2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım silikleşti. 2 kere denedik bakalım tutrar mı. Önce sancım yok demiştim sonrasında gün boyu sancım oldu çatladı herhalde o ara. İnşallah hayırlı güzel sonuçlar olur🙏 aynı günler denedik inşallah tutturmuşuzdur
İnşallah canım benim başlarız birlikte test yapmaya haftaya 😍😍 benim dün çok şiddetli ağrım oldu inşallah dün çatlamıştır. Uygulamaya göre cumartesi günüydü ama test yapamadım değerlendiremedim de. Akıntım da olmadı hiç o beni tedirgin etti.

merhaba nasıl oluyor çörekotu kürü acaba anlatabilirmisinz?
Ben de eşim de sabah aç karnına kahvaltı öncesinde 1 kaşık yiyorduk. Çörekotunu karabiber öğütücüsü de ogutebiliyor küçük bir kavanozda yapmıştım karışımı

Eklentiler

• IMG_20230731_130536.jpg
    IMG_20230731_130536.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 39
Bence de öyle vakti zamanı geldiğinde kimse engel olamıyor. Bu evlilik içinde öyleydi ben sınavım bitti sanıyordum 😄
Ama onda da herşeyden vazgeçtiğim bir anda olmuştu. Üstüne düşünce kendimi daha çok yıpratıyorum farkındayım. Sanki son otobüs kalkacak ve ben bunu kaçıracakmışım gibi bir his var.
Dimi ya içten içe bir telaş var sanki bir yere geç kalıyoruz ☺️ Ama gidecek kişi biz değiliz yolcu bekliyoruz sadece ☺️

🤷‍♀️ bilmiyorum canım test yapmaktanda bıktım 😀
Bebeğim bu testte 15 dk dan sonra ciddiye almamak gerekiyor.

bir de bu testin kendi çizgisine ait bir gölgesi var. Şayet hafif filtre yaparsan orada gölge varmış gibi gözüküyor.

Bebiş olduğunda 5 betada bile pembelik oluşuyor, gölge değil.

herkese ıyı haftalar guzel haberler alacagımız bır hafta olsunnnn
tweeetyyy tweeetyyy canım aktif misin göremedim. bugun doktora gidecektin öyle hatırlıyorum yanlıs degılse tabi
neler yaptın :dua:
grubu cok takıp edemıyorum hayırlı haberlerını aldıgımız tum arkadaslarım ıcın gonulden sevınıyorum ınsallah saglıkla kcuagımıza alırız. olmayanlara nasip olur ınsallah bende dahil :KK200:
Tikabasa Tikabasa canım senı de gordum sımdı cok sukur bu duygular tarıfsız ruhu oldu mercimegımzıın :nazar::nazar::dua::dua::KK200:

hiç test yapmaya cesaret edemedim çünkü yapsaydım büyük ihtimalle negatif çıkardı sadece adetim 3 gün gecikti diye doktora gittim ultrasyona baktı 3,5 mm kist var dedi bende klomenden dolayı kist oluştu diye üzülmüştüm kan testini verdim sonuç 40 çıktı ama yine de kese görünmedikten sonra bi korku olacak gibi :) erken öğrenmeklede mutlu olamıyorsun bu sefer kese de görünecek mi o telaşı sarıyor insanı. 7 aydır çok sabır ettim hala umudum yoktu hayal kırıklığına uğramaktan korkar olmuştum çok şükür bi umut ışığı gördüm Allahım sana da en kısa zaman da hayırlı mutlu haberler almanı sağlasın inşallah. :)))
Amiiin canım zaten beta binleri geçmeden kese görmezsin o yüzden bence şu an normal süreçtesin ☺️ Kontrollerinden haber ver olur mu sağlıkla büyüsün İnşAllah 😍🤲🏻

Kızlar Bat'ı Eylül olanlardan biriniz Eylül başlığını açabilir. Eylül Bat'ı olanları artık topiğe tekrar eklemeyeceğim. Sadece Ağustos sonu Bat olan varsa ekleme yapıyorum hala. Lütfen niye eklemiyorsun gibi şeyler söylemeyiniz. Geçmişte kalmak yerine daima önümüze bakalım 💕

herkese ıyı haftalar guzel haberler alacagımız bır hafta olsunnnn
tweeetyyy tweeetyyy canım aktif misin göremedim. bugun doktora gidecektin öyle hatırlıyorum yanlıs degılse tabi
neler yaptın :dua:
grubu cok takıp edemıyorum hayırlı haberlerını aldıgımız tum arkadaslarım ıcın gonulden sevınıyorum ınsallah saglıkla kcuagımıza alırız. olmayanlara nasip olur ınsallah bende dahil :KK200:
Tikabasa Tikabasa canım senı de gordum sımdı cok sukur bu duygular tarıfsız ruhu oldu mercimegımzıın :nazar::nazar::dua::dua::KK200:
Kuzum yarın gideceğim doktora inşallah

Canım muhtemelen birden fazla yumurtan oldu. Biri döllendi diğeri kist oldu. İnşallah sağlıkla ilerlesin de

Amiiin canım zaten beta binleri geçmeden kese görmezsin o yüzden bence şu an normal süreçtesin ☺️ Kontrollerinden haber ver olur mu sağlıkla büyüsün İnşAllah 😍🤲🏻
O günleri de görürüm inşallah canım ya :))) olur mutlaka yazarım gerçekten 1 bilgi bile insanın hayatını değiştirebiliyor:)) Allahım tüm isteyen anne adaylarına nasip etsin inşallahhh

O günleri de görürüm inşallah canım ya :))) olur mutlaka yazarım gerçekten 1 bilgi bile insanın hayatını değiştirebiliyor:)) Allahım tüm isteyen anne adaylarına nasip etsin inşallahhh
Amiiin amin 🤲🏻 Hepimiz o günü bekliyoruz İnşAllah bende senin gibi bir sürpriz yaşarım. Peki sen klomen kullanıp bekledin mi çatlatma iğnesi oldun mu? Yumurta kontrolüne gittin mi klomenden sonra ☺️

Bende ikinci gününe geçtim artık gelmedi bekliyorum bakalım çok fazla beyaz akıntı var göğüslerim patlıcak artık uçlarına banyo yaparken su gelirse bile canım çok fena acıyor
Bende aynı durumdayım 4.günüde geçtim normalde olsam yarın bitecekti adetüm ama tık yok benim tahminlerime göre olduysada 24ünde oldu çünkü ondan önceki iliş ayın 12 ve 14ündü ondan sonra hiç bir belirtim olmadı ama 24ünden sonra 3gün geçti akıntı kasık agrısı sağ tarafımda kramplar oldu bakalım artık hayırlısı

X