2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tamam ben de doğru hesaplamisim.Bu ay kalırsak Boğa.Eylulde kalırsak ikizler.Hayirlisi diyorum her zamanki gibi.Belki Boğa prensesi nasip olur.Dilegimizi dileyelim Allahtan

Agrı oldugu zamanlar ilişki iyi diyorlar canım bazen bendede oluyor pozisyondan kaynaklı olabilir yumurtların büyümesinden kaynaklıda olabilir canım

Yavaş yavaş değerler yükleniyor sizce nasıl kızlar?
Çok güzek canım sonuçların e2 süper benim hep çok yüksek çıktıgı için prolaktın sınıra yakın sadece ama bu degerlerle hamile kalman için hiç bir engel yok zamanı var demekki bence o bu ay olacak

Prolaktin 19 falandı benim yükselmiş sınıra yaklaşmış referans aralığından en yüksek 29 olmalı diyor benim 27 küsür çıkmış normal görünüyor sonuçlar ama bakalım ya
normal kuzum çok şükür bir de ben de pcos var ona rağmen normal çıktı sonuçlarım doktor da dedi

Yaaaa inşallah canım inşallah valla her şey iyi hoş ben anlamıyorum bir yerde bir hata yapıyoruz ama ne ya da daha doğrusu zamanı var Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman gelecek prolaktin sınıra yakın olmuş ama. Neden olur acaba yenilen içilen bir şey etkiler mi? Yoksa tamamen stres kaynaklı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…