2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Şuan bir hissim yok gibi hala ara ara devam eden karın ağrısı ve kasık ağrısı dışında birşey yok ama sabahta fitili koyarken zorlandım birde tok olsmda karnım gurulduyor ona anlam veremedim sizde var mı bir his
Sabah ilaçı bende koyarken zorlandım. İlaçı koyduktan sonra saat 1 gibi ilaçla beraber kahve rengimsi akıntı gelmişti.bu beni biraz sevindirdi ama bilmiyorum.ilk tüp bebek tedavimde de böyle olmuştu şükür tutunmuştu.transeferin 6 günü pozitif oldugunu ögrenmiştim.ben hafta sonu test yaparım kesin

Yok cnm ara ara adet sancısı vardı bi de lekelerim olunca kesin adet oluyorum dedim
Bugün okulda hiç kalkamadım çok belim ağrıdı o kadar🤭 leke dediğim de akan bişey değil afedersin peçeteye gelen iplik gibi ince azıcık pembe bazen kahve sarımsı falan..
Bazısı kasıkta kalkarken falan bişe hissediyormuş oldu mu sizde de. Bende yok da öyle şeyler

Bazısı kasıkta kalkarken falan bişe hissediyormuş oldu mu sizde de. Bende yok da öyle şeyler
Yok ya hiç mi hiç yoktu 🤭
Diğer gebeliğimde de bunda da sadece adet olacakmış gibi şeyler yaşadım..
Ama bugün okulda fark ettim eğilip kalkarken özel bölgeme 🤭 sanki sancı girdi çok çok minik.Alakası var mı bilemem giydiğim pantolon dardı ondan dedim kendi kendime 🤭

Sabah ilaçı bende koyarken zorlandım. İlaçı koyduktan sonra saat 1 gibi ilaçla beraber kahve rengimsi akıntı gelmişti.bu beni biraz sevindirdi ama bilmiyorum.ilk tüp bebek tedavimde de böyle olmuştu şükür tutunmuştu.transeferin 6 günü pozitif oldugunu ögrenmiştim.ben hafta sonu test yaparım kesin
Umarım yerleşme kanamasıdır ben sanırım haftaya cumaya kadar beklerim olumsuz sonuç alırsam anca toplarım hafta sonu kendimi 🥹

benim ilk 4aa verdi kalitesi iyi dedi ama olmadı bu biraz düşük ama hayırlısı artık inşallah hepimizin sonucu güzel olsun🥰
Herşey nasip canım bana hiç kalite skalası belirtmediler iyi kalitede dedi doktorum sadece ne harf ne rakam söylemedi iyiki de öyle yaptı 🙈 insan onu da kafaya takıyor çünkü 🙈

kızlar bende dün transfer oldum ..Transferden sonra aşırı sıkışmıştım bez bağladılar ona yaptım hemen sizce sorun olur mu bazıları hemen yapmıyormuş bekliyorlarmış kafam karıştı 😅
Birde transferden sonra nelere dikkat etmemiz gerekiyor..
Benimde dündü. Yarım saat sonra kalkmama izin verdiler ama idrar sıkışıklıgı mahfetti gece ye kdr cektim.

Herşey nasip canım bana hiç kalite skalası belirtmediler iyi kalitede dedi doktorum sadece ne harf ne rakam söylemedi iyiki de öyle yaptı 🙈 insan onu da kafaya takıyor çünkü 🙈
Banada söylemedi de ben kendim araştırdım 🥹 Tabi en önemlisi genetik yapısı dedi kaliteye takılma dedi doktorum 🤷‍♀️

Yok ya hiç mi hiç yoktu 🤭
Diğer gebeliğimde de bunda da sadece adet olacakmış gibi şeyler yaşadım..
Ama bugün okulda fark ettim eğilip kalkarken özel bölgeme 🤭 sanki sancı girdi çok çok minik.Alakası var mı bilemem giydiğim pantolon dardı ondan dedim kendi kendime 🤭
Ay umut oluyorsunuz bana. Umarım sağlıkla ilerler gebeliğiniz

Kesinlikle takmayın onu benimki orta kalite ve Embriyolog bebek beklediğimiz embriyolar ama pek ümitlenmeyin gibi konuşmuştu Nasip olunca oluyor

İyi ki takibe almışım burayı iki gündür öyle kötüydüm ki ilaçları bile kesmeyi düşünüyordum.
Ben lekeleri gördüğüm ilk gün ümidimi nasıl kestiysem ilaçlarımdan iğne olanı almayı unuttum🤭 daha doğrusu içten içe saldım sanırım ertesi gün sayınca fark ettim 😇
Belirti falan aramayın olacağı varsa sessiz sedasız oluyormuş 🤭😂

X