2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya gerçekten öyle bir nimet ki regl olmak. Ocaktan beri hiç düzenim yok öyle sinir stres yüklüyüm ki anlatamam bu gün 50 gün oldu sat üzerinden geçen düşündükçe ağlama geliyor. Zaten psikolojim sağlam değildi tamamen bozuldu :kızgın:
Yaa evet canım düzen bozulunca da insan ne yapacağını şaşırıyor. İnşAllah bir an önce düzenin normale döner gittin mi doktora peki ne diyor

Kızlar fikrinize ihtiyacım var. Biraz uzun olacak. Regl olup doktora gittiğimde yine aşılama dedi ben yine kabul etmedim. Geçen ay ovu takibi yapmıştım bu ay onu da yapmadım. Reglden itibaren 6.gün değerlendirmeye başladık. 6-8-10-12-13.günler oldu. 13.gün uzayan şeffaf akıntı gördüm değerlendirdik ama 14-15’i değerlendiremedik. 16’yı değerlendirdik. Bugün de 18.gündeyim döngüm 28 günde bir. Akıntıdan sonraki 2 günü boş geçtim diye çok üzülüyorum sizce çok önemli mi 😞
Sen üzülme ben 3 2 olarak değerlendirdim canım akıntım oldu boş verdim..bana çok adam dedi 3 gün fazla boş birakıyorsun ama ben gün aşırı çok denedim olmadı zaten yakalıyor spermde yaşıyor

Yaa evet canım düzen bozulunca da insan ne yapacağını şaşırıyor. İnşAllah bir an önce düzenin normale döner gittin mi doktora peki ne diyor
Bayramdan önce tam bat günümde gittim söyledim benim düzenimin ocak ayından beri bozuk olduğunu söyledim duphaston falan vermesini istedim çünkü bir sonraki ay için klomen kullanmak istiyordum. Doktorum da daha önce yaptığımız hormon sonuçlarına bakıp normal gözüküyor regl olursun demişti bayram öncesi bekledim olmadı bayram geçti yine olmadı. Doktora da gidemedim daha artık yarın sabah gideyim diyorum. Boş randevusu da yok ama rica edicem belki bakar

Bence değil canım 13. Günü değerlendirmişsin ondan kalanlar vardır içinde 😇 Hiç düşünüp strese sokma kendini
Yaa canımm yüreğime su serptin inşallah olur artık. Geçen ay 10.günde pik görüp 24.gün regl olmuştum erken yumurtladım sanırım döngüm de hiç şaşmaz hep 28de birdir iyice kafam karıştı bu ay ne olacak bakalım..

Sen üzülme ben 3 2 olarak değerlendirdim canım akıntım oldu boş verdim..bana çok adam dedi 3 gün fazla boş birakıyorsun ama ben gün aşırı çok denedim olmadı zaten yakalıyor spermde yaşıyor
Canım napıyosun nasılsın bayağıdır gruplara giremiyorum tanıdık kimse kalmamış 😊 seni görünce sevinsem mi üzülsem mi bilemedim hamile kalmış olmanı isterdim 🥰

Yaa canımm yüreğime su serptin inşallah olur artık. Geçen ay 10.günde pik görüp 24.gün regl olmuştum erken yumurtladım sanırım döngüm de hiç şaşmaz hep 28de birdir iyice kafam karıştı bu ay ne olacak bakalım..
Ya bu dönemler biz bi deliriyoruz herşeyi kafaya takıp stres yaptıkça vücut da şaşırıyor. Oysaki hamilelik düşünmeden vücut saat gibi tıkır tıkır zamanında regl gelir

Canım napıyosun nasılsın bayağıdır gruplara giremiyorum tanıdık kimse kalmamış 😊 seni görünce sevinsem mi üzülsem mi bilemedim hamile kalmış olmanı isterdim 🥰
Sevin canım darısı sana hamişim🥰gerçi içimde korku var o ayrı😒İn şa Allah bu defa sağ salim kucağıma alırım🙌🏻🌷

Olacağı varsa bir şekilde oluyor bunu iyice anlıyorum artık canım.. hep gün aşırı yaptık biz ama allahın işi ya akıntıdan sonra iki gün boş geçti hakkımıza hayırlısı olsun bakalım😍

Sevin canım darısı sana hamişim🥰gerçi içimde korku var o ayrı😒İn şa Allah bu defa sağ salim kucağıma alırım🙌🏻🌷
Yaaa maşallah sana 😘 İnşallah ya ben artık umutlarımı kaybediyorum. 50 gündür regl olmuyorum ya artık doktora dahi gidesim yok

Bayramdan önce tam bat günümde gittim söyledim benim düzenimin ocak ayından beri bozuk olduğunu söyledim duphaston falan vermesini istedim çünkü bir sonraki ay için klomen kullanmak istiyordum. Doktorum da daha önce yaptığımız hormon sonuçlarına bakıp normal gözüküyor regl olursun demişti bayram öncesi bekledim olmadı bayram geçti yine olmadı. Doktora da gidemedim daha artık yarın sabah gideyim diyorum. Boş randevusu da yok ama rica edicem belki bakar
Biraz beklersin ama muayene eder illaki. Bir baksın canım dediğin gibi tedaviye başlarsın kısa sürede en azından

Ya bu dönemler biz bi deliriyoruz herşeyi kafaya takıp stres yaptıkça vücut da şaşırıyor. Oysaki hamilelik düşünmeden vücut saat gibi tıkır tıkır zamanında regl gelir
Bu stres illetinin her şeyi bu kadar etkileyebileceğini hiç düşünmezdim ben yumurtlama gününü bile değiştirdi😂

Biraz beklersin ama muayene eder illaki. Bir baksın canım dediğin gibi tedaviye başlarsın kısa sürede en azından
4 sene oldu artık inan tedavi falan olmak istiyorum ama artık takatim yok doktor klomen kullanmıştım daha önce bence gerek yok dedi ısrarla istedim ama bu sefer regl gelmiyor

Cnm naptın adet oldun mu?
Yok canim ya olmadim hala. Gec yumurtlamayla ilgisi var midir bilmiyorum. Burda bazen kizlar diyor ya bat kaydı diye. Eger oyle bisey varsa 7sine kadar gelir diye düşünüyorum. Sende ne var ne yok belirti var mi en azindan? Test yapmayacaksin onu biliyorum da

X