2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar benim kızımda kulak enfeksiyonu çıkmıştı yazmıştım bir ara buraya antibiyotik yedi gün vermişti doktor o bitti enfeksiyon geçmeden aşı yapamayiz dedi doktoru 9. Ay menenjit aşısını enfeksiyon nedeniyle yaptiramadim o sebeble. 9.ayin içinde herhangi bir gün yaptirabilirim değil mi 10. Aya girmeden bilgisi olan var mı? Doktoruna o telaşla sormayı unuttum ya ona ulaşmakta ayrı mesele maalesef

uskumru ve somon verdim ben. Kendimize yaparken yarım yarım tepsinin kenarına ayırdım zeytinyağ sarımsak limonlu sos yapmıştım ondan sürdüm kendimize tuz attım fırında pişirdim.
Yeşil mercimeği de yine kendimize yaparken ayırmıştım evdeki mercimeği kullandım çorba gibi değil de yemek gibi yaptım.

Keçiboynuzu pekmezi derken özünden mi bahsediyorsununuz bende keçiboynuzu özü var zararı varsa kullanmıyım sık sık pancake yapınca falan koyuyorum.
Bana söylenen tüm sebze ve meyvelerde doğal östrojen bulunuyor fakat keçiboynuzu propolis gibi ürünlerde fazla bulunduğu ve çok kullanılması kanda östrojen hormonunu artırıyormuş buda erken ergenliğe sebep olabilir demişti bilmiyorum doktorunuza sorun ben bunu çoçuk metabolizma doktorundan duydum

Bana alerji doktorum ilk ek gıdaya başladığımızdan beri üzüm pekmezi diyor hep, ondan mı acaba

Canım en baştan beri orası yapışık mıydı. Sonradan da yapışabiliyor muymuş?

Evet ama o etkili antibiyotiği kullanınca şikayetlerim geriledi. %100 kapalıdan %30 kapalıya düştü gibi. Ameliyat olmadan idare edebildiğim kadar edicem.
Ay neymiş bana da söyler misin, hangi bölüm bakiyor. Hastaneye gitmeden is yeri doktoruma yazdirsam mi bu ilacı sürekli sinuzit oluyorum

Ay neymiş bana da söyler misin, hangi bölüm bakiyor. Hastaneye gitmeden is yeri doktoruma yazdirsam mi bu ilacı sürekli sinuzit oluyorum
Bi türlü bulamadım adı neydi hiç bir yerde bilgisi yok. Moksilin miydi diycem ama o bildiğim bi antibiyotik bunun adını hiç duymamıştım, mo ile başlıyordu.

Buldum moxai

Kbb git, bana kafa filmi çekip öyle verdi. Benimki kadar kötü değilse daha hafif bişey verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…