2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de ikinci transferimde senin gibiydim hiç bir his yok çıkmasa da kaderime boyun eğer yapacak bir şey yok derdim. İlkine göre heyecan çok çok azdı. Sonuç pozitifti. Bence ne kadar üstünde durmasak o iyi

Ben de ikinci transferimde senin gibiydim hiç bir his yok çıkmasa da kaderime boyun eğer yapacak bir şey yok derdim. İlkine göre heyecan çok çok azdı. Sonuç pozitifti. Bence ne kadar üstünde durmasak o iyi
Kesinlikle katılıyorum sana hatta ben şimdiden 3. transferde sunu sunu yaparım diye düşünürken buluyorum kendimi sanki bu cok normal bir şeymiş de hastaymışım da tedavi görüyormusum gibi

Kızlar günaydın, hissizlik devam ediyor. Memelerime dokunuyorum arada onlar da hassaslaşmamış. Neyse 1 hafta kaldı bekleyelim bakalım.

Herkese günaydın pozitif olan arkadaşlara da hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah herşey
Benim bugün 7. Günüm ama hiçbir belirtim yok. Dün gece boyunca adet sancısı çektim kendimi adet olmaya hazırladım artık bide karnım gurulduyor tam adet öncesi olduğu gibi. Bu arada ateş basan üşüyen arkadaşlar bence kesin hamilesiniz siz hele ki ilay bence senin ikisi de tuttuuuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…