2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah yerleşir tutunur annesine minnoşcum

Hadi ya. Seri olarak hatalı üretim gebelik testi almamışsındır değil mi?
Sağlık olsun bi dahaki ay olsun boğa olsun o zaman. Yeyip yeyip yatarlar mis gibi
En sevdıgım burcbenım burcumkendım dıye soylemıyorum duygusal uyumlu yemegı cok seven dogayı sanatı seven disiplinli vee bıraz sınırlı bır burc ahahahavenus yıldızı daha ne olsun melisaa93

Ne güzel anlatmış sana doktorunçok şükür canım Allah hep korusun oğlunubende çalışıyorum öyle olayım sonuçta hep göbeyime bakıp diyorum Allahım bu çocuk için yollara düşdük ama olmadı şimdi kendiliğinden geldi ben onu üzemem diyorum..ağlamak bile istemiyorum ki bebiş etkilenmesinAllah sanada nasip etsin yeniden anne olmayı canım.Amin

Günaydın kizlar biz geçen ay korunduk enfeksiyon var diye bu ay da geldi ilk korunmadik sonra iki gün öncesinde iliskiye girince eşim geri çekildi benim sinirim bozuldu bisey demedim yattim uyudum oda hiç bişey olmamış gibi davrandı üstünden tekrar yaşamadık iliskiyi daha önce kurtaj olmuştum 5 ay oldu acaba istemiyor mu aklimda yüz bin seneryo konuşmak istiyorum konusunu açmak için uygun firsatini buluamiyorum nasil davranayim simdi bu adama sinir oldum

Hadi ya. Seri olarak hatalı üretim gebelik testi almamışsındır değil mi?
Sağlık olsun bi dahaki ay olsun boğa olsun o zaman. Yeyip yeyip yatarlar mis gibi
Ben bıraktım bu işi arkadaşlar muhabbete gelcem buraya pilatese başlıyorum bebek derdine hiç spor yapamaz olduk

Bence içine atma yoksa daha büyük sorun haline gelir.açıkça konuş ne istediğinize birlikte karar verin öyle hareket edin belki eşin hala korunmanız gerektiğini düşünüyordur

Bebişim sabırsızlıkla bekliyoruz o halde.

Ben bıraktım bu işi arkadaşlar muhabbete gelcem buraya pilatese başlıyorum bebek derdine hiç spor yapamaz olduk
Cok mantikli ben de aynisini yapcam bir kadin dogumcu kadinlar hareketsizlikten gebe kalamiyor diye bir yorum yapmisti. Hatta demisti ki spor vs yaparlarsa zarar gorur diye dusunuyorlar sonra olmuyor. Hakli olabilir

Cok mantikli ben de aynisini yapcam bir kadin dogumcu kadinlar hareketsizlikten gebe kalamiyor diye bir yorum yapmisti. Hatta demisti ki spor vs yaparlarsa zarar gorur diye dusunuyorlar sonra olmuyor. Hakli olabilir
Bencede öyle canım ben ilk gebeliğimde karın kası çalışıyordum karnıma belime yükleniyordum sporu da gebelik deniyorum diye bırakmadım o ay hamile kaldım Hala düzenli şekilde başlayamadım en son o oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…