2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

4 aydır olduğu gibi yine mide bulantısı var bende 😅😅 artık onu belirtilen saymıyorum başka da bişey yok gibi bu ay hiç dinlemeye karar verdim kendimi
Bende de her ay olduğu gibi hiç belirti yok kuzum. Zaten daha çok çok çok erken. Aslında adet gecikmeden belirti olmaz diyorlar. 🙏🧿🤰🍼

Bende de her ay olduğu gibi hiç belirti yok kuzum. Zaten daha çok çok çok erken. Aslında adet gecikmeden belirti olmaz diyorlar. 🙏🧿🤰🍼
Aynen öyle canım benim arkadaşımda 3 aya kadar belirti yoktu onu düşünmemek lazım o yüzden 🙏 Kaç gün değerlendirdin sadece yumurtlama hastası mı deniyorsun

Kızlar sizlerde durumlar nedir? BAT tarihleriniz geldi. Kimler test yapmaya başlayacak 🥰

@ozuge @Boldi @emr-mrv mirasanne mirasanne @cnlrm

🚨 Şayet güncel Bat tarihiniz Ağustos sonu ise yeni regl olanlar güncel Bat tarihlerini söyleyebilirler. Ancak Eylül ayında ise 1-2-3 Eylül dahi olsa. Eylül topiği açıldığında kayıtlarını oraya yaptırabilirler 💕
Canım benim 7-8 gün var fakat şööölee bir çok çok silik çizgim var 🤣

Eklentiler

• IMG_20230728_120455.jpg
    IMG_20230728_120455.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 65
Aynen öyle canım benim arkadaşımda 3 aya kadar belirti yoktu onu düşünmemek lazım o yüzden 🙏 Kaç gün değerlendirdin sadece yumurtlama hastası mı deniyorsun
Geçen hafta yumurtlama haftamdı. 4 kez değerlendirdik bir boş bir dolu gibi oldu. Bu hafta da iki kez değerlendiririm muhtemelen canım. Sen değerlendirebildin mi?

Geçen hafta yumurtlama haftamdı. 4 kez değerlendirdik bir boş bir dolu gibi oldu. Bu hafta da iki kez değerlendiririm muhtemelen canım. Sen değerlendirebildin mi?
Bende yumurtlama haftası 1 gün eksik her gün değerlendirdim yumurtlama haftası bitince duruyoruz bebiş olursa zarar görmesin diye 😊

B
Bende yumurtlama haftası 1 gün eksik her gün değerlendirdim yumurtlama haftası bitince duruyoruz bebiş olursa zarar görmesin diye 😊
Canım yine de bir iki değerlendirin derim. Çünkü bu yumurtlamalara da belli olmuyor. "Günümde değildim hamile kaldım" diyen de çok oluyor. Ne olur ne olmaz 😅 . Gebelikte bile 9. Aya kadar birşey olmaz diyorlar.

Yumurtlamadan sonraki 6. Günümdeyim.
Ben de hiçbir belirti yok yine. Böyle belirti olan arkadaşları görünce hevesleniyorum. Kendimi şimdiden üzmek de istemiyorum. Benim de 8 Ağustos bat.

Üzgünüm heveslendirmek istemezdim.:KK43:Hamilelik belirtisi olarak değil de ne olabilir ki diye merak ettim.Hiç böyle yogun ağrı yaşamamıştım adet dönemi dışında.

Günaydın canlarım 🌸 evet demek ki neymiş oncomed de çizgi çıkartabiliyormuş 😁 Ender de olsa. Tabiki bu kişi de ben oluyorum😁 yine yakından baktığımda çok hafif gölge görüyorum ama ben pozitif olduğunu düşünmüyorum artık çünkü olsa dünden bu yana çoktan bir tık da olsa koyulaşırdı. Artık test yapmam bat gününü beklerim canlarım @Papatyamaviss @imagination forever @TASUU @melisaa93 melegim can melegim can @IADK @Belisimm A Afratafrac etiketlemeyi unuttuklarım varsa affedin canlarım
Hayırlısı olsun kuzum adet gelmedigi sürece umudumuz hiç bitmiyor. Alıştık galiba artık beklemeye inşallah en hayırlı zamanda en kolay şekilde gelir. Köydeyim pek internet çekmiyor bakamıyorum bu aralar önemli gelişmeler olursa efiketleyin beni kızlar

B
Canım yine de bir iki değerlendirin derim. Çünkü bu yumurtlamalara da belli olmuyor. "Günümde değildim hamile kaldım" diyen de çok oluyor. Ne olur ne olmaz 😅 . Gebelikte bile 9. Aya kadar birşey olmaz diyorlar.
Kaç aydır deniyordun canım ilk aydan hamile kalanları duyunca niye diye çok kafaya takıyorum 😔

Kaç aydır deniyordun canım ilk aydan hamile kalanları duyunca niye diye çok kafaya takıyorum 😔
Canım benim 15. Ay bitiyor 16. Aya doğru yol alıyorum. Hele o ilk aydan hamile kalanları duymak görmek bile istemediğim bir dönemimdeyim. Çok şükür testler tahliller normal çıkıyor. Sıkıntı yok görünüyor şimdilik tek tesellim bu. Sen ne kadardır deniyorsun?

