2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ben totemımı hala koruyorum ama umutlandırmak ıstemedıgım ıcın bısey demiyorum ama of var gıbı duruyor kankam ya gelde sabahı bekleeee

Ay hadi alalım inşallah peş peşe güzel haberlerinizi bebeğim

Ay hadi alalım inşallah peş peşe güzel haberlerinizi bebeğim
Yaaa varya öyle bısey olsa önce şaşırrım küçük bi şook,sonra dırek buraya yazarımboyle bısey olamaz yanı.once burda bı çıldırrım sizlerle sonra sakinleşirimsonra eşimi ararım hamileyim galiba koş gel kan vermeye gıdelım derım

Dimi ya önce burada çıldırırız.

Ben de bugünden itibaren değerlendirmelere başlıyorum. Bu hafta yumurtlama haftam. Henüz yumurtlama akıntım gelmedi. Herhangi bir kıpraşma da yok yumurtalıklarımda. Sadece geçen aydan beridir sağ yumurtalığımda asla geçmeyen bir ağrım var 2 aydır sürüyor. Kesin kistim var ama doktora gitmedim. Bu ay bebiş olmazsa Eylül ayında bir komple bakıma girerim artık. 1 sene oldu hormonlarıma vs. de baktırmıyorum.

Insallah hıc gerek kalmaz bebısmmmmm

Kızlar bu arada ev sahibimizle orta yolda anlaştık, ev kiramız 10.000TL değil 7.500TL oldu. Neyse buna da şükür diyoruz. 1 yıllık 30.000TL avantaj anlamına geliyo. İyi para.
Kesinlikle iyi para, çok sevindim canım anlaşmanıza. İnsafa gelmiş demek. İyi bari bu süreçte stresin azalmış oldu. İnşallah bu güzel haberin üstüne bir de hamişlik haberi gelir

Ya ben totemımı hala koruyorum ama umutlandırmak ıstemedıgım ıcın bısey demiyorum ama of var gıbı duruyor kankam ya gelde sabahı bekleeee
Valla kanka bu çizgilere inancım kalmadı artık o yüzden çok umutlandırmıyorum kendimi rahat ol yarın sabaha hiçbir şey çıkmazsa yine görmüş olacağız

bence her ay umutlanmakta haklıyız :) tek ilişki ile oluyor sonuçta

o zamana kalmadan hamile kalırsın inşAllah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…