2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gittiğim eczanede bi bu marka vardı o yzden ordan bunu aldım çıktım yarın başka eczaneye soracağım başka marka varsa alayım

Tek başıma deneyemem benle birlikte deneyen olursa olur 😅 bi de yumurtlama sonrası 6. Günümdeyim. Çıkar mı ki? Bata 8 gün var. Zaten bi kaç gün sonra test yapmaya da başlayacağım zaten.
Ben denemeyi düşünüyorum 🙈 yumurtam dün çatladıysa iki gün sonra yapsam olur herhalde. Ama senin şimdi yapman lazım herhalde

Kızlar isim aklımda kalmadı ama anca okuyabildim mesajları kendi bildigimce cevap vermek istedim.
Ara kanama dahi olsa 10 gün gecmeden namaz kılınmıyor. Kanama devam etsede 10 günden sonra namaz kılınıyor. Ama her vakit namazında abdest tazelemek gerekiyormuş.
2. Cevap vermek istedigim sey de vajinadaki topcuk. Rahim agzı denıyor ona. 2-3 gün önce femometer uygulamasında denk gelmıstım şimdi eklıyorum okumanızı tavsıye ederım.
C4DE10E7-CAFB-46F5-9516-36C841B85AC3.png
A9DEFD76-F13D-4728-856B-FDD015842BB2.png A8DD40BE-314B-42AC-AC95-ED0337E603F3.png D7877330-3431-4F32-8F96-8B58E458C1C8.png

Kızlar isim aklımda kalmadı ama anca okuyabildim mesajları kendi bildigimce cevap vermek istedim.
Ara kanama dahi olsa 10 gün gecmeden namaz kılınmıyor. Kanama devam etsede 10 günden sonra namaz kılınıyor. Ama her vakit namazında abdest tazelemek gerekiyormuş.
2. Cevap vermek istedigim sey de vajinadaki topcuk. Rahim agzı denıyor ona. 2-3 gün önce femometer uygulamasında denk gelmıstım şimdi eklıyorum okumanızı tavsıye ederım. Eki Görüntüle 3280099 Eki Görüntüle 3280098 Eki Görüntüle 3280097 Eki Görüntüle 3280096
Ben herhalde hayatta yapamam bunu 🥴🥴
Cesaret meselesi şuan bence 😅
Eline sağlık canım emek verip ugrasmissin

Merhaba arkadaşlar . Grubu açtığınız ilk günden bu yana tüm mesajlarınızı okudum. Öncelikle şuan hamile olan herkesi tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin , bu yolda benim gibi hala bekleyenlere de inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler almasını diliyorum.
Kısaca hikayemi anlatıp beni aranıza almanızı çok isterim. Ben 2,5 yıl boyunca bebek istedim 2 negatif aşılamam var bu süreçte kimyasal bile geçirmedim sonra tam tüp bebek tedavisine başlayacakken ilaçlarımı almış regl olmayı beklediğim sırada hamile olduğumu öğrendim tabi dünyalar benim oldu. Şaka değil bebeğim doğsaydı ismi Dünya olacaktı. Maalesef 18. Haftada kontrole gittiğimde oğlumun suyunun olmadığını ve gebeliğin sonlandırılması gerektiğini öğrendim . 4 doktor gezdim hepsi aynı kararı verdi gelişimi devam ediyor kalbi atıyordu ama yaşama ciğerlerinin gelişme ihtimali yoktu ve beklersem enfeksiyon olup rahmimi bile kaybedebileceğimi söyledi doktorlar.22 Haziran günü 4 gün boyunca suni sancı aldığım hastahanede normal doğumla bebeğime veda ettim. Elimde küçücük bir mezar kaldı. İçim yanıyor hala acısı geçmiyor. 26 temmuzda tekrar regl oldum hala devam ediyor. Ne kadar sürecek bilmiyorum normalde 4 gün falan olurum amh düşüklüğü var bende. Şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum içimin acısı belki bir nebze de olsa diner diye. Çok uzun yazdık biliyorum sabredip okuduysanız çok teşekkür ederim. Kısacası beni de aranıza alır mısınız SAT 26 Temmuz BAT bilmiyorum

