2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aşımizi olduk geldik nolur nolmaz diye calpol verdim çünkü benim kızım atesleniyor her aşı sonrası çok kilo alamamisiz 7 kilo olmuşuz emmeyide bıraktık ek gıdaya ve mamaya devam boy 71 cm olmuş
Bız de sımdı geldık, 68 cm olmus benım kız da 6 ay 2 gunluk 7665 gr cıktı 360 gr almıs sadece,ben biraz uzuldum, ebe cok ıyı bu harekete dedı, sedyenın ucuna koydu, dıger uca kadar popoyu kaldıra kaldıra gıttı..sanıye durmuyor yerınde, bı yerı kıpırdamasa baska yerı kıoırdıyor..

Canım benim tek sıkıntım çocuk bir kaç gündür 60 ml mama bile içmiyor cok sıcak olduğu için mi acaba sizinkiler nasıl mama konusunda canım

Masallah bebislerimize benimki gövdeyi tam kaldıramıyor burnu ile sürünüyor

Canım benim tek sıkıntım çocuk bir kaç gündür 60 ml mama bile içmiyor cok sıcak olduğu için mi acaba sizinkiler nasıl mama konusunda canım
1 haftadır cok zorluyor, dişinden demıstım ben de arkadasım essek müziğini acıyorum onu duyunca sakınlıyor ıcıyor
Ama nihayetinde ıcıyor, ekgıda da alıyor, kılo alımı az geldı bana
Masallah bebislerimize benimki gövdeyi tam kaldıramıyor burnu ile sürünüyor
Benımkı sırt ustu yatarken yapıyor bunu, yuvarlanarak gıdıyor heryere ama 2 gundur sırt ustu popuyu kaldırıp geriye geriye gıdıyo, cok komik gorunuyor

ilk defa duydum baktim neymis diye
Ben surekli oyun matinda oynatiyorum canim ondan gerek yok bence.. bir de dokuyu hissetmesi de onemli eliyle diziyle ayagiyla..
Oyun matından çıkmıyor mu? Mat küçük geldi, iki kişilik yorgan serdim şimdi, tuvalete gidip geliyorum, başka yerde buluyorum.

Benim kız sürekli bagırıyor sizinki de öyle mi?
Ben bi ara bu durumdan çok dertliydim uykusuzluk ağlama ağlama yoksa mutluysa bağırma şimdi alıştım komşuları ayağa kaldırıyorlar birde sanki birbirlerini tetikliyorlar orkestra gibi seslerini deniyorlarmış bu arada babıldaması başlayan varmı ba ba ma ma de de gibi

Benimki dün akşam uyumadan önce bir de bu sabah ba ba ba dedi ilk defa ama gün içinde devamı gelmedi.

Kizlar birde size şunu sorayım bebek arabası içine ne kullanıyorsunuz benimki çok terletiyor bebisi bu alt açma minderi gibi terletmicek battaniye gibi bişey lazım bana nerden ne alabilirim Perşembe Kayseri'ye gideceğiz çocuğum cok terlicek 2.arabayi goturcem katlanır olduğu için minderi naylon gibi onunda

Hamazinc hemen alıp başladım ama henüz geçmedi canı acıyor temizlerken çok zorlanıyoruz penaten de alayım madem belki etki eder

Canım hatırlıyor musun bi arkadasta pişiğe be yaptiysa gecmemisti bildiğimiz arko krem gecirmisti baska yerde de okumuştum.

Gülüm benim kiz buzdolabina koyunca çok güzel iciyor. Süt ve mamayı da koyuyorum. Çıkartınca bi calkaliyorum sanki soğuğu kırılıyor. Ama biberonun o soğukluğu dişine de iyi geliyor herhalde daha buzdolabinda yapisiyor. Normalde zorla iciririm

Müslin örtü kullan en güzeli

Buna göre ideal çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…