2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar dün silikti bugün hiç yok. Çatladı bitti diyebilir miyiz? Bugün girilecek ilişkinin bir anlamı olur mu?
Gene de değerlendir kuzum. Yumurta belki canlıdır. Bu çatlaması için olan hormonu gösteriyor sonuçta. Bugünü de değerlendirip sonra bir gün mola verebilirsiniz bence ama yine de iki üç güne bi değerlendirmeye devam edin canım

Ah kuzucum gene düştüğüm karanlık kuyudan çıkardın beni yaaa, böyle pozitif topik başkanına can kurban, tam depresyona giricdm hop elimden tutuyorsunuz giremiyorum, inşallah dediğin gibi olur bebişimö ♥️ eylül topiğini de sen açsan keşke, ama tabi hamiş olarak aç İnşallah.
EYT ile emekli oluyorum ben. 😂 Kız çalışmıyor olsam herhalde her ayın topiğini açardım ama işler güçler derken zor oluyor benim için. Önemli olan kimin topiği açtığı değil, önemli olan birbirimize verdiğimiz destek.💕

Kuşum senin verdiğin morali yerim♥️ cumartesi günki boşluk beni korkutuyor sadece ama cuma da oldu pazar da oldu sonuçta, bir yerlerde buluşmuşlardır diye düşünüyorum
Kesinlikle için rahat olsun. Bir kere bilimsel bişi sperm in kaç gün içeride yaşadığını hepimiz biliyoruz. Kız çocuk yapmak isteyenler 3-4 gün önce ilişkiyi yapıp bırakıyolar sırf ve tutturuyolar. O yüzden içini ferah tut. Eğer Allahım seninn için bu ayı planladıysa zaten tek ilişki bile yeterli biliyorsun 🥰

Gene de değerlendir kuzum. Yumurta belki canlıdır. Bu çatlaması için olan hormonu gösteriyor sonuçta. Bugünü de değerlendirip sonra bir gün mola verebilirsiniz bence ama yine de iki üç güne bi değerlendirmeye devam edin canım
Tamam bebişim devam o halde. Yardımlarınıza ne kadar minnettarım anlatamam, çok sağolun iyi ki varsınız 🥹🥰

Kesinlikle için rahat olsun. Bir kere bilimsel bişi sperm in kaç gün içeride yaşadığını hepimiz biliyoruz. Kız çocuk yapmak isteyenler 3-4 gün önce ilişkiyi yapıp bırakıyolar sırf ve tutturuyolar. O yüzden içini ferah tut. Eğer Allahım seninn için bu ayı planladıysa zaten tek ilişki bile yeterli biliyorsun 🥰
Ayyynen öyle bebişim. Biz elimizden geleni yapıp gerisini Allah’a bırakıyoruz zaten 😍🙏🏻

Teşekkür ederim canım alıyorum hemen test şansa diger testlerin hepsi bitti son teste çıktı şansa bak bugün 4günüm adet geçikmesinin🥰🥰🥰
Tebrik ederim canım çok sevindimm, bu kadar pembe ciktigina gore beta epeyi artmış bir iki saat idrarını tutsan akşam yaptığın testle çıkar bence

Şimdi kızlar idrar testine kan damlatmak olsun ( bu şaka), içerde topcuğu bulma yönetimi olsun. Aklıma ikinciyi deneme hissiyatı geliyor da anlar mıyım anlamaz mıyım bilemedim. Pek becerikli değilimdir böyle şeylere. İdrara işmeyi beklemek daha mantıklı sanki ya.

Ve hepimize örnek olursun. Dün hiç silik çizgi bile testte çıkmayıp, bugün şakkadanak kapı gibi pozitif çıkan örnek hamilemiz olursun valla canım.
10 gündür hergün yaptım bazen 2 tane bile yaptım inşallah digerindede çıkarda enazında herkes bugün çıkmadı yarında çıkmaz demezler hergün yeni bir başlangıçtır allahtan umut kesilmez kırmızıları görene kadar ☺️☺️🤗🤗

X