2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

arkdaslae selam:) benim son adet 24 hazirandı. Temmuz ayı denemeler oldu 12 14 temmuz ovulasyon gördüm benim bir taraf pskos bir taraf cikolata kisti. Bu ay bal çörek otu tarcın karısımı kullandım bu arada. Ben her ay aynı gun olurum en fazla 2 3 gun belkı 3 5 ayda bir oynar sonra oynadıgı tarihte yine aylarca devam eder normalde kendmi bildim bileli. Bu süreçte hsg flnda cektrmstım. Bugun hala olmadım buggune kdrda hep olcak gibi oldu olmadı mide bulantısı garip belirtilerim vardı hala var ama olmuyorum garip bi sekilde sbah kan verdim negatif yani ilk defa böke bse geldi basıma bide stres vs hiç vişi beni etkilemiyor. Geç döllenme olmuyor değilmi benmki 12 14 yumurtlama en fazla 24 27 arasınde olmam gerekirdi dersek geç döllenme nasıl oluyor valla kafam yandı :))) bu saatten sonra şansım varmı onuda bilmiyorum belkide regl olacagımdır :/

Kızlar ya birşey sorucam regl 11 gün var sol kasığımda sızı var sizce yumurta mı catlıyordur yoksa yerleşme midir
Bendede var bacım akıntım da başladı adet olur gibi akıntım geliyor belki bir ihtimal yerleşiyor diyorum 7de geri sayıyorum her gün test yapıyorum bakalım ne olacak göğsümde şişti sanırsın süt var karnımda aynı ayıptır söylemesi ishalde oldum idrara da sık çıkar oldum bakalım ne olacak

Kızlar sizler ne alemdesiniz? Sat ve bat ımız aynı. Yumurtalama yaşayan ya da yumurtlama akıntısı gelen var mı? Bende yok daha hiç bişi.

destinesiaa Gul220
Ben geçen gün de demiştim adet biter bitmez yumurtlama akıntısı gördüm 7.gun, hatta inofolic yaptı galiba diye düşünmeye başladım. 7-8-10.gunleri değerlendirdik.
Bugün de hafiften yapışkan akıntıdan vardı degerlendirsem mi bilemedim. Bakalim sonuç ne olacak?
Sen düzenli ovu test yapıyor musun ben hiç yapmadim

Son düzenleme:
Bencede kavızlık var canım

hanımlar benim bat 2 ağustostu ama birkaç gün önce adet sancısı başladı o yüzden ben adet olcam diye bekliyordum bu sabah kanlı akıntı geldi. Ben de adet oldum sandım ama adetlerim de düzenlidir 4 gün önce olmazdım normalde. Şimdi akıntı normal gelmiş kan yok yani. Acaba yerleşme kanaması mı dicem ama adet sancım da var baya birkaç gündür. O sancı olur mu yerleşme olsa bildiğimiz adet sancısı

Test yap en azından aklında kalmasın emin olmak için veya bekle belki adet olmuşsundur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…