2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ahh kuzum elimde değil ki. Eşime kalsa bugün bile doktora gideceğiz. Sabrediyorum bir kaç gün sadece
O kadar anlıyorum ki benim köy zamanıma denk gelmişti 6+1 de görmüştüm kalp atışıyla 10 haftalıkken gittim bir daha net görmüştüm bu sefer en güzel dönemler Rabbim sana bağışlasın yavrularını

Benim de buruk. Buradaki arkadaslar pozitifi görünce ben de umutlaniyorum. Yakındır inşallah o gunler gelecek

Ben dün gittiğimde 5+5di. Neden böyle konuştuğunu hiç anlamadım. İnşallah ben de bebeği de görürüm sağlıklı bir şekilde devam eder
Şuanki hamileliğimde de 6+0 da kalp atışını cok mınık şekilde duyduk mesela ve erken dollenme ıkı uc gun
Yani evet keselerden biri sağlıksız olabilir ama diğerinde olumsuz konuşmasını gerektirecek bu haftada hele ne var anlamadım cok normal değil mi 5+5 te duyulmaması yada bebek görülmemesi , vaj mı baktı karından mı

Yumurtlama akıntısı gibi akıntı hamilelik belirtisi olabilir mi duyan var mı acaba bir haftadır akıntım var ama tam pozitifi göremedim pozitife yakın hep anlam veremedim

Kızlar bu aralar yazamıyorum günün sonunda okumaya çalışıyorum ama malesef gebeliğim şimdilik rahat gecmiyor resmen bitmiş haldeyim geceleri uyuyamıyorum mide bulantıları mide yanması var ve + cocukluktan bende epilepsi var son seneler hiç nöbetim yoktu hamile kalınca son haftadı çok ufak nöbetlerim başlamış korktuk İstanbul'da olan doktorumla 3000 bin ödedik görüntülü konuştuk bana dedi hamilelik olunca öyle oluyormuş seni takip edicem dedi bazı değişiklikler etdi ve kan testi vericen her ay dedi..durumlar böyleNe kadar zorluklarla hamile kalsam bile ama malesef hiç sevinemedik yinede bu günümüze şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…