2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım benim 15. Ay bitiyor 16. Aya doğru yol alıyorum. Hele o ilk aydan hamile kalanları duymak görmek bile istemediğim bir dönemimdeyim. Çok şükür testler tahliller normal çıkıyor. Sıkıntı yok görünüyor şimdilik tek tesellim bu. Sen ne kadardır deniyorsun?
Canım benim ilk çocuğum da öyle sebepsiz 15 ay olmadı. Her türlü tetkik tahlil rahim filmi normal temizdi. Sperm testi normaldi ama olmuyordu.o zaman da böyle ovu testi her türlü kür vitamin kullandım.En son gittik doktora dedik artık tedavi başlayalım en son ay bir baktık yükselmeyen prolaktin yükselmiş çok değil sınırda. Mesela 30 falan olmalıyken 40 falan çıkmıştı. Dostinex diye mercimek gibi hap verdi yarım yarın içtim bir de Progestan verdi. Bunu da kullan dedi değerin normale dönsün önümüzdeki ay iğne çatlatma vs başlayalım dedi. Tamam dedim ilaçlara başladım ben zaten o ay değerler yüksek aman zaten önümüzdeki ay tedaviye başlayacağız diye hiç ama hiç ilişkiye önem vermedim yani birkaç defa oldu o da saçma sapan günlerde. Ve az ilişki oldu ve hiç ayak falan dikmedim kalktığım gibi duşa gittim. Nasıl olsa tedavi olacak diye. Anaaaa ay sonu da okul açıldı çocukları okula alıştırma süreci ilk haftalar ağlayan çok oluyor anasınıfı öğretmeniyim bana tekne atan mı dersin sınıftan kaçmaya çalışan mı dersin kucaklayıp kucaklayıp sınıfa getiriyorum falan o stresi düşün. O ilk hafta da kaynanam görümcem ve zıpır çocukları yatılı gelmesinler mi. Halıları kaldır indir temizlik yap onları ağırla falan ama bende değişik bir yorgunluk ağlıyorum odada yorgunlukta eşim diyo n’oluyo:) neyse onlar gitti lan dedim hiç test yapmadım bir yapayım. O testi yapmam ile ikinci çizginin saniyeler içinde çıkması benim afedersin donumu zor çekip elimde testle bir o odadan bir odaya bağıra bağıra koşuşumu hiç unutmuyorum.5 yıl oldu. Demem o ki aslında zamanı gelen her şartta geliyor. Zamanı gelmeyen de amuda da kalksan gelmiyor. İnşallah senin de bebeğin en yakında gelir. Şimdi kardeş istiyoruz. 13 aydır da bunun için uğraşıyoruz :) beni uğraştırıyor veletler

Canım 15. Aydan sonra kendiliğinden mi olmuştu oğlun? 15 ay deyince bi algıda seçicilik oldu bana da şimdi. Benim de 15 bitiyor 16ya giriyorum.
Kız anaaaaa birbirimize aynı anda cevap vermemiz. Sen de 15 ay diyince ben de sana cevap yazdım geldi algıda seçicilik oldu. Bu sorunu görmeden ben sana kendimi anlattım 😍😍😍

Günaydın canlarım 🌸 evet demek ki neymiş oncomed de çizgi çıkartabiliyormuş 😁 Ender de olsa. Tabiki bu kişi de ben oluyorum😁 yine yakından baktığımda çok hafif gölge görüyorum ama ben pozitif olduğunu düşünmüyorum artık çünkü olsa dünden bu yana çoktan bir tık da olsa koyulaşırdı. Artık test yapmam bat gününü beklerim canlarım @Papatyamaviss @imagination forever @TASUU @melisaa93 @melegim can IADK IADK @Belisimm A Afratafrac etiketlemeyi unuttuklarım varsa affedin canlarım
Kırmızılari görene kadar her zaman umut var 💞

Canım benim ilk çocuğum da öyle sebepsiz 15 ay olmadı. Her türlü tetkik tahlil rahim filmi normal temizdi. Sperm testi normaldi ama olmuyordu.o zaman da böyle ovu testi her türlü kür vitamin kullandım.En son gittik doktora dedik artık tedavi başlayalım en son ay bir baktık yükselmeyen prolaktin yükselmiş çok değil sınırda. Mesela 30 falan olmalıyken 40 falan çıkmıştı. Dostinex diye mercimek gibi hap verdi yarım yarın içtim bir de Progestan verdi. Bunu da kullan dedi değerin normale dönsün önümüzdeki ay iğne çatlatma vs başlayalım dedi. Tamam dedim ilaçlara başladım ben zaten o ay değerler yüksek aman zaten önümüzdeki ay tedaviye başlayacağız diye hiç ama hiç ilişkiye önem vermedim yani birkaç defa oldu o da saçma sapan günlerde. Ve az ilişki oldu ve hiç ayak falan dikmedim kalktığım gibi duşa gittim. Nasıl olsa tedavi olacak diye. Anaaaa ay sonu da okul açıldı çocukları okula alıştırma süreci ilk haftalar ağlayan çok oluyor anasınıfı öğretmeniyim bana tekne atan mı dersin sınıftan kaçmaya çalışan mı dersin kucaklayıp kucaklayıp sınıfa getiriyorum falan o stresi düşün. O ilk hafta da kaynanam görümcem ve zıpır çocukları yatılı gelmesinler mi. Halıları kaldır indir temizlik yap onları ağırla falan ama bende değişik bir yorgunluk ağlıyorum odada yorgunlukta eşim diyo n’oluyo:) neyse onlar gitti lan dedim hiç test yapmadım bir yapayım. O testi yapmam ile ikinci çizginin saniyeler içinde çıkması benim afedersin donumu zor çekip elimde testle bir o odadan bir odaya bağıra bağıra koşuşumu hiç unutmuyorum.5 yıl oldu. Demem o ki aslında zamanı gelen her şartta geliyor. Zamanı gelmeyen de amuda da kalksan gelmiyor. İnşallah senin de bebeğin en yakında gelir. Şimdi kardeş istiyoruz. 13 aydır da bunun için uğraşıyoruz :) beni uğraştırıyor veletler
Oyy maşallah yaaa ne güzel gelmiş 😍😍 en umulmadık anda muhteşem bi süpriz. İnşallah canım ikinci bebişine de tez zamanda kavuşursun 🙏 maşallalh size

