2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bu arada ev sahibimizle orta yolda anlaştık, ev kiramız 10.000TL değil 7.500TL oldu. Neyse buna da şükür diyoruz. 1 yıllık 30.000TL avantaj anlamına geliyo. İyi para.
Oh hepimiz rahat bi nefes aldık kuzum . Ne onun istediği ne senin istediğin. Adil olmuş. Buna şükür diyelim. Tam da yumoşladığın haftada stres bitti şükür. Rahat rahat değerlendirin artık.

Kızlar merhaba hepinize Femara çatlatma iğnesinin 16.günü ve bugün. adet günüm.Ama ateşim hala yğksek bugün gelen giden yok hala..Normlde de gecikir adetler hep.Dün kan verdim beta hcg 2 çıktı. Geçen ay da kimyasal geçirdim.benim gibi böyle 16.gün negatif olup sonra gebe olan varmıydı içinizde

iğnenin etkisinden 2 çıkmış olabilir bence regl olmazsan 2 gün sonra tekrar kan vermelisin :)

Kızlar beta 3.35 çıktı cuma günü. Pazartesi tekrar test yapmayı düşünüyorum 0-5 aradı negatif diyorlar ama hep <2 çıkardı. 1 ay önce kürtaj olmuştum değerim sıfırlanmıştı adetime de 7 gün var şuan. Kasık batması bel ağrısı başladı

Bide kızlar parmak testi yle gebelik bişeyler okudum 1 haftadır uyguluyorum.Gwçen ay yumurtlamadan 3 4 gün sonra denedim uçsuz bucaksız hiçbirşeye çarpmadan gitti ve cidden hamileydim:)tavsiye ederim.adete yakın yaparsanız yanlış sonuç alabilirsiniz.yumurtlama üzerinden hemen yaparsanız belli eder

Geçen ay iğnenin 12.günü 4 çıkmıştı.18.günü 30 çıkmıştı sonra 600e kadar yğksekip düşüşe geçmişti canım
artış ilk zamanlar bu kadar yavaş oluyor demek ki. hayırlı sağlıklı şekilde nasip olur inşAllah canım :) kötü düşünme bak çok şükür hamile kalıyorsun.acaba bu ay kendini dinlendirsemiydin?

Kız o neymiş ilk defa duydum. Google mı sorucaz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…