2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

O kadar anlıyorum ki benim köy zamanıma denk gelmişti 6+1 de görmüştüm kalp atışıyla 10 haftalıkken gittim bir daha net görmüştüm bu sefer en güzel dönemler Rabbim sana bağışlasın yavrularını 🤗
İnşallah kuzum 🙏
Şuanki hamileliğimde de 6+0 da kalp atışını cok mınık şekilde duyduk mesela ve erken dollenme ıkı uc gun
Yani evet keselerden biri sağlıksız olabilir ama diğerinde olumsuz konuşmasını gerektirecek bu haftada hele ne var anlamadım cok normal değil mi 5+5 te duyulmaması yada bebek görülmemesi , vaj mı baktı karından mı
Vajinadan baktı kuzum
Canım inşallah 🥲💕 senin haberini alalim hele, keyfimiz yerine gelsin😍
Amin kuzum inşallah 🙏

Kızlar bu aralar yazamıyorum günün sonunda okumaya çalışıyorum ama🥰 malesef gebeliğim şimdilik rahat gecmiyor resmen bitmiş haldeyim geceleri uyuyamıyorum mide bulantıları mide yanması var ve + cocukluktan bende epilepsi var son seneler hiç nöbetim yoktu hamile kalınca son haftadı çok ufak nöbetlerim başlamış korktuk İstanbul'da olan doktorumla 3000 bin ödedik görüntülü konuştuk bana dedi hamilelik olunca öyle oluyormuş seni takip edicem dedi bazı değişiklikler etdi ve kan testi vericen her ay dedi..durumlar böyle🤷🏻‍♀️Ne kadar zorluklarla hamile kalsam bile ama malesef hiç sevinemedik yinede bu günümüze şükür🙌🏻🙌🏻
Bu yol zorlu bebeğim İnşAllah sağlıkla kucağına alacaksın. Epilepsisi olupta hamile kalan doğum yapan çoooook kadın var sen de takip edilirsin kontrol altında tutulursun. Yeter ki ikinizde iyi olun 😘

Bu yol zorlu bebeğim İnşAllah sağlıkla kucağına alacaksın. Epilepsisi olupta hamile kalan doğum yapan çoooook kadın var sen de takip edilirsin kontrol altında tutulursun. Yeter ki ikinizde iyi olun 😘
Amin canım Amin.Ben sandım daha ireli aylarda takipte olucam bu kadar erken beklemiyordum.Doktorda öyle dedi.İn şa Allah sağ salim kucağımıza alırız kuzum🙌🏻🌷

Kızlar bu aralar yazamıyorum günün sonunda okumaya çalışıyorum ama🥰 malesef gebeliğim şimdilik rahat gecmiyor resmen bitmiş haldeyim geceleri uyuyamıyorum mide bulantıları mide yanması var ve + cocukluktan bende epilepsi var son seneler hiç nöbetim yoktu hamile kalınca son haftadı çok ufak nöbetlerim başlamış korktuk İstanbul'da olan doktorumla 3000 bin ödedik görüntülü konuştuk bana dedi hamilelik olunca öyle oluyormuş seni takip edicem dedi bazı değişiklikler etdi ve kan testi vericen her ay dedi..durumlar böyle🤷🏻‍♀️Ne kadar zorluklarla hamile kalsam bile ama malesef hiç sevinemedik yinede bu günümüze şükür🙌🏻🙌🏻
Çok şükür canım 🙏 inşallah rahat atlatırsın zorluk çekmeden. Sevincimizi bile dolu dolu yaşayamıyoruz malesef ama buna şükür. Sağlıkla ilerlesin hamileliğin inşallah canım 🧿🍼🤰

Amin canım Amin.Ben sandım daha ireli aylarda takipte olucam bu kadar erken beklemiyordum.Doktorda öyle dedi.İn şa Allah sağ salim kucağımıza alırız kuzum🙌🏻🌷
Baştan sıkı takibe girdiğin daha iyi olmuş bence ☺️ En azından tüh daha erken bilseydik diyeceğin bir durum olmaz her türlü önlemi almış olursunuz😍

İnşAllah sağlıkla kucaöına alırsın, kendini rahatlatmağa çalış hep. 9 ayın tadını çıkar. Bol bol yürü. Kendine odaklan ♥️Ya sen neredesin suan? Ben de istanbuldan bi doktor istiyorum kendime takib için online.