Tek başıma deneyemem benle birlikte deneyen olursa olur 😅 bi de yumurtlama sonrası 6. Günümdeyim. Çıkar mı ki? Bata 8 gün var. Zaten bi kaç gün sonra test yapmaya da başlayacağım zaten.
6. Günde çıkmayabilir sanki canım, yerleşmeye yeni başlıyordur vücudunun haberi olmayabilir 😅

Ay sol yumurtalığımda hafif ağrılar başladı 🥰 Reglden sonra ilk kez. Hadi inşallah yumurtlayacağım bu hafta. Normalde sol yumurtalığım sorunlu yumurtalıktı ama belki de sorun gitmiştir onca süre sonunda 🥰 Ben bir dolu 1 boş gidiyorum. Ama pik görürse ogünü kesin değerlendirirm.

Aşkım Umut hep var iyi ki var♥️ bekleyip görelim inşallah hayırlısı olsun🥰🤲🏻

Aşkım beklemeye devam negatif çıksa da mücadeleye devam♥️ adet olsak da bir sonraki ay için umutla her şeye devam🥰

Bir tane 5 yaşında oğluşum var çok şükür kardeş istiyoruz teyzoşu. 🤲🏻😇 oğlum da 15 ay denememizden sonra olmuştu.

Aynen kuzum hayırlısı olsun aynen valla alıştık ama umudumuz hiç bitmesin♥️ mücadeleye devam🥰
Oh oh zamanı gelmiş geçiyor annesi 😁

Yaa ne güzel sürpriz olmuş. İnşallah en kısa zamanda yine sevinçten uçuş uçuş olarak öğrenirsin. Bildiğin gözümde canlandı ortam😄

Ay sol yumurtalığımda hafif ağrılar başladı 🥰 Reglden sonra ilk kez. Hadi inşallah yumurtlayacağım bu hafta. Normalde sol yumurtalığım sorunlu yumurtalıktı ama belki de sorun gitmiştir onca süre sonunda 🥰 Ben bir dolu 1 boş gidiyorum. Ama pik görürse ogünü kesin değerlendirirm.
Ayy hadi inşallah 🙏

Kırmızılari görene kadar her zaman umut var 💞

Oyy maşallah yaaa ne güzel gelmiş 😍😍 en umulmadık anda muhteşem bi süpriz. İnşallah canım ikinci bebişine de tez zamanda kavuşursun 🙏 maşallalh size

Yaaa hakketen öyle olmuş 😍

Oh oh zamanı gelmiş geçiyor annesi 😁
Canlarım inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre hayırlısı ile verir sağlıkla. Sabırla bekleyeceğiz dediğim gibi umut hep var. Cuma da doktora gideceğim inşallah tatmin eder çünkü ilk kez bu doktora gideceğim devlet hastanesinde yan ilçeye gideceğim. Bizim ilçede geniş çaplı hastane yok maalesef o yüzden normalde bize yakın il merkezine gidiyorduk doktor için. Bu ay yan ilçedeki devlet hastanesini deneyelim dedik. Nedense içim rahat az kaldı gibi hissediyorum. Hepimiz iyi düşünelim iyi olsun inşallah

Yaa ne güzel sürpriz olmuş. İnşallah en kısa zamanda yine sevinçten uçuş uçuş olarak öğrenirsin. Bildiğin gözümde canlandı ortam😄
Ay çok teşekkür ederim canım benim inşallah bu da sürpriz ile gelir mutlu eder beni🥹😍😍 hayırlısı bakalım senin de yüzün gülsün en yakında inşallah 🤲🏻

Canlar merhaba 2 , 3 gündür yumurtlama ağrısı yaşıyorum.. ovülasyon testlerime bakabilir misiniz bugün 3. Gün çatlamış mı 🥹

Eklentiler

• 55D9B3F1-6C83-429F-8CF3-F047C514AF65.jpeg
    55D9B3F1-6C83-429F-8CF3-F047C514AF65.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 54
  • FD0C6D0B-0739-4491-A196-C19DF810BBBA.jpeg
    FD0C6D0B-0739-4491-A196-C19DF810BBBA.jpeg
    92,1 KB · Görüntüleme: 54
  • A386C68A-73EE-4C05-963C-9E545D8BCD47.jpeg
    A386C68A-73EE-4C05-963C-9E545D8BCD47.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 52
X