2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
kizimin yanina gelen cocuklardan biri boyle bencildi oyle mi yetisti ne etti bilmem giciklandim hic oynatmadim annesi gel kizim K..le oyna diye getirdi yok uyuyacak oynamayacak vs dedim asiri sinir bozucu. Su cok kitap okuyan atakan ukalaligi geldi aklima 😃 Allah muhafaza.
Kumsari Kumsari

Aslında çocuğa alma verme dengesinden bahsetmek gerekiyor. Evet sen onunkilerle oynuyorsan senin de paylaşman gerekiyor. Sen onunkilerle oynamıyorsan evet hiç bir şeyi paylaşmak zorunda değilsin.

Ben mi çok çıkarcıyım ve pragmatistim 🤣🤣

Ekleme: ama tabi senin evine misafir gelmiş çocuk. Gidip annesine abuk subuk beni oynatmadı diyebilir. Kendi çocuklarımız ve eleştirebileceğimiz kişiler için söyledim diyelim.

Odanın ışığını gün içinde hiç açmam, gün batınca yatıp gün ışığıyla kalkıyor. Denemiş miydin?
Ben de hic acmiyorum canim isigi,deliksiz uyuyamiyor bilmiyorum inan nedenini,gece 1 e kadar sürekli uyandi 10 dk ya bir,kucagimda yatirdim sonra ( uyutup yatagina koyunca hemen uyaniyor) 3.44 gibi uyandi,geri uyuttum,tabi geri uyutmalar hep ayakta gezerek kucakta oluyor,şarkiyla.05.44 te uyandi sonra uyutamadim mama verdim,7.17 gibi uyuttum yatagina koydum 7.29 da uyandi.benden bu kadar 😂 simdi kucagimda kanguruyla kahvalti hazirladik babaya,kahve cay yaptik,dolaniyoruz evin icinde.yarim saate uyur diye düsünüyorum bakalim,o uyuyunca ben de kahvaltimi yaparim artik

Ben de hic acmiyorum canim isigi,deliksiz uyuyamiyor bilmiyorum inan nedenini,gece 1 e kadar sürekli uyandi 10 dk ya bir,kucagimda yatirdim sonra ( uyutup yatagina koyunca hemen uyaniyor) 3.44 gibi uyandi,geri uyuttum,tabi geri uyutmalar hep ayakta gezerek kucakta oluyor,şarkiyla.05.44 te uyandi sonra uyutamadim mama verdim,7.17 gibi uyuttum yatagina koydum 7.29 da uyandi.benden bu kadar 😂 simdi kucagimda kanguruyla kahvalti hazirladik babaya,kahve cay yaptik,dolaniyoruz evin icinde.yarim saate uyur diye düsünüyorum bakalim,o uyuyunca ben de kahvaltimi yaparim artik
Benim oda da zifiri karanlık doğduğundan beri gece uyanmak isterse karanlık vs hiç fark etmiyor valla, yeter ki istesin azmediyor uyanıyor😄

Benim bebeğim kulak enfeksiyonu geçiriyormus ben diş diye düşündüm ama baktım sol kulagini fazla tutuyor. Diş kulağa vurur da bu denli kulağını tutar mı bilemedim doktora götürdüm Allah'tan götürmüşüm.Ondan uyku sıfırmış dört gündür hiç uyumadik neredeyse.Damla verdi on güne yakın günde üç kere damlatacakmışım bir hafta on güne azalır dedi birde ağrı için calpol.

Benim bebeğim kulak enfeksiyonu geçiriyormus ben diş diye düşündüm ama baktım sol kulagini fazla tutuyor. Diş kulağa vurur da bu denli kulağını tutar mı bilemedim doktora götürdüm Allah'tan götürmüşüm.Ondan uyku sıfırmış dört gündür hiç uyumadik neredeyse.Damla verdi on güne yakın günde üç kere damlatacakmışım bir hafta on güne azalır dedi birde ağrı için calpol.
Çok geçmiş olsun ben de her kulağı tutmasını uykuya ya da dişe veriyorum. Allahtan dikkatliymişsiniz

Çok geçmiş olsun ben de her kulağı tutmasını uykuya ya da dişe veriyorum. Allahtan dikkatliymişsiniz
Ama böyle dün çok tahammülsuzdum dört gündür adam akıllı uyumayinca insanın sinirleri çok yıpranıyor şimdi onun vicdanını yaptım çocuğum ağrı çekiyormuş yani dedim çok sağolun

Sizin bebekler erken uyanmiyor mu,bütün bebeklere has erken uyanmak diye düsünmustum
Gün aydınlandıktan sonra uykusu çok hafifliyor ve sürekli uyanıyor
Ya bu durum ne zaman düzelecek
Ben kendi evimde erkenden yatıp erkenden kalkabiliyorum ama
Memleketlerde uzun süre kalıyoruz misafirler oluyor olmasa bile ben kimseye anlatamıyorum uykusuzluğumu herkes 12-1 gibi yatıyor maalesef ozamana benim çoktan uyumuş olmam gerekiyor
Ne zaman sekiz dokuz gibi uyanacaklar hep böyle mi olacak ya en nefret ettiğim şey şu erken kalkması bende geri uyuyamıyorum

Kızlar tüm mamalarım bitmiş. Guvendiklerim de. Uyutucam bende şimdi, dolapta kutu sütlerim olur benim, yarım yağlı 100ml süt, 30ml de su koydum. Olur mu, sorun olur mu, hatta bir günü böyle gecirebilirim ne dersiniz.
Not kargoya verilmemis. Yani bir gün kesin belki ikinci gün de böyle. Ek gıda yicek ama uyurken biberonla süt şeklinde sorun olur mu?

Son düzenleme:
X