2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Reglin 7-10 gün gecikmeden adet söktürücü kullanma bence ne olur ne olmaz
Tamam canım bekleyeyim ozaman ben belkide geç döllendi yada düşük yaptım yumurtlama günüm degişmişte olabilir çünkü adete 6 gün kala bende yumurtlama belirtileri oldu bunu farkettim bakalım ne olacak

Selam kızlar nasılsınız ? Çok aktif olamıyorum ama okumaya çalışıyorum genellikle bugün bat günüm gelen olmadı henüz test yapmaya korkuyorum negatif görmek istemiyorum
Korkma ya. Beklentiyle korkuyla yapinca insan kendini üzüyor. Genceciğiz dene neqatif olursa da daha zamank değil de enerjini gazele devam et

Maşallah canım Allah uzun ömürler versin.. Ne güzel hamile kalabildiğini biliyorsun. Biz onu bile bilmiyoruz. Hayırlısıyla gelsin inşallah
Amin Allah razı olsun.Rabbim dileyen herkese bu duyguyu tattirsin.Dua ederim sizler icin elimden gelen bu.Allah en kısa zamanda kucağınızı doldursun.

Kızlar folik asit kaç mg kullanıyorsinuz günlük? Ben 400 almıştım ama bu mg pahalı, bu sefer 500 mg aldım. 400 anca markalar tarafindan üretiliyormjs ve pahaymış. Başka ne vitamin kullaniyosunuz. Ben almak istiyodumda batı bekliyom hamile olursam doktor söylediklerini alayim diye

Folidays kullanıyorum ben ama ona ara verip yumurtlama dönemine kadar inositol combi kullandım 2 ay

Ben 400 mg kullanıyorum çok folik asit değiştirdim en son gittiğim doktor tavsiyesi üzerine Poliversin marka bir folik asit aldım ödediğim tutar 680 tl pcos var bunun üzerine tavsiye etti dr bakalım daha önce kullandıklarım;
Gynopol (450 ₺)
İnofolic combi HP(280 ₺)
Vifolic (120₺) ödemiştim
Bu folic asitler neden bu kadar pahalı ya anlamıyorum aile hekimim folbiol marka yazmıştı onu almadım
Farklı vitamin olarak ben birşey kullanmıyorum

Ben bunu kullanıyorum.Eczaneden bunu verdiler.Gunde 1 tane alıyorum.

Eklentiler

• 20230729_195023.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 354
Selam kızlar nasılsınız ? Çok aktif olamıyorum ama okumaya çalışıyorum genellikle bugün bat günüm gelen olmadı henüz test yapmaya korkuyorum negatif görmek istemiyorum
Yarın sabaha olmazsan test yap Gözümüz test görsün günlerdir pozitif test göremedik

Benimki inofolic pembe kutu 200lük

Kuzum oyle haklısın ki valla. Bu son soz veriyorum. Eger olmazsa birakiyorum. Ovu da yok bat gecmeden test de yok
Cnm ovu yapma
Hiç grek yok, ovü yapınca aklın orda oluyor cunku
Yumurtlama gunlerıni az bucuk bılıyosun
Gün aşırı bi kaç kez ilişkiye gir yeter
Zten hamiş kalabılıyoruz çok şukur
Emin ol olacaktır

Bunun 3 türlüsü var
Bi araştırın derim

Eklentiler

• IMG_20230729_200720.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 109
Sen Allah'ın izniyle hamişsin kuzum duan kabul olur bize dua et canım. Şimdi balkonuma güvercin ve kumru gelmiş onlara buğday verdim dileğimi diledim.. daha önce de böyle kuş beslediğimde dileğim kabul olmuştu. Herşeyde ümit arıyorum inşallah bu kuşcuklar bebek duamın kabulüne vesile olsun aminn inşallah burdaki herkes sağlıkla en kısa zamanda bebeklerini kucaklarına alır

Amin kuzum inşallah hepimizin sağlıklı bebişleri olsun

Canım beni de yazar mısın bugün aşılama yaptırdım. SAT 15 Temmuz. BAT 14 Ağustos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…