2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayy fundaaaa bendee goruyorum hemde kalın bı cızgı yaa sabahkı testını heycanla beklıyor olcam pamugummmm

Yarın sabah yenilesene testi canim. Bende birşey gördüm.gibi

Ben gayet net görüyorum aslındaaa ayy hadi inşAllah sabah iyice belirgin görürüz

anam bariz görünüyo. Gölge gibi de durmuyo

Ayy fundaaaa bendee goruyorum hemde kalın bı cızgı yaa sabahkı testını heycanla beklıyor olcam pamugummmm

Yarın sabah yenilesene testi canim. Bende birşey gördüm.gibi
Ya cidden görüyorum ama umutlanmak istemiyorum yarını bekleyeceğim. Böyle bir şey mümkün mü? Sabahki testte bir şey olmadı akşam üzeri yaptığım testte oldu. Hatta elimde daha net fotodan. Allahım hayırlısını ver nolur

Bebısm boyle bısey tabıkı mumkun benı tek endıselendıren acaba kacınca dakıkada boyle oldu,eger ılk 15 dkkada olduysa hamişsin Allahın ıznıyle

Bebısm boyle bısey tabıkı mumkun benı tek endıselendıren acaba kacınca dakıkada boyle oldu,eger ılk 15 dkkada olduysa hamişsin Allahın ıznıyle
İlk baktığımda gölge görür gibi oldum sonra uğraşamıcam dedim bıraktım sonra böyle olmuş iki üç damla su damlattım gitmedi böyle kaldı. Yarın belli olur artık

Bebeişim herkeste Beta salımı farklı oluyormuş. Üstelik sabatan akşama kaç saat geçti. Şimdi de çıkmış olabilir.

Kuzum ben gayet net gördüm yaaa inşallah vardır

N.
Bizim yaptığımız normal kaset testlere birisi kanını damlatmış silik çizgi görmüş kanda daha erken belli oluyor diye bizden daha üst seviyelilerde varmış
İnanmıyorum şaka gibi. Bu bilgiyi bilmemeliydik inşallah denemeyiz. Tövbe tövbe deneme fikri çık aklımdan

Canım kuruma değilse var çizgi. Hem de pembe diyorsun hadi inşallah

Canım belki yeni idrara düştü HCG olabilir bence kesinlikle. Kız klomen aşılama derken hamile çıkacaksın inşallah

Bu sefer başında beklesin bari 10-15 dk
Bende test yapmak ıstıyorum ama testım yokyarın alıp yapacam yaao degılde gogsum oyle bı agrıyodukı durdurmuyodu patlıcak gıbı sankım azaldımı bıraz ne yada bana oyle gelıyor,eger azalmazsa salı gunune kadar umutlanacam cıddı cıddı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…