2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Alerjik reaksiyon yapmasın. Yakında market falan yok mu, bir kutu alsan?

Babalarımız, annelerimiz inek sütüyle büyümüş diğer bir yandan, ne olacak diyorum…

Benim bildiğim bir yaşından önce bebekler inek sütünü çok zor sindiriyorlar, birde tam olgunlaşmamış böbreklere aşırı yük bindirir diye biliyorum sıkıntı olmasın market veya eczanelerde yakınında mama bulabileceğin bir yer varsa belki daha iyi olurdu ama tabi sen daha iyi bilirsin

Bence 8-9 gibi uyanma hayal

İnek sütü sıkıntılı, 1 yaş öncesi önermiyorlar hem de sindirimi zor bebelere. Antalya’da Getir varsa oradan ya da yemeksepeti mahallemden söyleyebilirsin eğer varsa. Migros sanal market de var.

Uyumuyor ve deli gibi agliyor napcam bilemedim.ben esniyorum ya babasi balkona cikardi
Canım hiç bebeğin pırt yapıyor mu?

Ah kızlar nerden verdim sütü kendime binbir türlü laf söylüyorum. Kız perişan oldu. Aglaya ağlaya kendini ordan oraya atıyor kucağımda uyumak istiyor uyuyamiyor. Gaz yaptı. Perişan ettim hem kızı hem kendimi. Mama da sipariş ettim. 100ml sütte böyle oldu. Peynir yogurt vs cok yiyor diye denemek istemistim.

Sheilitacim senin her gün anlattığın gibi oldu kız. Acaba besin mama dokunuyor olabilir mi?

Iki gündür böyle yapiyor benim kiz.normalde rutinimiz belli,muhallebisini yer,banyo yapar,mama icer,kanguruda sarki esliginde yatak odasina uyumaya geceriz.uyuturken aglamaz,uyandigi zamanlar aglar hep.hatta ben sebeklik yaparim güler bile.dün muhallebiden oldu da bugün niye anlamiyorum.uyumucam diye agliyor resmen.evet pırt yapti bu arada

Evet dün bizim yasadigimizi yasamissiniz bir an once gecer umarim

Bugün doktora gittik kontrol ve öneri için. Doktor diyor ki “gece 6 saat kesintisiz uyuyabilir, gece bir kaç kere emzirmek zorunda değilsiniz en fazla 2 kere emzirin ama 1 defa emzirseniz çok daha iyi olur.kesintisiz uyusun,ihtiyacı bu” sanki çocuğu gece emzirmek için ben kaldırıyorum.
Kızlar sizin bebeler gece tüm yatağı tavaf ediyor mu? Her kalktığımda bambaşka bi yerde buluyorum bebeyi.
Ben de bihter ziyagillerdenim bi süredir “ölüyorum anlasana” modu ile “gözümün önünde birbirlerini seviyorlar” butonu hakim hayatımda.

Deliksiz bir saat uyumadim.tek basina bakacaksan cocuk yapmayacaksin,kolay mi zor bebek mi olcak bilemezsin iste bizimki zor.2 gun dayaniyorum 3.gün uykusuzluktan sinir krizi gecirip aglayarak babasina veriyorum.hissetmiyor mudur bunu hissediyordur bu da ayri canimi yakiyor,napicam bilmiyorum artik cok caresizim ve tepkilerim istemsiz

Tavaf ediyor. Onun tarafından yatak bariyeri var. Ayağına yastigi koyuyorum. Solunda ben varım. Kafasinda yatak başlığı var. Alanını kucultmus oldum. O alanda tavaf ediyor

Güncelleme:babasi 40 dk sonra getirdi yataga koyarken uyandi.ben aldim daha yeni uyudu.tek dilegim ikimiz icin de deliksiz bir uyku

Benim kız gece 5saatte acıkıyor ve uyanıyor. Teke düştü o yüzden. Ama öğün ml sizden az iciyor sanırım suan bir seferde 120icebiliyor

Park yatakta dolanıyor gece; bir sırt üstü yatıyor, bir yan yatıyor, yan yatayım derken yüzüstüne geçiyor hop o zaman dikiliyor elleri üzerinde azıcık yer değiştiriyor ama uykudan kafa düşüyor, öne düştü yerde kalıyor gibi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…