2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşko yarın 4 gün kalmış oluyor yarın sabah test yapacağım ben 🙋‍♀️
Ben dayanamadım yaptım 🙈 bişey çıkmadı olsaydı da zaten baya belli ederdi bat günüm bugün 🤦‍♀️

Eklentiler

• IMG_2382.jpeg
    IMG_2382.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_2388.jpeg
    IMG_2388.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_2374.jpeg
    IMG_2374.jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_2373.jpeg
    IMG_2373.jpeg
    66,6 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_2371.jpeg
    IMG_2371.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 55
hanımlar benim bat 2 ağustostu ama birkaç gün önce adet sancısı başladı o yüzden ben adet olcam diye bekliyordum bu sabah kanlı akıntı geldi. Ben de adet oldum sandım ama adetlerim de düzenlidir 4 gün önce olmazdım normalde. Şimdi akıntı normal gelmiş kan yok yani. Acaba yerleşme kanaması mı dicem ama adet sancım da var baya birkaç gündür. O sancı olur mu yerleşme olsa bildiğimiz adet sancısı
Bilmiyorum ağrılı olur mu ama İnşAllah yerleşme kanamasıdır

Ben geçen gün de demiştim adet biter bitmez yumurtlama akıntısı gördüm 7.gun, hatta inofolic yaptı galiba diye düşünmeye başladım. 7-8-10.gunleri değerlendirdik.
Bugün de hafiften yapışkan akıntıdan vardı degerlendirsem mi bilemedim. Bakalim sonuç ne olacak?
Sen düzenli ovu test yapıyor musun ben hiç yapmadim
Evet canım adet bittiğinden beri yapıyorum hep silik çıkıyor. Herhangi bir yumurtlama akıntım da olmadı daha.

Kız normaldede çok duyğusal biriyim şimdi çok abartmışım🥹Allah senin pamuk kalbine göre versin aklımdasın yazmıyorum diye sanma unutdum😌
Niqucum doktor bana ne demişti biliyor musun ilk gebeliğimde ; anne sağlıklıysa bebek sağlıklı olucak hep kendine inan kendine dua et kendine sarıl ve kendini sev , her zaman yaparsın sen başarırsın sen güzel ve sağlıklı bir anne olacaksın öylece bebeğini doğuracaksın diye beynine böyle sinyaller ver demişti , hakikaten öyle oldu sonuna kadar düşük riskiyle gittim ve sonunda doğum yaptım çok şükür bin şükür oğlumu sağlıkla kucağıma aldım . Kendine şefkatini eksik etme unutma ki bu bebeğin annesi olarak Rabbim seni seçti vardır bir bildiği❤️ sevgiler

Selam kızlar, yavaş yavaş Bat tarihleriniz geliyor. Aranızda regl olanlar var mı? Ya da test yapan ya da yapacak olanların da sonuçlarını bekliyoruz 🥰

@gunaygul @Deniz_61 @catloverk fnd_50 fnd_50 imagination forever imagination forever @cesursavasci @zuzu3838 @meryemcck_ @sev9 @simurgggg
Mınnosum gunaydın benım luteal kısa oldugu ıcın salı yada çarsamba yapacagım testı sımdı yapmamın bı anlamı yok :KK43: .ama varya gogsumun agrısından duramıyorum ılk kez bu kadar agrıyor.kafamı karıstıran tek sey bu🥰bence döllendı ama yerlesır ama yerlesmez bılemıyorum bu kadar gogus agrısı normal degıl cunku

X