Merhaba arkadaşlar . Grubu açtığınız ilk günden bu yana tüm mesajlarınızı okudum. Öncelikle şuan hamile olan herkesi tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin , bu yolda benim gibi hala bekleyenlere de inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler almasını diliyorum.
Kısaca hikayemi anlatıp beni aranıza almanızı çok isterim. Ben 2,5 yıl boyunca bebek istedim 2 negatif aşılamam var bu süreçte kimyasal bile geçirmedim sonra tam tüp bebek tedavisine başlayacakken ilaçlarımı almış regl olmayı beklediğim sırada hamile olduğumu öğrendim tabi dünyalar benim oldu. Şaka değil bebeğim doğsaydı ismi Dünya olacaktı. Maalesef 18. Haftada kontrole gittiğimde oğlumun suyunun olmadığını ve gebeliğin sonlandırılması gerektiğini öğrendim . 4 doktor gezdim hepsi aynı kararı verdi gelişimi devam ediyor kalbi atıyordu ama yaşama ciğerlerinin gelişme ihtimali yoktu ve beklersem enfeksiyon olup rahmimi bile kaybedebileceğimi söyledi doktorlar.22 Haziran günü 4 gün boyunca suni sancı aldığım hastahanede normal doğumla bebeğime veda ettim. Elimde küçücük bir mezar kaldı. İçim yanıyor hala acısı geçmiyor. 26 temmuzda tekrar regl oldum hala devam ediyor. Ne kadar sürecek bilmiyorum normalde 4 gün falan olurum amh düşüklüğü var bende. Şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum içimin acısı belki bir nebze de olsa diner diye. Çok uzun yazdık biliyorum sabredip okuduysanız çok teşekkür ederim. Kısacası beni de aranıza alır mısınız SAT 26 Temmuz BAT bilmiyorum
Hoşgeldin canım. Kaybın için üzgünüm, dilerim çok yakın zamanda acını hafifletecek o güzel haberi alırsın🤲🏻

Olmadi mağleseff🥺🥺

Bismillahhirrahmanirrahim diyerek ilk adımı mı atıyorum Allahın izniyle bu ay HAMİLE KALICAM 🤲🏻🤍 topiğiniz hayırlı olsunnnn çok Güzel haberler verelim bu aylar bize bebiş getirdin hayırlısıyla 🤲🏻😍🤍 sat 2 haziran bat 2 temmuz 🤍🤍🌸
Allah ım ne olur bu ay bana bebek nasip et ne olur. Sağlıklı hayırlı bir evladim daha olsun. Ne olur tekrar anne olayımm. Ne olur Allah ımm dua mı kabul et.Amin
sat 31 temmuz bat 27 ağustos 👶

Canım hoşgeldin, Allahım umarım kısa süre sonra yüzünü güldürecek haberi almanı sağlar. Kaybın için çok üzgünüm.

Aramıza hoşgeldin canım başın sağolsun öncelikle. Inşallah Rabbim sana da bize de sağlıklı bebişler verir. O süreç senin için çok zor geçmiştir ama buraya katılman çok güzel oldu. Biz burda birbirimize destek olup beraber sevinip beraber üzülüyoruz. Ben de çok girmesem de topiğe kalbim herkesle atıyor. Aramıza hoş geldin

Aramıza hoşgeldin canım başın sağolsun öncelikle. Inşallah Rabbim sana da bize de sağlıklı bebişler verir. O süreç senin için çok zor geçmiştir ama buraya katılman çok güzel oldu. Biz burda birbirimize destek olup beraber sevinip beraber üzülüyoruz. Ben de çok girmesem de topiğe kalbim herkesle atıyor. Aramıza hoş geldin
Hoşbuldum . Aslında bi süredir sadece sizleri okuyorum bana umut oluyorsunuz farkında olmadan hepinizin , hepimizin mutluluk gözyaşları döktüğü günleri görmeyi çok isterim . İyi ki varsınız gerçekten farkında olmadan bence o kadar iyi geliyorsunuz ki

Merhaba arkadaşlar bu akşamki yaptıgım teste böyle çıktı ağlasammı ne yapsam bilemedim halime bu neden böyle oldu bozukmu acaba

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    152,2 KB · Görüntüleme: 78
Merhaba kizlar
Adetim 2 gun gecikti dun idrar testi negatif cikti normalde adetim duzenlidir ve adetten onceki gun kahverengimsi akinti gelir ama bende sari geldi simdide beyaza dondu beyaz sumuksu akinti var belim asiri agriyor goguslerim aciyor ve kasiklarim yaniyor agriyor arada tansiyon dusuyor ayrica su 2 gundur antibiyotik kullanmak zorunda kaldim o mu geciktirdi

X