2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy kızlar ben Mayıs grubuna takılı kalmışım bayram öncesinden beri buraya bakmamışım üşenmedim işsizlikten 40 sayfa okudum şimdi😂😂 bu grup uğurlu gelecek diye boşuna dememişiz A Afratafrac Çift çizgi gören bütün hamişleri tebrik ederimm sağlıkla kucağınıza alın inşallahhh darısı da bizlere 😍 Ama ben bu ayda bi şey olduğunu düşünüyorum kendi arkadaş çevremden de çok fazla hamiş haberi aldım benim bat 16 temmuz inşallah o ay bu ay ♥️

Bende anlamıyorum her şey çok güzel ama olmuyor 🤣 atalarımızda da bir sıkıntı olmamış istedikleri zaman olmuş gerçekten bazı şeyler Allahın takdiri sanırım ama can sıkıcı 🥲her ay regl öncesi acaba olcak miyim hamile miyim düşüncesi..
Şimdi besinlerin kalitesizliği, ilaçlar,hava kirliliği, aşılar hastalıklar hepsi dengemizi bozdu 😔

Ayyy kızlar ben Mayıs grubuna takılı kalmışım bayram öncesinden beri buraya bakmamışım üşenmedim işsizlikten 40 sayfa okudum şimdi😂😂 bu grup uğurlu gelecek diye boşuna dememişiz A Afratafrac Çift çizgi gören bütün hamişleri tebrik ederimm sağlıkla kucağınıza alın inşallahhh darısı da bizlere 😍 Ama ben bu ayda bi şey olduğunu düşünüyorum kendi arkadaş çevremden de çok fazla hamiş haberi aldım benim bat 16 temmuz inşallah o ay bu ay ♥️
İnşAllah hamile olduğunu göreceğiz bu ay 🤲🏻🥰

Kızlar etrafınızda hiç belirti olmadan hamile olduğunu öğrenen varmı ?
Bennn . Sadece başım döndü bi kaç kez bayramda ama troid problemim var Mevlana gibi dönerim arada belirti olarak çok görmedim . Onun haricinde adet belirtisi gibiydi herşey regl olacak gibi ağrı göğüslerim de ağrı vardı ama hep az olur yine azdı . Nerdeyse sıfır belirti hepsi her ay oluyordu çünkü

Kızlar fikrinize ihtiyacım var. Biraz uzun olacak. Regl olup doktora gittiğimde yine aşılama dedi ben yine kabul etmedim. Geçen ay ovu takibi yapmıştım bu ay onu da yapmadım. Reglden itibaren 6.gün değerlendirmeye başladık. 6-8-10-12-13.günler oldu. 13.gün uzayan şeffaf akıntı gördüm değerlendirdik ama 14-15’i değerlendiremedik. 16’yı değerlendirdik. Bugün de 18.gündeyim döngüm 28 günde bir. Akıntıdan sonraki 2 günü boş geçtim diye çok üzülüyorum sizce çok önemli mi 😞

Bende sabah negatifi gördükten sonra bir an önce regl olsam diyordum çok bekletmeden geldi çok şükür 🤲🏻😂 insan regl olduğuna bile seviniyor vakit kaybetmemek için zaten döngüm çok uzun 😂
Ya gerçekten öyle bir nimet ki regl olmak. Ocaktan beri hiç düzenim yok öyle sinir stres yüklüyüm ki anlatamam bu gün 50 gün oldu sat üzerinden geçen düşündükçe ağlama geliyor. Zaten psikolojim sağlam değildi tamamen bozuldu :kızgın:

Bennn . Sadece başım döndü bi kaç kez bayramda ama troid problemim var Mevlana gibi dönerim arada belirti olarak çok görmedim . Onun haricinde adet belirtisi gibiydi herşey regl olacak gibi ağrı göğüslerim de ağrı vardı ama hep az olur yine azdı . Nerdeyse sıfır belirti hepsi her ay oluyordu çünkü
Benim de tiroid problemim var arada bir sarsıntı oluyor zannederim demek tiroiddenmiş ☺️ Bunu bilmiyordum bende sanıyorum ki Maraş’ta artçı oluyor ben Kayseri’den hissediyorum

Kızlar fikrinize ihtiyacım var. Biraz uzun olacak. Regl olup doktora gittiğimde yine aşılama dedi ben yine kabul etmedim. Geçen ay ovu takibi yapmıştım bu ay onu da yapmadım. Reglden itibaren 6.gün değerlendirmeye başladık. 6-8-10-12-13.günler oldu. 13.gün uzayan şeffaf akıntı gördüm değerlendirdik ama 14-15’i değerlendiremedik. 16’yı değerlendirdik. Bugün de 18.gündeyim döngüm 28 günde bir. Akıntıdan sonraki 2 günü boş geçtim diye çok üzülüyorum sizce çok önemli mi 😞
Bence değil canım 13. Günü değerlendirmişsin ondan kalanlar vardır içinde 😇 Hiç düşünüp strese sokma kendini

Bence önemli değil ☺️ Niqu Niqu 3-2 taktiği ile hamile kaldı senin günlerin de bu yönteme benzer olmuş

X