Çok şükür canım 🙏 inşallah rahat atlatırsın zorluk çekmeden. Sevincimizi bile dolu dolu yaşayamıyoruz malesef ama buna şükür. Sağlıkla ilerlesin hamileliğin inşallah canım 🧿🍼🤰
Ay İn şa Allah kuzum.Valla yaşayamadık mesela diyordum hamile kalınca bunu yapıcam şunu yapıcam şimdi diyorum amaaan yeterki sağ salim kucağıma alayım ve birde kesinlikle 20 yaşlarda daha hafif geçiriyorsun bu dönemleri

Baştan sıkı takibe girdiğin daha iyi olmuş bence ☺️ En azından tüh daha erken bilseydik diyeceğin bir durum olmaz her türlü önlemi almış olursunuz😍
Evet zaten benim hayatımda ne oluyorsa olsun bence bu her keste öyle hayırlısı oluyor ondan eşimin desteğiyle atlatıcaz İn şa Allah🙌🏻☺️

İnşAllah sağlıkla kucaöına alırsın, kendini rahatlatmağa çalış hep. 9 ayın tadını çıkar. Bol bol yürü. Kendine odaklan ♥️Ya sen neredesin suan? Ben de istanbuldan bi doktor istiyorum kendime takib için online.
Amin canım.Kuzum bende düşük riski olduğu için Allah nasip ederse 16 haftaya kadar sadece yatıyorum😏İstanbul'da tanıdığım kadın doğum doktoru malesef yok

ya nasıl geçti nasıl süreç ilerliyor hsg de acaba bende haftaya cumartesi izne çıkıyorum o gün çekitireceğim korkuyorum biraz anestezili nasıl uyutuyolar
Canim ben sabah gittim, kan verdim, EKG cekildi. Sonra hastaneye yatış yapıldı, yanir bir oda verdiler. Odada üzerimi degistirdim biraz bekledim, o zamana kadar kan sonuclari çıktı sanırım. Sonra ameliyathaneye götürdüler. Orda anestezi doktoru uyuttu, sonra uyandığımda odama gelmiştim.

Eşim odadan çıktıktan 10 dk sonra geldin diyor. Yani fazla git anestezi al, film çekilsin 20 dk surmustur. Benim ilaçlara alerji durumum var, ondan 1 saat odada beklettiler. Serum takıldı antibiyotik ve ağrı kesici varmış içinde.

Kesinlikle sonrasında en ufak sancı ağrı hissetmedim. Sonra çıktık hastaneden AVM felan gezdik, normal hayatıma devam ettim. İyiki anestezili olmuş, çünku benim ağrı esigim çok düşük.

IMG_2396.jpeg

Canım sağdaki bugun sabah yaptığım.1 haftadır yumurta akı akıntım olması garip geldi normalde en fazla 3 gün sürerdi.simdi azar azar hergün geliyo. Gebelik de olduğunu düşünmüyorum ama anlayamadım

Askım daha batına var yarın cıkmazsa sakın moralını bozma bak.hangı gun catladıgını tam bılemedıgımız ıcın.senın batını bılıyorum cunku benımkıyle aynı🥰🥰ama benm luteal 11 gun surdugunden ben salı yapcam testı.abıı kocaya küstük ılıskı yapmadık gene test yapıyorum buraya gırınce ınsanın test manyagı olası gelıyor hahaha😂😂
Bat 3 Ağustos aşkım yarın 4 gün kalmış oluyor lütfen ufakta olsa silik çıksın ama ya😁😁 aşkım pozitifleri görelim birlikte inşallah hamile kalalım hiç sorma o yumurtlama zamanı yapılan kavgalar küslükler kötü oluyor ama Allahtan biz uzatmıyoruz😅 kısa sürüyor birimizden biri alttan alıyor hep. Ben de duramıyorum test yapmak çok istiyorum bir yandan da korkuyorum negatif görürüm yine diye.yine hiç belirti yok gün yaklaştıkça stres oluyorum

X