2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım çocuğunu senin gitmediğin hiçbir yere gönderme. Öyle alıştirma. Çocuğu görmek isteyen sana hürmet etmeyi öğrensin.

Canım çocuğunu senin gitmediğin hiçbir yere gönderme. Öyle alıştirma. Çocuğu görmek isteyen sana hürmet etmeyi öğrensin.
Kessinlikle haklısın. Umarım eşime bebeği bırakıp uyuduğumda alıp annesine götürmez gene. Defalarca söylemişimdir. Anlamıyor

Hangi tarihler peki

Uyku eğitimi 1.gün

17.30da ee diye ağlamaya başladı. Tok olduğu halde tekrar mama yaptım. 50ml kadar içti ve 17.44teuyudu. Ten teması yapmadım. Arada ee dedim ama devamlı değil. Uyku olduğunu anlasın diye. Arkası dönük yan yatıyor uyku esnasında. O şekilde mamasını verdim uyuyunca biberonu çektim.

Benim oğlum şu oyuncağı çok seviyor.
Aynı zıbından kızımda da olma tatlığı
araba bozuldu
Yıldız kayması mı tripot mu
yıldız kayması demişim 12 gecesinde meteor yağmuru olacak ya ona
Valla alerjisi yoksa ver gitsin Etimek cici bebe olandan doğra icinede ohh afiyet olsun
Alerjisi varmişte bi de geç başladım cesaret edemedim. Kuzu kıymalı fasülye, semizotu pişirdim yanınada brokoli haşladım.

Bende ilk bu sülale de gördüm
Herkes bizi milyarder gibi dolaşıyoruz sanıyor
Bu sırada ailemin gözünde de sefillikten ölüyoruz bana altın biriktiriyorlar acıdıklarından
Ahahah benim kocam da bizi milyarder sanıyor. Bi de 2+1 olan evimizi 5+1 sanıyor. Evde kaynak makinası, araba cila seti, büyük mikroskop, büyük müzik mix setine varana kadar … ne kadar gereksiz (tabi bu bence) şey varsa var. Millet karısına alışveriş yapıyor diye söylenir ben kocama devlet şu internetten alışverişide yasaklasa… yok mu yetkili

Nasıl olsa para birikse de değeri yok, hiç bir şey alınmıyor. Ben bişey demiyorum artık.
Ahahah ilk cümlen onun lafı her şey pahalanıyor ne alırsak kar. (Kaynak makinası ne yaaa kaynakçı mısın sen - yooo, aldığın günden beri kaynak yaptın mı -yooo, peki kaynak yapar mısın - kaynak gözlüğü almam lazım ) valla delirmemek elde değil

Buna dava açma hakkım yokmu boşanırken aslında sen daha iyi bilirsin pskolojik şiddetten konuya girebilirim heralde

astrolojiden kaynakçılığa nasıl geçti hemde araba bozukkene

Benim eşimin babadan kalan mesleği kaynakçılık evde kaynakçılığa dair hiçbişey yokgerçekten sizde tam tersiymiş kartınu falan alamıyor musn bunu diyen ben tabi

Bir kaynaktan yada birinden destek alıyor musun kendine göremi ilerliyorsun

Bir kaynaktan yada birinden destek alıyor musun kendine göremi ilerliyorsun
amas
Ağa da benim paşa da benim, kimseden bisi almıyorum zaten uygulama metodum hic bir sey yapmamak üzerine kurulu. Kendi kendine uyusun diye. Ağladığında kalktık mama yaptık aglamasi gecti. Sonra biberonla içerken de aglamadi uyudu. Yani 1 dakika ağlamamistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…