2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Belirti filan yok ya yani insan kendini çok dinlerse belirti oluyor bence salınca hiçbirşey hissetmiyorsun çünkü

Evet takmıcam artık. Ama bekleme süresi üç gün falan olsa keşke. Öncesi hiç sorun değil de beklemek ölüm gibi

Ben 6. Ve 7. Gün yaptım çıkmadı,yapmayın.

Yarın test verecek olan varmı yada bugün
Kızlar benimde yarın test günüm ilk transferim lütfen dualarınızı bekliyorum bende burda bulanan herkese dua ediyorum rabbim hepimizin emeklerini güzel sonuçlandırsın inşaAllah bekleyen sabreden isteyen herkese rabbim o mutlu haberleri almayı nasip etsin yarın test günüm ve bugün geçmek bilmiyor dualarınıza talibim

Ay bende sürekli lavaboya gittim sonrasında nasılsınız Şuan neler yapıyorsunuz kaçıncı deneme
3.denemem ilk denememi 23 yasında yaptım bir kızım var.
Dinleniyorum sadce ihtiyaclarım için kalkıyorum evde yavas yavas arada yürümeye kalkıyorum.zatn kan akısı olsun dye coraspin ve iğne kullanıyoruz. İlk denememde kan sulandırıcı iğne yoktu sanırım yas aldıkça bişeylet değişiyor.27 yasındayım sizim nasıl gidiyor

Hakkında hayırlısı olsun canım güzel haberlerle gelin inş

Ben yumurta toplama işlemi sonrası hangisi döllenecek kaç tanesi kaliteli olacak yaşayacak falan diye çok stres olmuştum o günler de hiç geçmemişti
Benim bu ikinci transferim. Şükür yumurta kalitemde pek sorun yok. Ama ilki kimyasal oldu. Onda ne hissetmiştim onu bile hatırlamıyorum. Ara ara kasık batmalarım oluyordu sanırım. Bunda öyle olmayınca korkuyorum geçmiyor zaman.

Yarın test verecek olan varmı yada bugün
Benim 5 aralıkta 3. gün embriyosu oldu normalde 18 de test günüm ama sizin o kadar güzel haberlerinizi alınca insan bi cesarete geliyor yarın yapasım var amaaaaaa bende hiç belirti yok sadece sağ ayakta boydan boya biraz agrı var korkuyorum erken yapıpta çıkmazsa diye hayatının en guzel haberini almak için of of beklemek çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…