2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Arkadaşlar, ben anne bakım çantası almamıştım. İlk etapta hastanenin verdiği çanta bana yetti. Ama şimdi yetmiyor. Bilhassa dışarıda vakit geçiren anneler kullanıp memnun kaldığınız çantaları linkleyebilir misiniz?

Ksmbnmcnm Ksmbnmcnm canım vala senin için arnavut kaldirim arayip duruyorm ama tam olarak bulamasam da bu tarz yollar cektim. Normal geldi bana. Asfalt gibi yağ gibi kaymasa da zorla ittirmiyorum. Hamiltonin bi r bide r1 olmasi lazımdı benimki hangisi hatirlamiyorm ön teker küçük arka büyük bendeki

Eklentiler

• 20240906_111455.jpg
    20240906_111455.jpg
    196,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 20240906_105525.jpg
    20240906_105525.jpg
    227,8 KB · Görüntüleme: 31
  • 20240906_105513.jpg
    20240906_105513.jpg
    245,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 20240906_105220.jpg
    20240906_105220.jpg
    199,7 KB · Görüntüleme: 26
  • 20240906_105215.jpg
    20240906_105215.jpg
    205,7 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar, ben anne bakım çantası almamıştım. İlk etapta hastanenin verdiği çanta bana yetti. Ama şimdi yetmiyor. Bilhassa dışarıda vakit geçiren anneler kullanıp memnun kaldığınız çantaları linkleyebilir misiniz?
Ben juno oslo almıştım çok pahalı bir çantanın muadili gibi . Yine bana alip cok para vermistim dediğim esyalardan birisi olarak aklimda duruyor. Ama beni hic üzmedi akmadı. Kokmadı. Uc tane çocuk büyütür gibi sağlam. Cok hafif benim icin en önemlisi hiç ağır gelmiyor bana.

Bir yandan da suan yaz diye çok dolmadigindan mi bilmiyorm. Decatlon sirt çantası gibi küçük bi cantaya bir bez. Mama eşyaları alip hizlica çıkıyorm . Özellikle anne bebek çantası istemiyorsan dusunebilirsn

Ben juno oslo almıştım çok pahalı bir çantanın muadili gibi . Yine bana alip cok para vermistim dediğim esyalardan birisi olarak aklimda duruyor. Ama beni hic üzmedi akmadı. Kokmadı. Uc tane çocuk büyütür gibi sağlam. Cok hafif benim icin en önemlisi hiç ağır gelmiyor bana.

Bir yandan da suan yaz diye çok dolmadigindan mi bilmiyorm. Decatlon sirt çantası gibi küçük bi cantaya bir bez. Mama eşyaları alip hizlica çıkıyorm . Özellikle anne bebek çantası istemiyorsan dusunebilirsn
Teşekkür ederim, inceleyeceğim. Tükenmiş 😔

Sadece 8 defa uyandı Allah'ım ne kadar güzel bişi 😂 Dinlenmişim resmen, bu kadar mı fark eder 😂😂
5.30'da uyandı ama olsun💔

Canım uyku problemine çok üzülüyorum. Benim kızımın çok düzenli. İki uc kere uyumadı her defa altından bir şey çıktı.uc kere uyumadıgi günler zor günlerim olarak aklimdan cikmiyor ama. Bi kere uyumadi on dakkaya bi oturdu kalktı. Karnı agriyomus o gün ishal gibi oldu. Bir kere uyumadı dişi ağrıyordu. Bir kere süt vermistim dokundu karnı ağrıdı , hep bir sebebi oldu yani. Sizinkinde sebep var mi acaba. Alerji gecmisli bebekler bide acaba yedikleri mi dokunuyor

İstanbul'daki doktorumuza "eşim saçını boyatabilir mi" diye sormuş eşim geçen, dip boyası emziren anneye önermiyoruz demiş.

Yeni gelin sarısı yapacaktım saçlarımı 😄 vazgeçtim şimdi orusbumu sarısı yaptiricam😂

Sizin doktorlarıniz da böyle bir şey dedi mi hiç, dövücem bu kocamı.☠️
Ben hep boyattım.

Canım uyku problemine çok üzülüyorum. Benim kızımın çok düzenli. İki uc kere uyumadı her defa altından bir şey çıktı.uc kere uyumadıgi günler zor günlerim olarak aklimdan cikmiyor ama. Bi kere uyumadi on dakkaya bi oturdu kalktı. Karnı agriyomus o gün ishal gibi oldu. Bir kere uyumadı dişi ağrıyordu. Bir kere süt vermistim dokundu karnı ağrıdı , hep bir sebebi oldu yani. Sizinkinde sebep var mi acaba. Alerji gecmisli bebekler bide acaba yedikleri mi dokunuyor

Ben hep boyattım.
O kadar dikkatliyim ki yediklerine, sanmıyorum. Doktorumuz da artık alerjik ürünler hariç (süt -yumurta) agri-sanci vs bir şey yapamayacağını, büyüdüğünü söylüyor her defasında. Ki inanılmaz ehemmiyetli götürüyorum, doktora sormadan bir kırık iğne ucu kadar bir şey bile vermiyorum.( Geçen aylarda tek hatam sarımsak oldu, ona da bir şey olmaz demişti ama sormamak hatamdı.😢)

