2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayır canım takipli kullandım doktor kontrolünde
Kuzucum ben de ilk ay takipli klomen kullanmıştım. Doktor yumurta boyutlarını beğenmediği için çatlatma iğnesi vermemişti ve kist olmuştu. Adet olunca, adetin 3. Günü falan gördüm kist olduğunu kontrolde. Doktor herhangi bir ilaç vs. vermedi. En basit kist türü olduğunu bir sonraki adetle atılacağını söyledi. Gerçekten de öyle oldu. 3 cme kadar gelip, yok olmuştu. Hiç endişelenme. Doktora gitmek istiyorsan git tabi ama dilersen adet olup öyle git ki rahmin inceliğini kalınlığını da değerlendirebilsin.. ben kist olunca hiç hissetmemiştim. Sadece adetim gecikmişti.

Canım bence çatlamışsın. Dün değerlendirdiysenn sorun yok. Bugünü de değerlendirebilirsin.

Dün değerlendiremedim kuzum. Şu an kasık ağrım var inşallah bugün çatlıyordur da yakalamışımdır
Ay tamam hatırladım. Sabah değerlendir demiştim. Değerlendir mutlaka canım. Yumurtayı kaçırma. O kadar takip ettin. Bugünü mutlak değerlendirin vakit kaybetmeden. 24 saat yumurtanın ömrü ortalama... Yarını da değerlenddirşrsiniz

Ayy canım adet olmadım herhangi bir belirtim yoktu biraz önce vitamin ilacı içtim şu anda hem midem bulanıyor hemde midem fena halde yanıyor o kadar içtim bi şey olmadı biraz önce içtim maf oldum ya anlamadım neden olduğunu testi yarın alıp yapacağım eğer adet olmazsam sized atarım

Bende kist olup olmadığını bilmiyorum da içime şüphe düştü Biraz içimi rahatlattın sağol canım regl olunca gitmek daha mantıklı o zaman

Kuzum inşallah güzel olacak bak ben regl bekliyordum klomen yumurta takibi yaptıracaktım. Nolcak belli değil durumum ama böyle hamile kaldım ve 2-3 ilişkiyle. Birbiriyle alakası olmayan zamanlardan
İşte bunun tek açıklaması var. Yeter ki Rabbim istesin yumurtlamayı denk getirdim getirmedim çatladı çatlamadı bunlar boş. Yeter ki Rabbim istesin ol dedin olur kuzum çok teşekkür ederim desteğin için

Daha önce düşüğün kimyasalın olmuimuyudu senin kardeşim birde adetini 3 4 5 inci günü git doktora hormon kanlarını ver belki prolaktin yüksek troidlere bakarlar önemli bunlarda
En son Kasım aralıkta bakılmıştı hormonlarıma normaldi. İyiydi sonuçlar sonra baktırmadım ama bir daha baktıracağım hiç düşüğüm ya da kimyasalım olmadı kuzum

Değerlendirdik bugün canım. İnşallah yakalamışımdır. Dün silikleştiyse bile bugün çatlıyordur inşallah. Ağrılarım onu gösteriyor yanıltmaz umarım.

Kızlar bir şey dicem size. Akşam üzeri bir test daha yaptım hafif çizgi görür gibi oldum ama “yeter da gölge mölge uğraşamam” dedim testi bıraktım çıktım. Az önce bir daha baktım durunca o gölge koyulaşmış üzerine su damlattım normalde kuruma çizgisi olunca su damlatınca geçiyordu gitmedi. Pembe pembe görünüyor hadi gel de umutlanma. Ama yine de umutlanmayacagım bekleyeceğim sakince. Fotoda çok net çıkmıyor ama yükledim yine de. A Afratafrac imagination forever Papatyamaviss melisaa93 melegim can Safransari tweeetyyy

Eklentiler

• IMG_7473.jpeg
    75,6 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_7474.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_7477.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 102
Ben gayet net görüyorum aslındaaa ayy hadi inşAllah sabah iyice belirgin görürüz

anam bariz görünüyo. Gölge gibi de durmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…