2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kabak, patates, soğan, kuzu kıyma, naneli bir şey yemeği var bugün.

Ben artık bu yemek döngüsünden çok sıkıldım. Her şekilde kabağa geri dönüyorum.
Karnıbahar ve brokoliye bayılıyor kızım canım denemek istersen. Karnı doyduktan sonra eline veriyorum öyle de çok güzel yiyor

Karnıbahar ve brokoliye bayılıyor kızım canım denemek istersen. Karnı doyduktan sonra eline veriyorum öyle de çok güzel yiyor
Mümkün mertebe mevsim ürünleri ve annemin bahçesinden gitmeye çalışıyorum. Onları kışa vereceğim (ek gıdaya ilk geçtiğinde nisanda ist.'da iken denemiştim ama şimdi taze gitmeye çalışıyorum elimden geldiğince.)

Maşallah miniğe, afiyet bal şeker olsun

Bu hafta sonu aklımda kabak-patatesli köfte var ama mücveri nasıl baglicam yumurtasız?

Tarhana için henüz izin çıkmadı doktordan
Vegan arkadaşım var. Mücver, falafel yapıyor yumurtasız. Biz falafeli becerememiştik. Dağılmıştı ama bebeğin yediği dağılsa daha iyi değil mi?

Vegan arkadaşım var. Mücver, falafel yapıyor yumurtasız. Biz falafeli becerememiştik. Dağılmıştı ama bebeğin yediği dağılsa daha iyi değil mi?
Daha iyi bence de, insta açıcam valla tikandim artık oradan tarif kırpar yaparım değişik değişik. Böyle kısır döngü oldu iyice.

Mücvere de bakacağı, teşekkürler fikir için

Daha iyi bence de, insta açıcam valla tikandim artık oradan tarif kırpar yaparım değişik değişik. Böyle kısır döngü oldu iyice.

Mücvere de bakacağı, teşekkürler fikir için
Benim instagramım yok googlea 6 aylık semizotu tarifi yazıyorum mesela, çeşit çeşit çıkıyor, kendime göre uyarlıyorum. Sizde alerji var, vegan tariflere bakabilirsin. Yulaf sütü yapabilirsin. Yulafa alerjisi yoksa. Güzel vegan sütler var. Ben çok alıyordum. Hiç inek sütü almazdım hatta ama aşırı pahalı şu an.

Benim kızım da adıyla seslenince bazen bakıyor bazen bakmıyor, hâlâ anlamıyorum mesela adına mi bakıyor yoksa sadece sese mi tepki veriyor diye ama dert etmiyorum daha vakitleri var, hepsi kendine göre ilerliyor. Maşallah sizinkinde de her şey yolunda bence, içinizi ferah tutun.

Kizlar siteye daldım zayıflama konusunda bir motive olasım var bi o kafada hiç değilim. Emziren anneleri ayrı tutuyorum, siz napıyosunz başladınız mi diyete spora?
Ben arada bebek kucağımda squat yapıyorum, mama sandalyesine koyunca ce eee oyununa eşlik edip yapıyorum genelde. Bi de yatakta karnımın üzerine koyunca belimi çalıştırıyorum. Bu hem onu oyalıyor, hem ben son kalan canlarımı bitiriyorum

Neyi almadıysam hepiniz birden onu yapıyorsunuz. Bir ara herkes irmik dedi onu aldım. Pirinç unu aldım. bir tek yulafım yok herkes yulaf yapıyor. Yulaf nereden alınıyor. Benim bildiifim yulafli gevrekler vardı sadece
E bebekten weefood aldım normalde de onu kullanıyordum ben glütensiz güzel oluyor. Ben de makarna almıştım kaldım öyle 8. Aya bakalım daha neler neler alacağız.
Kabak, patates, soğan, kuzu kıyma, naneli bir şey yemeği var bugün.

Ben artık bu yemek döngüsünden çok sıkıldım. Her şekilde kabağa geri dönüyorum.
canım ya sana ekstra teşekkür etmek istiyorum yaptığın yemekleri yapmasamda aklımda ne yapsam kararsızlığında diyorum marmeladova yazmıştır bakim ona göre bişey ayarlarım rahatlığı yaşatıyorsun ben de. Allah razı olsun valla. Ben semizotu denedim sevdi bizim kız aklında olsun

Canım emin ol hayatın eskisinden de güzel olacak ama her güzel şey gibi bizi biraz zorlayacak. Seni fazlasıyla zorladı ama inşallah mükafatı ona göre çok olacak. Kendini sakın suçlama çünkü sen iyi olsan kendini iyi hissetsen her şeyi 4 4 lük yapardın. Herhangi bir şeyi eline yüzüne bulaştırmış değilsin o yüzden kaygılanma. Kan ilacını artık düzgün verirsin olur biter düzene girer. Ben çalışmıyorum ama arada ben de unutuyorum baktım olmuyor eşimden yardım istedim günlük sor bana diye. O zamandan beri veriyorum. Arkadaşların dediği gibi destek alabilme imkanın varsa lütfen destek al. Herhangi birinden en ufak bir yardım teklifi gelirse geri çevirmemen bile dahil çünkü ufak anlar bile iyi geliyor insana. Sen çok kıymetlisin, değerlisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…