Diyorum ya dişten önce kesintisiz uyurdu. Dişle birlikte bozuldu uykuları, yine dişin çok ağrı yaptığı zamanlarda uyanmaları pik yapıyor, onun haricinde sürekli memede olmaya alıştı dişle birlikte ve o alışkanlıkla emiyor. Kesene kadar böyle dedi doktor, böyle bebek büyütenler. Alıştım artık vallahi. Ağlamasın, ağrısı olmasın uyansın emsin. Alıştım ama üzülüyorum da işte.😔😢

Bir de bana Ece zor diş çıkarıyor dediler, galiba gerçekten öyle. İshali, ateşi yok ama gün içindeki haline bile yansıyor dişinin ağrısı. Daha bir iki gündür yeri belirmeye başladı. Aylardır çekiyoruz.😔

Ben bunu kullanıyorum çok memnunum. Cüzdan yeri, anahtarlık yeri, fazlaca gözü, en alttaki bir eşyayı cantayı dağıtmadan almak için fermuarı var. Aşırı kolaylık oluyor. Alt açma minderi, ekstradan termos cantası falan var. Çok pratiklik katıyor

Ben bunu kullanıyorum çok memnunum. Cüzdan yeri, anahtarlık yeri, fazlaca gözü, en alttaki bir eşyayı cantayı dağıtmadan almak için fermuarı var. Aşırı kolaylık oluyor. Alt açma minderi, ekstradan termos cantası falan var. Çok pratiklik katıyor
Bunu da inceleyeyim, çok teşekkür ederim 🍀

Ben normal sırt çantası, bez çanta, büzgülü çanta falan kullandım iki çocuğumda da. Organize bir insan olmadığım için organizerlı şeyler beni aşıyor 😂

Ben skip hopun anne bebek çantasını kullanıyorum ama fiyatı acayip uçmuş. Arkadaşların örnekleri de zaten benzer bir çanta. Milk&moo'nun bir çantasını çok beğendim ama sırt çantası değil. Fikir olsun

Oysho’nun sırt çantası olan anne bebek çantasını kulllanıyorum siyah olanını. Baya güzel kaliteli. Bu sene de benzerini üretmiş fiyatlar biraz uçmuş ama 😞

Ksmbnmcnm Ksmbnmcnm canım vala senin için arnavut kaldirim arayip duruyorm ama tam olarak bulamasam da bu tarz yollar cektim. Normal geldi bana. Asfalt gibi yağ gibi kaymasa da zorla ittirmiyorum. Hamiltonin bi r bide r1 olmasi lazımdı benimki hangisi hatirlamiyorm ön teker küçük arka büyük bendeki
Yaa canim.benim suan bir de indirimde inan korkuyorum emin olamiyorum cocuk duser mi arabayi iterken vs diye. Guvenlik kemeri de cok ince kopacak gibi diyorlar napacagim bilmiyorum alsam cok iyi olavak

Kızlar bebemin ağlama nirvana yapmıştı demiştim ya bugün baktım dişleri zımba gibi olmuş ne zaman tam çıkıyo üzüldüm çok ağrısı olmuş demekki doktoruma mesaj attım çok ağlarsa calpol ver dedi siz nasıl yaptınız bizim ilk dişlerimizde yanlız aynı anası gibi dokuzuncu ayda çıkardı

Kızlar bebemin ağlama nirvana yapmıştı demiştim ya bugün baktım dişleri zımba gibi olmuş ne zaman tam çıkıyo üzüldüm çok ağrısı olmuş demekki doktoruma mesaj attım çok ağlarsa calpol ver dedi siz nasıl yaptınız bizim ilk dişlerimizde yanlız aynı anası gibi dokuzuncu ayda çıkardı
Maşallah gelmiş dişler. :nazar: bizim 6 buçukta iki tane çıktı alttan, öğün bugündür azalıp çoğalarak ağrı çekiyor kızım. İnşallah seninki hep çok rahat çıkarır

Yaa canim.benim suan bir de indirimde inan korkuyorum emin olamiyorum cocuk duser mi arabayi iterken vs diye. Guvenlik kemeri de cok ince kopacak gibi diyorlar napacagim bilmiyorum alsam cok iyi olavak
Canım bende etkilemek istemiyorum alırsın sorun olur ben sebep olmayım diye. Ben yenidogandan itibaren kullandım. Puseti üstüne koyuyodum ilk bir aydan itibaren pusetsiz yatırdım. Şuan en baştan alıyor olsam yine bunu alırdım. Fiyat performans bana göre. Bide cok hafif ben sürekli tek başıma ac kapat arabaya koy yaptığım için. Sürüşü felan pratik. Bi iki anne bende görüp kendi bebek arabalarına göre cok kullanışlı bulmuştu. Manevrasi sürüşü rahat. Ben geçen sene 5bine almıştım. E bebegin en çok sattığı marka diye buna yogunlasmistim. Suana kadar beğenmediğim bir sey yok. Şu var belki. Kaldırıma cikartirken ayakla bastirma yeri yok. Alt kabinine ayağımı bastiriyorum ben. Bide olumsuz yorum tutanağın cok altta olduğunu okumustum. Şuan yetiyor ama büyüdükçe çok altta mi kalır bilmiyorum. Güvenlik kemeri bana ince gelmedi. Daha nasıl olabilir bilemiyorum. Alırsın sorun yaşarsın diye bir sey diyemiyorum vala. Gönlüne sinen olsun

Eklentiler

• 20240906_203223.jpg
    20240906_203223.jpg
    153,1 KB · Görüntüleme: 30
X