2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben lekeleri gördüğüm ilk gün ümidimi nasıl kestiysem ilaçlarımdan iğne olanı almayı unuttum🤭 daha doğrusu içten içe saldım sanırım ertesi gün sayınca fark ettim 😇
Belirti falan aramayın olacağı varsa sessiz sedasız oluyormuş 🤭😂
Belirti filan yok ya yani insan kendini çok dinlerse belirti oluyor bence salınca hiçbirşey hissetmiyorsun çünkü 😏

Ben lekeleri gördüğüm ilk gün ümidimi nasıl kestiysem ilaçlarımdan iğne olanı almayı unuttum🤭 daha doğrusu içten içe saldım sanırım ertesi gün sayınca fark ettim 😇
Belirti falan aramayın olacağı varsa sessiz sedasız oluyormuş 🤭😂
Evet takmıcam artık. Ama bekleme süresi üç gün falan olsa keşke. Öncesi hiç sorun değil de beklemek ölüm gibi 🤣

Kızlar bende çok kötü oldum bugün eczaneye gittim test almaya ama vermek istemedi yapma çok erken üzülürsün dedi vazgeçtim 6. Günüm 3 adet 3.gün embriyosu sık tuvaletw çıkıyorum kaşık batması canım çok sıkıldı çarpıntı vs başladı hemen arkasından mide bulantısı kendimi çok zor tutuyorum test için 😞
Ben 6. Ve 7. Gün yaptım çıkmadı,yapmayın.

Yarın test verecek olan varmı yada bugün 🙏🥰🥰🥰
Kızlar benimde yarın test günüm ilk transferim lütfen dualarınızı bekliyorum bende burda bulanan herkese dua ediyorum rabbim hepimizin emeklerini güzel sonuçlandırsın inşaAllah bekleyen sabreden isteyen herkese rabbim o mutlu haberleri almayı nasip etsin🙏🏻🙏🏻🙏🏻 yarın test günüm ve bugün geçmek bilmiyor dualarınıza talibim 🙏🏻🙏🏻🌸🌸🤍🤍

Ay bende sürekli lavaboya gittim sonrasında nasılsınız Şuan neler yapıyorsunuz kaçıncı deneme
3.denemem ilk denememi 23 yasında yaptım bir kızım var.
Dinleniyorum sadce ihtiyaclarım için kalkıyorum evde yavas yavas arada yürümeye kalkıyorum.zatn kan akısı olsun dye coraspin ve iğne kullanıyoruz. İlk denememde kan sulandırıcı iğne yoktu sanırım yas aldıkça bişeylet değişiyor.27 yasındayım sizim nasıl gidiyor

Kızlar benimde yarın test günüm ilk transferim lütfen dualarınızı bekliyorum bende burda bulanan herkese dua ediyorum rabbim hepimizin emeklerini güzel sonuçlandırsın inşaAllah bekleyen sabreden isteyen herkese rabbim o mutlu haberleri almayı nasip etsin🙏🏻🙏🏻🙏🏻 yarın test günüm ve bugün geçmek bilmiyor dualarınıza talibim 🙏🏻🙏🏻🌸🌸🤍🤍
Hakkında hayırlısı olsun canım güzel haberlerle gelin inş 🙏

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
N nazlidrc 4-5 ARALIK🙏
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
@ilaybelis7 ARALIK2 Embriyo🙏
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
Maviyasemin Maviyasemin 1 ARALIK🙏
@pinar783413 ARALIK🙏
E Esra2015 5 ARALIK:anneadayı:
M mucize12 11 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK🙏
@Glsm894 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM🙏
H Htc1059 8 ARALIK🙏
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK🙏
@Mujdem18252 ARALIK🙏
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo🙏
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK🙏
@Maviboncuk589 ARALIK🙏
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo🙏
M mrsdeniz1111 6 ARALIK2 Embriyo🙏
@ffffffff6 ARALIK🙏
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
N nehirgibi99 5 ARALIK:anneadayı:
@Lilaa915 ARALIK🙏
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
M mucize12 11 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK🙏
@Ebkebk25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
E Efo2023 7 ARALIK🙏
@MrsDerya7 ARALIK🙏
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK🙏
Mrs-cicek Mrs-cicek 7 aralik:anneadayı:

Ben yumurta toplama işlemi sonrası hangisi döllenecek kaç tanesi kaliteli olacak yaşayacak falan diye çok stres olmuştum o günler de hiç geçmemişti
Benim bu ikinci transferim. Şükür yumurta kalitemde pek sorun yok. Ama ilki kimyasal oldu. Onda ne hissetmiştim onu bile hatırlamıyorum. Ara ara kasık batmalarım oluyordu sanırım. Bunda öyle olmayınca korkuyorum geçmiyor zaman.

Yarın test verecek olan varmı yada bugün 🙏🥰🥰🥰
Benim 5 aralıkta 3. gün embriyosu oldu normalde 18 de test günüm ama sizin o kadar güzel haberlerinizi alınca insan bi cesarete geliyor 😇😇😇🥰 yarın yapasım var amaaaaaa bende hiç belirti yok sadece sağ ayakta boydan boya biraz agrı var korkuyorum erken yapıpta çıkmazsa diye hayatının en guzel haberini almak için of of beklemek çok zor :KK43: :KK43:

X