Canım benim 15. Ay bitiyor 16. Aya doğru yol alıyorum. Hele o ilk aydan hamile kalanları duymak görmek bile istemediğim bir dönemimdeyim. Çok şükür testler tahliller normal çıkıyor. Sıkıntı yok görünüyor şimdilik tek tesellim bu. Sen ne kadardır deniyorsun?
Ben 4. Aydaydım biraz erken bu moda girdim ama işte çok isteyince böyle oluyor 😔 Rabbim ikimizede en yakın zamanda nasip etsin ❤️

fnd_50 fnd_50 canım ben hala senden umutluyum 🤲🤲🤲🤲
Aşkım Umut hep var iyi ki var♥️ bekleyip görelim inşallah hayırlısı olsun🥰🤲🏻
Mağlesef mınnoslarım 😊 gece terledım baya atesım dustu zaten ıkı gune gelır benımkıler sanırım.bıdakı testı persembe yaparım ancak gelmezse benımkıler🥰 @melisaa93 A Afratafrac @Mervenur277 fnd_50 fnd_50
Aşkım beklemeye devam negatif çıksa da mücadeleye devam♥️ adet olsak da bir sonraki ay için umutla her şeye devam🥰
İnşallah üzülme inşallah seninde güzeller güzeli bir yavrun olur 🤗
Bir tane 5 yaşında oğluşum var çok şükür kardeş istiyoruz teyzoşu. 🤲🏻😇 oğlum da 15 ay denememizden sonra olmuştu.
Hayırlısı olsun kuzum adet gelmedigi sürece umudumuz hiç bitmiyor. Alıştık galiba artık beklemeye inşallah en hayırlı zamanda en kolay şekilde gelir. Köydeyim pek internet çekmiyor bakamıyorum bu aralar önemli gelişmeler olursa efiketleyin beni kızlar
Aynen kuzum hayırlısı olsun aynen valla alıştık ama umudumuz hiç bitmesin♥️ mücadeleye devam🥰

Ben 4. Aydaydım biraz erken bu moda girdim ama işte çok isteyince böyle oluyor 😔 Rabbim ikimizede en yakın zamanda nasip etsin ❤️
Canım çok çok erken. Benim ilk bir yıl umrumda bile olmadı. Bir yıldan sonra ise tam bir kaos. Kendimi çok hırpaladım. Sen sakın o psikolojiye girme. İnşallah bir kaç aya güzel haberini alacaksın. Moralini yüksek tut. Ceviz badem yiyin eşinle, eşin keçiboynuzu pekmezi içsin, sen OMEGA vitaminini almaya başla. Folik asit zaten kullanıyorsundur. Sağlıklı şeyler, otlar, et, yumurta yemeye çalışın. Bunları yapmasan bile olur da gerçi, öylesine diyorum süreç hızlandırıcı şeyler bunlar. Bi de eşin bitter çikolata yesin.

Aşkım Umut hep var iyi ki var♥️ bekleyip görelim inşallah hayırlısı olsun🥰🤲🏻

Aşkım beklemeye devam negatif çıksa da mücadeleye devam♥️ adet olsak da bir sonraki ay için umutla her şeye devam🥰

Bir tane 5 yaşında oğluşum var çok şükür kardeş istiyoruz teyzoşu. 🤲🏻😇 oğlum da 15 ay denememizden sonra olmuştu.

Aynen kuzum hayırlısı olsun aynen valla alıştık ama umudumuz hiç bitmesin♥️ mücadeleye devam🥰
Canım 15. Aydan sonra kendiliğinden mi olmuştu oğlun? 15 ay deyince bi algıda seçicilik oldu bana da şimdi. Benim de 15 bitiyor 16ya giriyorum.

Canım çok çok erken. Benim ilk bir yıl umrumda bile olmadı. Bir yıldan sonra ise tam bir kaos. Kendimi çok hırpaladım. Sen sakın o psikolojiye girme. İnşallah bir kaç aya güzel haberini alacaksın. Moralini yüksek tut. Ceviz badem yiyin eşinle, eşin keçiboynuzu pekmezi içsin, sen OMEGA vitaminini almaya başla. Folik asit zaten kullanıyorsundur. Sağlıklı şeyler, otlar, et, yumurta yemeye çalışın. Bunları yapmasan bile olur da gerçi, öylesine diyorum süreç hızlandırıcı şeyler bunlar. Bi de eşin bitter çikolata yesin.
İnşallah canım vitamin almıyorum açıkcası ekstra beslenmeye dikkat ediyorum sadece 🙄 Eşim keçiboynuzu pekmezi yiyor her gün aynı etki olur mu bilmiyorum o sevdiği için yiyordu 😊

Kesinlikle için rahat olsun. Bir kere bilimsel bişi sperm in kaç gün içeride yaşadığını hepimiz biliyoruz. Kız çocuk yapmak isteyenler 3-4 gün önce ilişkiyi yapıp bırakıyolar sırf ve tutturuyolar. O yüzden içini ferah tut. Eğer Allahım seninn için bu ayı planladıysa zaten tek ilişki bile yeterli biliyorsun 🥰
Biz kadınların mücadelesi daha vitaminken başlıyor desene 😂

X