2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde amh degerim 0.68 di canım 1.5 yıl önce şimdilerde dahada azalmış yumurtam 0.3 felandır dedi doktor ama sonuçta yumurtan var hamile kalabilirsin diyor hiç umutsuz konuşmuyor bende inanıyorum inşallah 🥰🥰
canım o hemen öyle o kadar düşmez yıllar alır ayrıca yumurtan görünüyorsa sıkıntı yoktur olacak inanıyorum 🙏

alayım eve geçerken sağol=)

Haklısın kesinlikle . amh değerin düşük değil . ki benim değerim 0.30 lu oldugunda dahi dr yumurta takibi ile kendin hamile kalabilirsin dene demişti. erteledim işte. Nasip vakti şimdidir inş.
rutin testlerinde sorun yokmuş ne güzel film yolları açar akabinde bebeğiniz size gelir inş=)
bu ay hepimize ugurlu gelsin inş ay sonunda hamilelik haberi alırız 😍🙏

canım bende ultrasonda iyi görünüyordu başka bi dr gittim ben söyledim öyle baktı onun için regl iken diye şart ta yok istersen bi ara dr gittiğinde istersen yaparlar
Bende gerek görmedim canım doktor ultrasonla bakarken soruyorum yumurtalar yeterli mi nasıl diye iyi diyorlar.daha bakılmasına gerek duyan doktorda olmadı

Doktorum regl olunca 5.gün klomene başla beş gün günde 1 kullan 3 gün bekle gel dedi.ama ben daha önce kullandığımda günde iki kullanmıştım. Bu doktorum günde bir kullanımın yeterli olacağını düşündüğünü söyledi ama ben iki kullansam mı diyorum ☺️ Klomen kullanan arkadaşlar size nasıl verdi doktorunuz ☺️

A Afratafrac bebeğim ben regl oldum.Normalde lekelenme ile başlar yarım gün sonra regle dönerdi çat diye kırmızılar geldi. İnofolic etkisi galiba ☺️ Yeni tarihlerim
Sat 5 Temmuz
Bat 6 Ağustos
Oh be bekletmedi çat diye geldi. Bak bu bir işaret, senin bebiş ben bu ay geliyorum diyor.

Oh be bekletmedi çat diye geldi. Bak bu bir işaret, senin bebiş ben bu ay geliyorum diyor.
Bende sabah negatifi gördükten sonra bir an önce regl olsam diyordum çok bekletmeden geldi çok şükür 🤲🏻😂 insan regl olduğuna bile seviniyor vakit kaybetmemek için zaten döngüm çok uzun 😂

Bende gerek görmedim canım doktor ultrasonla bakarken soruyorum yumurtalar yeterli mi nasıl diye iyi diyorlar.daha bakılmasına gerek duyan doktorda olmadı
dr gerek görmediyse sıkıntı yoktur canım dediğim gibi bende burdan duymuştum amh o yüzden söylemiştim yapıldı ama dr söylemişti düşükte olsa ultrasonda yumurta varsa hamilelik olur

dr gerek görmediyse sıkıntı yoktur canım dediğim gibi bende burdan duymuştum amh o yüzden söylemiştim yapıldı ama dr söylemişti düşükte olsa ultrasonda yumurta varsa hamilelik olur
Aynen öyle zaten altı üstü bir yumurta bir sperm yetiyor 😂 iyisini denk getirmek vakit alıyor

Her sabah burdan sizlerin güzel haberlerini alıp motive olmak için giriyorum bir gün bende güzel haberle çift testimle gelirim inşallah :) Test fotolarına bakmak beni nedense çok mutlu ediyor kızlar sizde de öyle oluyor mu bol bol atın :)

Doktorum regl olunca 5.gün klomene başla beş gün günde 1 kullan 3 gün bekle gel dedi.ama ben daha önce kullandığımda günde iki kullanmıştım. Bu doktorum günde bir kullanımın yeterli olacağını düşündüğünü söyledi ama ben iki kullansam mı diyorum ☺️ Klomen kullanan arkadaşlar size nasıl verdi doktorunuz ☺️
Melisim ben famera kullanıyorum bu ikinci ayım doktor 4.gunde başlattı günde iki kere al dedi famera klomene göre daha etkili ilaçmış galiba , belki yumurtalıkların durumunu iyi gördüğü için günde bir vermiş olabilir

Kızlar bu ay çok verimli geçsin inşallah. Doktorlar genelde neden 1 yıl deneyin diyorlar ? Yumurtlama olupta neden tutmuyor mesela ? Ne etkiliyor 3 ay tutmuyorda aynı olan şey neden 4. Ayda tutuyor ? Nasip kısmet herhalde bu işler çok tıpça bakmamak mı lazım ? Biraz bahsedermisiniz gebeliklerinizden 🌸

X