2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben dün size gebelik testi atmıştım. Sonra da kan vermiştim 15 çıkmıştı hatırlarsanız. Bugün sabah yine gebelik testi yaptım hiç artış olmamış hatta sanki bi öncekine göre daha silik bile diyebilirim. Yani yine tuttu mu tutmadı mı emin olamıyor insan. Test günü gelmeden önce yapılan şey insanı sevindirmiyor da üzmüyor da. Hala beklemedeyiz bakalım. Ama merakı gideriyor en azından sürecin farkında oluyoruz. Mesela ben test günü düşük beta görsem derim ki yükselmesi lazımdı ama yükselmemiş. Sıkıntı olduğunu fark edeceğim. Direkt test günü yapsaydım o zaman bu sıkıntıyı daha geç fark edecektim. Ya da iyi bir artış görürsem en azından artmaya başladığını anlarım sevinirim. Yani kısaca erkenden haberdar olmak sizin için önemliyse önden yapabilirsiniz. Her şekilde soru işaretleri devam edecek bunun bilincinde olarak yapın

Kızlar merhabalar. İlk denemem kimyasal ile sonuçlandı . doğal sikküs ile transfer yapılmıştı. Şimdi 2 denemedeyim pcos var 16. günümde 10 mm geçen yumurta hücrem yok. Endometrium kalınlığı 11,5 mm. sizce bu durumda iptal mi edilir transfer süreci yumurta gelişmediği için

Ara ara batma gibi ama dün oldum transferi sanırım normal bir durumdur ama ilk transferde olmadığı için acaba tutunmaya mı çalışıyor diye düşünmeden edemedim
Merhaba bende transfer olduktan beş altı saat sonra batmalar yaşadım kasıklarda. Sonrasında da gaz sancısı vardı. Bugün hafif sancı var. Sizin kaçıncı gün embriyosu

Kızlar merhabalar doğal siklus ile transfer sürecindeyim . Yalnız ilk transferdede doğal siklus ile yumurta çatlatma iğnesi yapılmıştı.23.gun embriyo transferi olmuştum. Bu ay da yine transfere hazırlık sürecindeyim yalnız yumurta boyutları 10 mm i geçmiyor ama endometrium kalinligi 11.5mm bu durumda bu ay iptal mi edilir bilen var mı?

Merhaba bende transfer olduktan beş altı saat sonra batmalar yaşadım kasıklarda. Sonrasında da gaz sancısı vardı. Bugün hafif sancı var. Sizin kaçıncı gün embriyosu
Bakmalar devam ediyor mu sizde? Bende ilk gün ve ertesi gün biraz batmalar oldu ama sonra geçti, geçince iyice umutsuzluğa kapıldım.

Bugun Dr a sordm canım 14 ila 20. Gun arası oluo genelde dedi dongumu sordu 23 ila 28 arası ama opudan snraki bu adetim gecikmeli oldu 32 gnu buldu dedm

Bakmalar devam ediyor mu sizde? Bende ilk gün ve ertesi gün biraz batmalar oldu ama sonra geçti, geçince iyice umutsuzluğa kapıldım.
Benim de ilk gün vardı ama ikinci gün de az oldu geçti göğüs hassasiyeti de var ama ilaçtan. Adet ağrısı da var hepsi ilaç etkisi dedi hemşirem. Sağolsun hep arıyorlar ilaçların etkisi onlar dedi. Yani biz çok takıyoruz kafaya. Ben ümitli değilim kendimden

Benim de umudum yok ama inşallah sonunda şaşırır mutlu oluruz. Batmaların geçmesi normalmiş o zaman hemşire öyle diyorsa

merhaba kızlar
bugün tedavimin 6., adetimin de 9. günü.
kontrolüm vardı
rahim kalınlığı 7.8’e gelmiş. doktor çok iyi dedi. rahim kalınlaşmazsa diye çok korkuyordum, normalde biraz inceydi. ama estrofeme çok iyi cevap verdi Allah’a şükür.

18 Aralık’ta bir kere daha bakacaklar, kan değerlerimde bir sorun olmazsa 23’ü transfer dedi. 3 tane estrofeme aynen devam dedi bir de.

zaman geçmek bilmez artık.

Canım dün yaptin ya bugün değil yarın kan testi yaptır
Birde sen transfer sonrası kan sulandirici kullandın mı canm? Ben ilk transferimde beta 28 di sonra 18 e düştü kimyasal yaşadım kan sulandirici kullanınca bu durumu azaltiyormus kimyasal gebelik geçirmeyi azaltiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…