüne ekle çoğalt ben hala o suyu içiyorum rahatlatıyor psikolojik olarak bide yolda salavat çek giderken 🩷🩷🩷🩷
Gözlerim seni aradı yorumuma yorum yapmayınca :)) tamam gece kafam rahatken güzel okuyayım. Bir kere okumak yeterli mi yoksa bir sayısı var mı ?

aminnnnnn inşallah hepimiz pozitiflerle karşılaşırız. 🥰🌸❤️❤️❤️ benim neden bu kadar geç ki anlamadım 18 az kaldı ama gunler hiç geçmiyor gibi :KK43:
Evet senin transferin benden önce test tarihin benden sonra neden acaba. Evet beklemesi zaten zor sona yaklaştıkça zaman daha da uzuyor gibi geliyor

Gözlerim seni aradı yorumuma yorum yapmayınca :)) tamam gece kafam rahatken güzel okuyayım. Bir kere okumak yeterli mi yoksa bir sayısı var mı ?
Ben 1 kere okudum bide transferden sonra ilk dus aldığım zaman 1 kere okudum ama iş yerinde vakit bulunca hep dinliyorum bu arada secde ayeti geçiyor içinde onuda kılmayı unutma kuzum 🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻

merhaba kızlar
bugün tedavimin 6., adetimin de 9. günü.
kontrolüm vardı
rahim kalınlığı 7.8’e gelmiş. doktor çok iyi dedi. rahim kalınlaşmazsa diye çok korkuyordum, normalde biraz inceydi. ama estrofeme çok iyi cevap verdi Allah’a şükür.

18 Aralık’ta bir kere daha bakacaklar, kan değerlerimde bir sorun olmazsa 23’ü transfer dedi. 3 tane estrofeme aynen devam dedi bir de.

zaman geçmek bilmez artık.
Canım çok sevindim şükür ki estrofem fayda göstermiş peki sana bant verdi mi acaba benim de 20sinde kontrolüm var 18inde bantı akşam yapıştır göbeğine dedi

arkadaşlar merhaba çatlatma iğne mi oldum bugün ve nezle olmak üzereyim burnum akıyor hapşırma falan bu şekilde gebe kalabilir miyim sizce başınıza hiç geldi mi yumurtalıklar sıkıntı görüyor mu sizce ne düşünmeliyim

Kızlaaaar kızlarrr canım kızlar 🌸
Aradılar biraz önce yarın saat 15:00’da transferim var 🩷🩵
Yaaaaaaaaa kissssss çok heyecanliii peki transfer öncesi neler yapman gerekir öyle bir bilgi verdiler mi yanı yoksa sadece sıkışık mi geleceksin dediler ya çok sevindim adına aslında zaman ne kadar hızlı 😍

Benim 5 aralıkta 3. gün embriyosu oldu normalde 18 de test günüm ama sizin o kadar güzel haberlerinizi alınca insan bi cesarete geliyor 😇😇😇🥰 yarın yapasım var amaaaaaa bende hiç belirti yok sadece sağ ayakta boydan boya biraz agrı var korkuyorum erken yapıpta çıkmazsa diye hayatının en guzel haberini almak için of of beklemek çok zor :KK43: :KK43:
Seninki pozitif insallah canım belirtin güçlü 🤲😊

Yaaaaaaaaa kissssss çok heyecanliii peki transfer öncesi neler yapman gerekir öyle bir bilgi verdiler mi yanı yoksa sadece sıkışık mi geleceksin dediler ya çok sevindim adına aslında zaman ne kadar hızlı 😍
Beklerken geçmiyor ama beklemezken günlere yetişemiyor insan..
Canım beniiiim 🤩 bende çok sevindim. Ay içim bir garip. Heyecanlıyım çok 🥹 Aradılar işte bahçeciden takı toka parfüm yok. Yolda gelirken iki üç bardak su için dediler. Devamını hemşirelerimiz burada takip edecek dediler.

X