2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok canım önemli olan değerlendirmek testler olsada olur olmasada

Kesinlikle öyle

Hiç takma kafana bence gitme doktora 2 hafta geçsin folikasite devam et gelişimi hızlandırıyor bebekte kemik gelişimini inşallah güzel haberler al biraz sabret be kuzum gidip gidip daraltma kendini

Kizlar yumurtlamadan sonra en erken kacinci gunde gebelik tespitine sahit oldunuz. En erken kesin 10.gunden itibaren mi çıkıyor?
Cnm bu sefer sal gitsin nolur gün sayma
Akıllandık artık bak bn 14. Gun test yaptım betaya bıle gtmedım
Wallahi ne rahatmış
Busekılde zamanda çabuk geçmiş oldu, dısarı cık fez toz, tatıle git
Tavsiye ederım kuzum

3. olacak nasipse.2 oğlum var Allah bağışlarsa.Hepsinin heyecanı farklıymış.İlk gibi heyecanlıyım.Allah herkesin yüzünü güldürsün.İlk önce ilk bebek isteyenlere nasip olsun inşallah.
Maşallah canım Allah uzun ömürler versin.. Ne güzel hamile kalabildiğini biliyorsun. Biz onu bile bilmiyoruz. Hayırlısıyla gelsin inşallah

Ben dün gittiğimde 5+5di. Neden böyle konuştuğunu hiç anlamadım. İnşallah ben de bebeği de görürüm sağlıklı bir şekilde devam eder

Kuzum zaten biri için imkansız dedi. Kese bozulmuş. İnşallah diğeri tutunur sağlıkla

Yok canım hiçbirşey kaçmaz merak etme. Süreler ideal

Hiç takma kafana bence gitme doktora 2 hafta geçsin folikasite devam et gelişimi hızlandırıyor bebekte kemik gelişimini inşallah güzel haberler al biraz sabret be kuzum gidip gidip daraltma kendini
Ahh kuzum elimde değil ki. Eşime kalsa bugün bile doktora gideceğiz. Sabrediyorum bir kaç gün sadece

Selam kızlar nasılsınız ? Çok aktif olamıyorum ama okumaya çalışıyorum genellikle bugün bat günüm gelen olmadı henüz test yapmaya korkuyorum negatif görmek istemiyorum

+1 kuzum. Ben de 15 aydır yalancı pozitif bile görmedim. Spermle yumurtanın karşılaşıp karşılaşmadığını bile bilmiyorum. İsyan etmiyorum çok şükür halimize ama işte içim de bi buruk.. Allah hayırlısıyla göstersin çift çizgilerimizi inşallah canım.

Ahh kuzum elimde değil ki. Eşime kalsa bugün bile doktora gideceğiz. Sabrediyorum bir kaç gün sadece
Canım senin mesajlarını okudum içini ferah tut daha çok küçük ben doktorunun olumsuz konuşmasını yanlış buldum. Deneyimli arkadaşlar bu haftalarda görülemeyecegini söylemişler zaten inşallah sağlıkla ilerleyecek

Kuzum oyle haklısın ki valla. Bu son soz veriyorum. Eger olmazsa birakiyorum. Ovu da yok bat gecmeden test de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…