2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Arkadaşlar merhaba ben 23 Haziran gecesi çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün 12.gün erken gebelik testi yaptım yok. Adet belirtileri de var büyük ihtimal 2 güne olacağım. Sıkıntı şu ki 3 aydır doktora gidip geliyorum. Kist çıktı tedaviye başlanmadı ilk ay vs. Ama hepinize doktorlarınız takviye vermiş. Bana böyle bir takviye vermedi. Vermesi gerekmiyor mu? Siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz? Ben bu ilaçları alıp kendim kullansam oluyor mu? Şimdi siz vermediniz bana desem belki sinirlenecek hani işimi mi öğretiyorsun diye soramıyorum.
İnofolic verdi canım benim doktor. Sen al kullan folik asit kıllanıyorsan onu bırak inofolic kullanmaya başla. İçinde inositol var yumurta gelişimini kalitesini artırıcı

Doktorum regl olunca 5.gün klomene başla beş gün günde 1 kullan 3 gün bekle gel dedi.ama ben daha önce kullandığımda günde iki kullanmıştım. Bu doktorum günde bir kullanımın yeterli olacağını düşündüğünü söyledi ama ben iki kullansam mı diyorum ☺️ Klomen kullanan arkadaşlar size nasıl verdi doktorunuz ☺️
Canım bana günde iki kere kullanmamı söylemişti doktorum

Merhaba bende düşük yaptım şubat annelerinden geldim sat 30 haziran bat 28 temmuz inşallah bu ay tekrardan kalırım devam edecegiz hayırlısıyla😔
Çok geçmiş olsun canım Allahım sağlıklı hamilelik nasip etsin tez zamanda 🙏

Bende anlamıyorum her şey çok güzel ama olmuyor 🤣 atalarımızda da bir sıkıntı olmamış istedikleri zaman olmuş gerçekten bazı şeyler Allahın takdiri sanırım ama can sıkıcı 🥲her ay regl öncesi acaba olcak miyim hamile miyim düşüncesi..

İnofolic verdi canım benim doktor. Sen al kullan folik asit kıllanıyorsan onu bırak inofolic kullanmaya başla. İçinde inositol var yumurta gelişimini kalitesini artırıcı
Bende şu an hiçbir takviye yok 😅 çok teşekkğr ederim peki bu takviye her gün mü kullanılıyor genel vitamin ilacı gibi mi

X